Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmienny 28 mar 2013, 21:56
abraxas, analiza za analize, pisalas, ze ja sie lepiej poczuje z usprawiedliwieniami i tak dalej, odpowiedzialem tym samym.

nie dowartosciowuje sie na Tobie, a raczej jestem szczerze oburzony, Twoja postawa, to jest roznica.
temat czytam, ostatnie 50 stron czytalem, jakbys przeczytala wiecej moich wypowiedzi z tego tematu, to bys widziala, ze obwinianie kobiet, za ich gusta, ze lubia zaradnych, ze to i tamto, tez krytykowalem.

carlosbueno, no tak i ja takie cos osiagnalem, ale to chyba jednak nie o to chodzi, zwiazek gdzie jest duze uczucie, wzajemna fascynacja i w ogole super, chocby jakis czas tylko, to jest to.
zmienny

przez carlosbueno 28 mar 2013, 21:59
obwinianie kobiet za to że podobają im się silni, pewni siebie, zaradni życiowo faceci to jak krytykowanie facetów za to że podobają im się urodziwe dziewczyny.
Największy Forumowy Maruda

przez zmienny 28 mar 2013, 22:03
carlosbueno, dokladnie, ale czesto gdy sie mowi o tym, to kobiety tak asekuracyjnie podchodza, jakbysmy faktycznie je obwiniali o to, moze same sie z tym zle czuja? :shock:

z drugiej strony widzialem niektorzy faceci krytykuja je o to, tak jak kobiety krytykuja facetow za to, ze leca na wyglad. ale to nie zawsze tak jest.
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abraxas 28 mar 2013, 22:14
zmienny, cały wątek to wymówki i usprawiedliwianie się, wystarczy napisać żeby ludzie zaczęli coś z sobą robić zamiast narzekać i zlatuje się chmara piszących właśnie o jakiś stereotypach i niby-truizmach. Ja rozumiem wyżalić się, ale przez tyle stron i ciągle na ten sam temat?
A takie pisanie: "masz gdzies, ze komus moze byc tu ciezko, dbasz tylko, zeby z tego powodu nie napisal czegos, czego nie chcesz przyjac do wiadomosci." to znak że Ciebie widać coś zabolało. Nie wiem co, skoro zaczęłam od tego, że nie rozumiem czemu zawsze to wina kobiety że facet nie może być w normalnym związku. I moja postawa Cię oburza? Dziwne. Wygląda na to, że w takim razie to prawda, że wszystko wina kobiety, a faceci są bez winy.
W każdym razie skończyło się jak zwykle, ale mnie sprawa związków i usilne szukanie winy w innych nie boli, więc przyznaję - Wasze na wierzchu i koniec tematu.
Ostatnio edytowano 28 mar 2013, 22:15 przez abraxas, łącznie edytowano 1 raz
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez carlosbueno 28 mar 2013, 22:15
zmienny, zaraz tu ktoś napiszę że mało zaradni i nie pewni siebie faceci też mają kobiety, owszem tak samo jak niezbyt ładne dziewczyny mają facetów czasem nawet przystojnych.

-- 28 mar 2013, 22:17 --

Wygląda na to, że w takim razie to prawda, że wszystko wina kobiety, a faceci są bez winy.
gdzie takie coś ktoś tu napisał.

przez zmienny 28 mar 2013, 22:21
abraxas, ja tak nie mysle, ze to wina kobiet, hehe dla mnie to niczyja wina, przykladowo mam fobie spoleczna to trudniej mi znalezc zwiazek, przyczyna jest moja fobia i to ze to sie nie podoba kobiecie, ok spoko, nie musi sie podobac, ale moge przeciez napisac, ze jest mi zle z tego powodu nie?

tak zabolalo mnie, dokladnie na tej samej zasadzie co boli mnie gdy ludziom w depresji mowi sie ogarnij sie, nie uzalaj sie nad soba, uwazam, ze czlowiek ma prawo bys smutny ze nie ma pelnowartosciowego zwiazku i pisac o przyczynach i nie powinno mu sie tego odmawiac. oczywiscie jak szuka winnych i odreagowuje to tez nie lubie.

carlosbueno, tak dlatego wlasnie pisalem, ze mowa o ogolnych prawidlowosciach a nie jednostkowym przypadku.

-- 28 mar 2013, 21:52 --

abraxas, a co Twoim zdaniem jest przyczyna, ze ktos nie ma powodzenia?
zmienny

przez Sorrow 29 mar 2013, 01:01
Jak właściwie wygląda nawiązywanie związku?

przez silence_sadness 29 mar 2013, 01:07
Zależy co masz na myśli.. ??
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Sorrow 29 mar 2013, 01:10
silence_sadness napisał(a):Zależy co masz na myśli.. ??

No, normalnie. Jak ludzie łączą się w pary. W jaki sposób przechodzą od bycia znajomymi/nie znającymi się ludźmi do bycia parą. Jak to działa. Bo Ja w ogóle tego nie ogarniam.

przez Nameless 29 mar 2013, 01:14

Zaczyna się od rozmowy albo chloroformu/kwasu 4-hydroksybutanowgo.
Trust me, I'm an engineer.

przez Sorrow 29 mar 2013, 01:16
Nameless napisał(a):

Zaczyna się od rozmowy albo chloroformu/kwasu 4-hydroksybutanowgo.

:lol:

przez silence_sadness 29 mar 2013, 01:23
Hmm..

Kurde nawet nie wiem jak to napisać...
Każdy ma inaczej..

Ale po obserwacjach XXIw. stwierdzam ,iż owe spotkania/zapoznania są zbyt szybkie i krótkotrwałe
<w większości przypadków> ..

{ W sobotę byłą super impra, zapoznałam takiego fajnego kolesia, postawił mi drinka, przetańczyliśmy większość nocy , na koniec odprowadził mnie do domu i umówiliśmy się na kolejne spotkanie..
Bla , blaa , blaa.. }

To tylko taki przykład ale sytuacji zapoznania/poznawania/i potem bycia razem jest bardzo wiele..

Jedni są otwarci drudzy mniej a trzeci jeszcze mniej..
Zależy od podejścia i od oczekiwań..
Czasami szukasz i nic z tego..
A czasami nie szukasz a przeznaczenie pcha Ci kogoś na "Twoją drogę"..

Trochę chaotycznie ale późna pora i O.
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Nameless 29 mar 2013, 01:26

Chyba zły wątek, tu same prawiczki.
Trust me, I'm an engineer.

przez carlosbueno 29 mar 2013, 08:54
silence_sadness, z tego co mi wiadomo to Sorrow nie chodzi na impry, nie tańczy i nie pija alkoholu i tu już jest problem. A ja czasem chodzę, kiedyś nawet dosyć często i nie stronie od alkoholu a i tak ciężko z tym zapoznawaniem u mnie, bo nie mogę się przemóc jakoś. Zresztą dziewczyna która podoba mi się na dyskotece nie koniecznie musi poza nią gdy jest człowiek trzeźwy i jasno patrzy na świat. ;)

Sortuj wg