Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Sorrow 20 mar 2013, 00:45
Saiga napisał(a):A mnie to inna kwestia zastanawia - ilu tutaj z zebranych uczestników prócz ględzenia poczyniło konkretne kroki w pracy nad sobą,osobowością,atrakcyjnością sposobem postępowania i podejściem by wejść w związek,czy wykorzystało rady w tym temacie (a wiele mądrego też tu padło) w praktyce,czy też 1 wielkie "rzale i bule"

Ja jestem praktycznie swoim ideałem, poza kwestią nabrania mięśni i zrzucenia brzucha. Tylko dziewczyn podobnych do mnie nie spotykam.

przez *Wiola* 20 mar 2013, 00:59
Sorrow, To może Ty jesteś narcyzem ;)
Moderator

przez krul 20 mar 2013, 01:08
Saiga, wiesz dobrze co wolę zamiast marudzenia, zresztą polecałem. :))
krul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 20 mar 2013, 01:49
krul, Wiem,pamiętam.
No cóż,jak widać reszta...nie odpowie,ale niema się czemu dziwić raczej,wszak tak jest łatwiej ^^.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Sorrow 20 mar 2013, 03:15
*Wiola* napisał(a):Sorrow, To może Ty jesteś narcyzem ;)

No nie, raczej kwestia tego że ludzie podobni do mnie rzadko występują w społeczeństwie. Mam jeden z rzadszych typów osobowości - na dodatek taki który najbardziej czuje się szczęśliwy z osobą tego samego typu (co też jest dość rzadko spotykaną cechą - zwykle ludzie szukają typu przeciwnego). Do tego kwestia różnych nawyków, gustów i poglądów.

No i u mnie to raczej ksenofobia niż narcyzm :P .

przez depresyjny86 20 mar 2013, 04:05
Saiga,ja nie marudzę - nie szukam,niczego w sobie nie zmieniłem bo mi się chyba nie chce,a zresztą nawet jakby mi się chciało to zmian musiałoby być tyle,że do usranej śmierci tak bym się musiał "zmieniać" :mrgreen: Jak narazie to mam inne cele w życiu - przede wszystkim opanowanie sytuacji swojej finansowej...
Btw prawiczki <prawiczkowy alarm>,co polecacie na ryj,bo mi pryszcze znowu zaczęły na moim tłustym ryju rosnąć?
:)

przez djkocyk 20 mar 2013, 08:57
Saiga napisał(a):A mnie to inna kwestia zastanawia - ilu tutaj z zebranych uczestników prócz ględzenia poczyniło konkretne kroki w pracy nad sobą,osobowością,atrakcyjnością sposobem postępowania i podejściem by wejść w związek,czy wykorzystało rady w tym temacie (a wiele mądrego też tu padło) w praktyce,czy też 1 wielkie "rzale i bule"

Odpowiadając co do mnie - nie szukam,bo nic nie zrobiłem by poprawić własne "ja",ale to mój wybór, i moja wina,nie kobiet,świata,czy kamienia na drodze :P

Generalnie nie czuję się w obowiązku odpowiadać bo sam jak piszesz nic nie robisz. Ja zrobiłem wiele - poszedłem do pracy, która wymagała ode mnie większego kontaktu z ludźmi i wytrzymywania dużej presji, zacząłem uprawiać jogging, poszerzyłem grono znajomych itd. Tylko, że na swoim przykładzie wiem, że człowiek nie jest w stanie przeskoczyć pewnych rzeczy w swoim wyglądzie i charakterze a życie mimo wysiłków często nie układa się tak jakbyśmy chcieli. O tym, że próbowałem przez okres studiów podrywać i poznawać dziewczyny też pisałem. Tylko, że ja coś robię i rozumiem tych którzy tu piszą. Ty się wymądrzasz chociaż nie robisz nic. Napawasz się swoimi "prawomyślnymi" poglądami chociaż nie weryfikujesz ich praktyce. Wyjdź na ulice i pokaż co potrafisz, zmierz się z życiem, znajdź sobie dziewczynę, zacznij robić karierę, popraw swój wygląd, schudnij a dopiero potem pouczaj innych.

przez zmienny 20 mar 2013, 09:15
jogging to raczej tak dla siebie mozna cwiczyc, bo przeciez nie bedziesz sie dziewczynie chwalil jaki masz czas. ;)
zmienny

przez Arhol 20 mar 2013, 09:21
Generalnie nie czuję się w obowiązku odpowiadać bo sam jak piszesz nic nie robisz

To po co odpowiadać? Gdyby to wpływu nie miało, to byś nawet nie odpisywał.
że człowiek nie jest w stanie przeskoczyć pewnych rzeczy w swoim wyglądzie

Każdy może iść na siłownie,biegać, itp i tym można nadrobić bardzo wiele w kwestii wyglądu.
i charakterze

Nie wszystko,ale wiele rzeczy da się zmienić,nawyki,przyzwyczajenia,poglądy.

O tym, że próbowałem przez okres studiów podrywać i poznawać dziewczyny też pisałem. Tylko, że ja coś robię i rozumiem tych którzy tu piszą.

To może lepiej pomyśleć nad własnym postępowaniem,bo coś może być nie tak,pomyśleć nad własnym działaniem i sensem.
Napawasz się swoimi "prawomyślnymi" poglądami chociaż nie weryfikujesz ich praktyce

Dlatego lepiej bym stwierdził że to wina "głupich bab" i nie mam wpływu na to wszystko?
Wyjdź na ulice i pokaż co potrafisz, zmierz się z życiem, znajdź sobie dziewczynę, zacznij robić karierę, popraw swój wygląd .

Tak zrobię,albo zdechnę próbując :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez djkocyk 20 mar 2013, 10:03
O tym co robiłem dla zmiany wyglądu i charakteru już pisałem ale ten fragment oczywiście pomiąłeś.

Saiga napisał(a):
Tak zrobię,albo zdechnę próbując :lol:

No to super. Czekam na wyniki ;)

przez Arhol 20 mar 2013, 10:29
Co konkretnie? Co do charakteru i wyglądu? Bieganie + praca+ znajomi,to widziałem,chyba że coś jeszcze?
Być może za mało,trzeba więcej,czy to że nie wychodzi znaczy aby się poddać? Każdy niby może sie podłamać,ale nie wiecznie..
Moderator

przez djkocyk 20 mar 2013, 11:01
Saiga napisał(a):Być może za mało,trzeba więcej,czy to że nie wychodzi znaczy aby się poddać? Każdy niby może sie podłamać,ale nie wiecznie..

Kurcze. Takie teksty naprawdę łatwo się pisze jak się ma góra 20 lat (bo strzelam, że więcej nie masz) i nic się nie robi. Zacznij działać i wtedy przekonaj się na własnej skórze jak łatwo się znosi porażki i jak to wszystko działa. Krótko mówiąc zweryfikuj swoje poglądy w praktyce. Rozumiem cie o tyle, że pewnie kilka lat temu pisałbym w podobnym tonie co ty. No ale życie zweryfikowało moje stanowisko i dziś wiem, że byłem strasznie naiwny.

przez Arhol 20 mar 2013, 11:14
To że nie jest łatwo to wiem,ale wieczne siedzenie na dupie i narzekanie nic nie da.
No to co teraz,masz doświadczenie rzekomo i co dalej? Załamka,poddanie się? Zastój? Tym bardziej powinno próbować się coś robić,może inaczej.
Czy coś komu dało pisanie tu? Nie stwierdziłem prawie że.
Zaś jeśli uważasz że zrobiłeś wszystko co się da,i nic więcej i że można się poddać i czekać na cud,to fakt,szkoda czasu na rozmowe.
Dla mnie "EoT",ta gadka jest bez sensu,ale zgorzknienie i frustracja nic nie dadzą.
Moderator

przez djkocyk 20 mar 2013, 11:22
Saiga napisał(a):To że nie jest łatwo to wiem,ale wieczne siedzenie na dupie i narzekanie nic nie da.
No to co teraz,masz doświadczenie rzekomo i co dalej? Załamka,poddanie się? Zastój? Tym bardziej powinno próbować się coś robić,może inaczej.
Czy coś komu dało pisanie tu? Nie stwierdziłem prawie że.
Zaś jeśli uważasz że zrobiłeś wszystko co się da,i nic więcej i że można się poddać i czekać na cud,to fakt,szkoda czasu na rozmowe.
Dla mnie "EoT",ta gadka jest bez sensu,ale zgorzknienie i frustracja nic nie dadzą.

Skoro nie chcesz tutaj pisać, a wątek uważasz za głupi to tu nie pisz. To proste. I zgadza się. Na rozmowę faktycznie szkoda było czasu.

Sortuj wg