Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *Wiola* 26 mar 2013, 13:34
carlosbueno, wiem, żartowałam ;)
Moderator

przez carlosbueno 26 mar 2013, 13:34
Sorrow, w ogóle się nie golisz :?: ja mam słaby zarost ale raz w tygodniu minimum muszę się ogolić żeby jako tako wyglądać.
Największy Forumowy Maruda

przez depresyjny86 26 mar 2013, 13:47
O nie.....przypomnieliście mi,że mam się ogolić...... :twisted: :-|

-- Śr mar 27, 2013 2:14 pm --

AKTUALIZACJA: Nadal się nie ogoliłem
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perez5136 28 mar 2013, 19:18
Mam 22 lata i nigdy nie byłem w związki oraz nie uprawiałem seksu. O ile do 20 roku życia mi to jakoś specjalnie nie przeszkadzało i się tym nie przejmowałem o tyle od pewnego czasu jest to dla mnie tragedia, tym bardziej , że prawie wszyscy moi znajomi są w związku a jak nie są to w takowym byli.Najbardziej przykre jest to, że coraz częściej nie mam z kim wyjść na browarka bo wszyscy są u swoich dziewczyn. Fakt że jestem zapraszany na wyjścia gdzieś z parkami ale co raz częściej odmawiam bo nie chcę robić za piąte koło.... Często dziewczyny moich kumpli powtarzają mi czemu nie mam dziewczyny "przecież taki spoko jesteś". Jeszcze dochodzą do tego coraz częstsze śluby wśród znajomych, co jeszcze bardziej dołuje patrząc jak są w sobie zakochani.Nie jestem Quasimodo ani przystojniakiem, nie mam też jakiś dużych problemów z nawiązywaniem kontaktów lecz z drugiej strony mam problemy z niską samooceną.Potrafię rozmawiać z dziewczynami na wiele tematów lecz nigdy nie umiem przekroczyć pewnej granicy i zawsze jestem tylko kolegą. Jak już spotkam jakąś wolną, inteligentną dziewczynę i fajnie się z nią rozmawia okazuję się , że czeka na super przystojnego księcia z bajki nierzadko z wypchanym portfelem.Obawiam się że powoli najlepsze czasy jeśli chodzi o miłość zaczynają mijać i boję się tego, że będę sam a jak już kogoś znajdę to nie będę miał czego wspominać z najlepszych lat.

przez zmienny 28 mar 2013, 19:37
perez5136, Twoja historia to klasyk. "czemu nie masz dziewczyny przeciez jestes taki spoko". normalnie klasyk.

a i te obawy masz uzasadnione, ja tez takie mialem i lapalem sie zwiazkow z braku laku, a to slabe bylo i rowniez z tych szalenczych lat mlodzienczych nie mam wspomnien romantycznych, chociaz jeszcze jestem przed 30 to moze nastapia. ciagle wierze. :D
zmienny

przez abraxas 28 mar 2013, 19:48
zmienny napisał(a):perez5136, Twoja historia to klasyk. "czemu nie masz dziewczyny przeciez jestes taki spoko". normalnie klasyk.

Historia z kobietami lecącymi na przystojny portfel - też klasyk :] jeszcze trochę i chyba zmienię płeć.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez zmienny 28 mar 2013, 19:51
abraxas, chodzi o to, ze historie uzytkownikow sie pokrywaja w duzym stopniu, wszyscy jakos tacy dziwnie podobni i dziwnie podobnie sa traktowani, pamietasz takiego uzytkownika anonus mu tez sie dziewczyna dziwila, ze jest wporzo i czemu nie mial zwiazku nigdy, a za chwile dala do zrozumienia, ze nie ma u niej szans. :D
zmienny

przez carlosbueno 28 mar 2013, 19:52
abraxas, mi dziś fryzjer opowiadał że jego syn już drugi raz się rozwiódł i wszystko przez to że dzisiejsze kobiety lecą tylko na kasę. No ale to nie moje zdanie jest. ;)

przez abraxas 28 mar 2013, 19:55
No to mnie przekonaliście, wolę być biednym, niechcianym facetem niż kobietą lecącą na kasę, przynajmniej umrę z czystym sumieniem.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez zmienny 28 mar 2013, 19:58
abraxas, a byc kobieta nielecaca na kase, skoro tak Ci ta cecha przeszkadza, to nie da rady?
zmienny

przez carlosbueno 28 mar 2013, 20:00
wg mnie same zaburzenia psychiczne( depresja, fobia społeczna, nerwice itp ) zmniejszają szansę facetów na znalezienie kobiety pewnie z 10- krotnie a w odwrotnym przypadku może 2- krotnie a niejednokrotnie są wręcz atutami. Dlatego tu mamy na forum tyle facetów prawiczków lub nie mających żadnych kobiet a u kobiet to dużo rzadziej się zdarza i często wynika z niechęci.

przez abraxas 28 mar 2013, 20:00
zmienny, ale niemal cały ten wątek głosi, że takowe nie istnieją. Więc widać przeznaczenia, choćbym chciała, nie oszukam.

carlosbueno, a te dane to skąd masz? Bo jakoś nie zauważyłam, żeby moje zaburzenia miały jakiekolwiek zalety.

przez zmienny 28 mar 2013, 20:04
carlosbueno napisał(a):wg mnie same zaburzenia psychiczne( depresja, fobia społeczna, nerwice itp ) zmniejszają szansę facetów na znalezienie kobiety pewnie z 10- krotnie a w odwrotnym przypadku może 2- krotnie a niejednokrotnie są wręcz atutami. Dlatego tu mamy na forum tyle facetów prawiczków lub nie mających żadnych kobiet a u kobiet to dużo rzadziej się zdarza i często wynika z niechęci.

racja!

abraxas he? wiekszosc tak nie pisalo, a raczej, ze jest to jakis atut, nawet radykalny dj kocyk pisal, ze nie o sama flote idzie a o zaradnosc...
zmienny

przez djkocyk 28 mar 2013, 20:11
zmienny napisał(a):
carlosbueno napisał(a):wg mnie same zaburzenia psychiczne( depresja, fobia społeczna, nerwice itp ) zmniejszają szansę facetów na znalezienie kobiety pewnie z 10- krotnie a w odwrotnym przypadku może 2- krotnie a niejednokrotnie są wręcz atutami. Dlatego tu mamy na forum tyle facetów prawiczków lub nie mających żadnych kobiet a u kobiet to dużo rzadziej się zdarza i często wynika z niechęci.

racja!

abraxas he? wiekszosc tak nie pisalo, a raczej, ze jest to jakis atut, nawet radykalny dj kocyk pisal, ze nie o sama flote idzie a o zaradnosc...

Oj tam od razu radyklany ;) :mrgreen:

Sortuj wg