Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez anonus 02 maja 2013, 20:57
Znowu napisze w tym temacie i tym razem nie chodzi mi o konieczne znalezienie dziewczyny, o nie. Niepokoi mnie fakt, ze sie stresuje przy dziewczynach, a konkretniej zapominam jezyka w gebie. Jak to zwalczyc?
anonus

przez Arhol 02 maja 2013, 21:19
anonus napisał(a):Znowu napisze w tym temacie i tym razem nie chodzi mi o konieczne znalezienie dziewczyny, o nie. Niepokoi mnie fakt, ze sie stresuje przy dziewczynach, a konkretniej zapominam jezyka w gebie. Jak to zwalczyc?

Próbować gadać,gadać,gadać na żywo do oporu,raz,drugi,trzeci nastąpi zwiecha albo przełamanie,ewentualnie pogadać najpierw przez neta, i potem poprosić koleżanke/przyjaciółke na żywo o rozmowę,powinno to zmniejszyć owe zwiechy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez depresyjny86 02 maja 2013, 22:08
Ja jestem jakiś dziwny,już tyle razy gadałem z kobitami a mimo wszystko zawsze jest tak samo.Zwiechy lęk i chęć ucieczki........
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonus 02 maja 2013, 23:05
Mam tak samo. Moge miec okresy, kiedy sie fajnie gada z laska, ale ostatecznie to nic nie daje xD
anonus

przez ( Dean )^2 03 maja 2013, 12:35
Też to mam....one nie czują nic do mnie,ja nie czuje nic do nich.
Najgorszy jest wiatr.

przez wiejskifilozof 03 maja 2013, 20:07
( Dean )^2 napisał(a):Też to mam....one nie czują nic do mnie,ja nie czuje nic do nich.

Ale chyba Ci się podobają, jako kobiety ma się rozumieć ?

przez anonus 03 maja 2013, 20:15
( Dean )^2, nie rozumiem Ciebie. Ja mowie, ze potrafie sie zagadac czasami z dziewczyna a i tak to mi stresu nie umniejsza.
anonus

przez In_Chains_Of_DD 03 maja 2013, 20:29
panowie walnijcie coś na rozluźnienie browarka albo benzo (tylko nie jedno i drugie) i uderzać na podryw a nie lamentować! 8)

przez anonus 16 maja 2013, 22:37
Od ostatniego momentu, kiedy tu pisalem troche minelo.

Poznalem dziewczyne. Moze daruje sobie jakies wstepy jak i co po kolei bylo. Ogolnie sytuacja miedzy nami wyglada tak, ze dosc czesto patrzymy sobie w oczy, ona mnie zaczepia, dzis przytulilismy sie z jakies 2 razy nie liczac powitania i pozegnania. Ok, teraz sie zacznie: mianowicie ona gada, ze chce wrocic do bylego, ale nie moze, bo cos tam (niewazne), ja na to mowie, ze przeciez znajdzie sobie innego, ze to nie koniec swiata, ona, ze on jest jej szczesciem (czy cos takiego), ale nie moze go miec. Takie pierdu srerdu, typowa bolesno-milosna historyjka.
Moje pytanie - gdzie ja w tym wszystkim jestem? Nie chodzi mi o to, ze koniecznie musze z nia byc, ale mniej wiecej chce okreslic sytuacje, bo sam nie wiem. Inna sprawa jest to, ze jak mam dobry kontakt z dziewczyna, to troche boje sie zblizenia (nie wiem czemu, jakas kwestia psychologiczna).
Ktos pomoze?
anonus

przez Arhol 16 maja 2013, 22:45
anonus napisał(a):Od ostatniego momentu, kiedy tu pisalem troche minelo.

Poznalem dziewczyne. Moze daruje sobie jakies wstepy jak i co po kolei bylo. Ogolnie sytuacja miedzy nami wyglada tak, ze dosc czesto patrzymy sobie w oczy, ona mnie zaczepia, dzis przytulilismy sie z jakies 2 razy nie liczac powitania i pozegnania. Ok, teraz sie zacznie: mianowicie ona gada, ze chce wrocic do bylego, ale nie moze, bo cos tam (niewazne), ja na to mowie, ze przeciez znajdzie sobie innego, ze to nie koniec swiata, ona, ze on jest jej szczesciem (czy cos takiego), ale nie moze go miec. Takie pierdu srerdu, typowa bolesno-milosna historyjka.
Moje pytanie - gdzie ja w tym wszystkim jestem? Nie chodzi mi o to, ze koniecznie musze z nia byc, ale mniej wiecej chce okreslic sytuacje, bo sam nie wiem. Inna sprawa jest to, ze jak mam dobry kontakt z dziewczyna, to troche boje sie zblizenia (nie wiem czemu, jakas kwestia psychologiczna).
Ktos pomoze?

Obrazek

Myślę że owy obrazek powie ci wszystko.

I nie żebym był pesymistą, ale niczego wielkiego nie oczekuj,jesteś przyjacielem-substytutem,nic z tego raczej nie będzie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Adam Smith 16 maja 2013, 22:50
anonus, Zgadzam się ze Sławkiem , ale nigdy nic nie wiadomo , możemy się mylić .
Adam Smith

przez anonus 16 maja 2013, 22:55
Kestrel, haha, rozje*ales mnie na czastki elememtarne tym obrazkiem XD.
No coz, sposob, w jaki sie zachowuje (dotyka mnie, i te inne pierdoly) nie wiem czy wskazuja na przyjazn. Jednak co ja tam wiem xd. Z reszta - i tak sie boje tego zblizenia (a nie chce sie bac), wiec w sumie to wszystko, co z tym bedzie, mi wisi z deka. Chce poznac swoja sytuacje na stan obecny i to tyle ;)
anonus

przez abraxas 16 maja 2013, 22:57
anonus, jak chcesz poznać swoją sytuację, to na pewno nie pytaj o nią na forum, tylko u źródła ;)
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez Arhol 16 maja 2013, 23:00
anonus, Posłuchaj koleżanki abraxas, i po prostu się spytaj,ale mi to śmierdzi schematem friendzone na kilometr,jej obecny synek ją rzucił,poleciała do innego by "pobeceć" i za chwile wróci do niego,albo będzie o nim biadolić większość czasu,daj sobie spokój lepiej.
Moderator

Sortuj wg