Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmienny 20 mar 2013, 11:27
djkocyk, ale juz calkowicie zrezygnowales z proby zwiazku, czy na jakis czas sobie dales spokoj, a moze czekasz az wyjdzie samo z siebie na zasadzie nic na sile?
zmienny

przez krul 20 mar 2013, 12:11
djkocyk napisał(a):Kurcze. Takie teksty naprawdę łatwo się pisze jak się ma góra 20 lat (bo strzelam, że więcej nie masz) i nic się nie robi. Zacznij działać i wtedy przekonaj się na własnej skórze jak łatwo się znosi porażki i jak to wszystko działa. Krótko mówiąc zweryfikuj swoje poglądy w praktyce. Rozumiem cie o tyle, że pewnie kilka lat temu pisałbym w podobnym tonie co ty. No ale życie zweryfikowało moje stanowisko i dziś wiem, że byłem strasznie naiwny.

Ja mam 22 lata, działam dla siebie, ciała i otoczenia i mam świadomość tego, że porażki są zwyczajowo wpisane w pewne kwestie. Znormalniałem?
krul

przez djkocyk 20 mar 2013, 13:13
zmienny napisał(a):djkocyk, ale juz calkowicie zrezygnowales z proby zwiazku, czy na jakis czas sobie dales spokoj, a moze czekasz az wyjdzie samo z siebie na zasadzie nic na sile?

W zasadzie od pewnego czasu jestem na rozdrożu i nie wiem w ogóle co robić. Najbliżej mi chyba do opcji nr 3 ale tutaj trzeba mieć szczęście żeby trafić na kogoś przy kim serducho zabije mocniej ;) . Ja np. przez ostatni rok poznałem dwie świetne dziewczyny, ale oczywiście obie zajęte :( . jak pech to pech. no ale niestety im dalej w las i człowiek coraz starszy tym więcej osób jest zajętych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 20 mar 2013, 17:08
Krul - nie znormalniałeś :mrgreen: :twisted: :mrgreen: Łatwo się komuś gada jaki ma być itp.A jeszcze łatwiej się poucza....Ja jestem w stanie zrozumieć kocyka,on już jest jaki jest i tego ani ja,ani Ty nie zmienimy,chociaż byśmy chcieli.Nie da się wyrobić każdego na swoje podobieństwo,ani na kogoś lepszego.
:)

przez krul 20 mar 2013, 18:06
depresyjny86, da się być lepszym, jeśli się tylko chce. Trudniejsze to niż pisanie postów na forum i użalanie się nad sobą, ale nie niemożliwe. :)
krul

przez Arhol 20 mar 2013, 18:22
krul napisał(a):depresyjny86, da się być lepszym, jeśli się tylko chce. Trudniejsze to niż pisanie postów na forum i użalanie się nad sobą, ale nie niemożliwe. :)

Nic dodać,nic ująć,szkoda że dopiero teraz zaczynam się do tego stosować.
A nawet jeśli nie wyjdzie - ważne że człowiek próbuje.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez depresyjny86 20 mar 2013, 18:55
Krul - powiedz mi a) w jaki sposób byłeś wychowany,b)jakie były Twoje kontakty z rówieśnikami zawsze,c)jakie Ty miałeś problemy w życiu,że z nich wyszłeś,bo CHCIAŁEŚ ?(napiszę póżniej o co chodzi z tym chceniem) ?
Saiga - ee o ile ja się nie mylę to do tej pory siedzisz i nic nie robisz ze swoimi problemami,a teraz zacząłeś nagle wymądrzać się tak,jakbyś sam pokonał wszystkie swoje problemy i ulepszył swoje życie.O ile jestem w stanie zrozumieć Krula i jego stosunek do pewnych kwestii w tym temacie...to Ciebie już kompletnie nie rozumiem.Bo przyjmując Twoją nowo-przyjętą postawę życiową,to chyba raczej powinieneś w tej chwili coś robić ze sobą,a nie siedzieć na forum ;) .

Zeby nie było,szanuje Was chłopaki,ale troszeczke przeginacie z tym brakiem zrozumienia dla kucyka,czy tego drugiego użytkownika....zapomniałem nazwy.
Ostatnio edytowano 20 mar 2013, 19:01 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez krul 20 mar 2013, 19:00
depresyjny86, problemy w życiu mam rozbijać na te potwierdzone przez psychologa/psychiatrę, te z kobietami, czy te, które podejrzewałem u siebie? :)

A z chceniem - ważyłem 50kg, miałem dziurę w klatce piersiowej do której mógłbym włożyć swoją pięść, ogólnie było kiepsko z fizycznością. Ale zamiast o tym pisać, pozbierałem trochę sprzętu do piwnicy, zaprosiłem kolegę z spotkań, który cierpiał na dwubiegunówkę do ćwiczeń i efekt możesz w zdjęciach zobaczyć.
krul

przez depresyjny86 20 mar 2013, 19:04
Hehe ;)
1.Ogólnie problemy psychologiczne...w sensie potwierdzonych przez psychologa.
2.Czy miałeś kiedyś jakiekolwiek problemy z ludżmi (np w szkole),jakieś problemy z kobitami .....
3.O teraz mnie jeszcze naszło : I czy miałeś kiedyś problemy np. z wyglądem? (Kocyk miał chyba/czy nie?;p )

Gotowy mały zestaw pytań :mrgreen:

-- Śr mar 20, 2013 7:10 pm --

O widze,że wpadłeś na ten sam pomysł z piwnicą co ja kiedyś :mrgreen: Ćwiczyłem jak szalony....i to przez długaśny okres czasu ,ale ja jestem jakiś zjebany,bo ćwicząc nawet stosując odpowiednią dietę nie chudłem.....W ogóle mam organizm do dupy z pewnych powodów.Nie wszystko zależy od tego,że czegoś chcemy.Ja np. chce się wyleczyć z pewnej chujowej przypadłości i przy najlepszych staraniach tego nie mogę zrobić - bo tego się niestety nie da wyleczyć.A wracając do tych ćwiczeń,to już też odpadło bo się okazało,że mam jakąś wadę serca ;/(jakby mi brakowało kolejnej choroby organicznej do szczęścia....)
Ostatnio edytowano 20 mar 2013, 19:16 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez Arhol 20 mar 2013, 19:12
depresyjny86, I istotnie - zamierzam robić,bo zauważyłem że siedzenie na dupie nic mi nie da, wiadomym jest,że z dnia na dzień człowiek nie przestawi się i od razu wszystko rozwiążę,ale nastawienie można zmienić,nikogo nie zmuszam do zmiany poglądów,jak ktoś chcę,to niech siedzi na tronie,ja posiedziałem pare lat,pewnie jeszcze sporo wzlotów i upadków będzie,ale i tak trzeba próbować.

A co do forum,czy kompa - te często mam włączone.

Od kiedy się wymądrzam? Piszę tylko że MOŻLIWE są zmiany w życiu,nie że "masz robić to czy tamto".
Zresztą faktycznie jak tu bywalcy co niektórzy 5-7 lat różnicy...to "wielkie różnice" w "doświadczeniu życiowym"

Ogólnie - postawa krula, jest znacznie lepszą postawą do naśladowania.

Ok,ja już wysłałem pw do admina z prośbą o blok na pisanie,nikt nie będzie musiał się męczyć :great:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez krul 20 mar 2013, 19:12
depresyjny86,
1. Stwierdzona depresja i osobowość schizoidalna.
2. Miałem - zawsze byłem najchudszy, później przez dziurę wstydziłem się ściągać koszulkę chociażby na wfie. Nie chodziłem nigdzie, gdzie trzeba było się rozbierać. Nawet przy kobietach miałem obiekcje.
3. J.w

A co do piwnicy i ciała - jestem typem ektomorfika, ale zdołałem przybrać prawie 30kg.

Saiga, nie wariuj z tym blokiem.
krul

przez depresyjny86 20 mar 2013, 19:20
Ja też uważam,że siedzenie na dupie nic nie daje ale.......robienie sobie nadziei,że będzie dobrze też nic nie daje,no i jest gorsze,bo potem człowiek się wkurwia,że mu nie wyszło i jest w jeszcze większym dole.

przez krul 20 mar 2013, 19:22
depresyjny86, dlatego nie należy mieć nadziei. Należy wierzyć. Tutaj trochę pokłamałem, bo napisałem, że jestem prawiczkiem, no ale .. przecież byłem. :pirate:
krul

przez Pieprz 20 mar 2013, 19:25
Tutaj trochę pokłamałem, bo napisałem, że jestem prawiczkiem, no ale .. przecież byłem.

żal.pl
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg