Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez abraxas 19 mar 2013, 22:31
qwertyxxx, skoro potrafisz odróżnić normalną od nienormalnej to... to właściwie w czym masz problem? :lol: I może zmienisz przykład, bo ten już znam. Chyba że każda tak odpisuje? To ciekawe. I niby skąd wiesz, że jej się podobasz? Bo tekst w stylu mam czas za kilka miesięcy to jest spławianie kogoś.
Spoko tak myślałam, że piszę głupoty. Wiem, że przesadziłam, zbyt dużo sensu w jednym poście.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez qwertyxxx 19 mar 2013, 22:39
abraxas napisał(a):qwertyxxx, skoro potrafisz odróżnić normalną od nienormalnej to... to właściwie w czym masz problem? :lol: I może zmienisz przykład, bo ten już znam. Chyba że każda tak odpisuje? To ciekawe. I niby skąd wiesz, że jej się podobasz? Bo tekst w stylu mam czas za kilka miesięcy to jest spławianie kogoś.
Spoko tak myślałam, że piszę głupoty. Wiem, że przesadziłam, zbyt dużo sensu w jednym poście.

Dzisiaj w tym temacie doszedłem w czym. Poczytaj ostatnie wpisy to jest opisane. Wiem, że się podobam bo pisze mi to w sms-ach a na spotkanku jest bardzo klejaca rozmowa i sama do mnie się klei i prowokuje całowanie ze mną. Mówi, że jestem przystojniak.

przez abraxas 19 mar 2013, 22:53
qwertyxxx, ale że na tym spotkaniu po paru miesiącach? W sensie, że to na które czekałeś miesiącami bo ona nie ma czasu?
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez djkocyk 19 mar 2013, 23:00
Mushroom napisał(a):
djkocyk napisał(a):Kilka dni temu proponowano tu strategię "miej wyjebane będzie ci dane", która spotkała się z powszechnym aplauzem. A prawda jest taka - jak jesteś atrakcyjny to czy będzie miał wyjebane czy nie to na brak powodzenia nie będziesz narzekał. Jak nie jesteś to starając się zyskasz opinię desperata, nie starając się dostaniesz tekst jak powyżej.
"Nieważne co się robi, ważne kto robi".

prawda to wszystko
Na szczęście nad byciem atrakcyjnym w pewnym stopniu możemy zapanować. Jeden plus.

Trafnie to ująłeś "w pewnym stopniu". Myślę, że raczej w niewielkim.

przez Werty 19 mar 2013, 23:01
qwertyxxx

Odbierasz to co napisała abraxas jako atak... a ja ze swojej strony polecam zainteresować się szczególnie tym fragmentem

jakby mi 90% facetów odmawiało spotkań to bym się zastanowiła po pierwsze, nad typem faceta, którego szukam, po drugie, nad miejscem gdzie szukam i po trzecie, nad sobą.

To wbrew pozorom prosta, ale potężna rada. Staraj się nie widzieć w tym ataku czy docinki. Czasami naprawdę trzeba usiąść i na spokojnie przeanalizować wszystko; co robiłem źle, co robię źle, co dobrze, czego tak naprawdę chcę, czym się kieruję i czy na pewno mi to odpowiada, gdzie robię błąd w czym jestem mocny, w czym jestem słaby.
Polecam. Sam tak robię kiedy coś mi nie idzie. Zamiast miotać się w miejscu i próbować przebić głową ścianę staram się cofnąć, zrobić analizę. Tak mnie ojciec uczył, ale dopiero po latach sam musiałem dojść, że warto przystanąć i pomyśleć zamiast kręcić się w kółko :smile:

przez qwertyxxx 19 mar 2013, 23:23
abraxas napisał(a):qwertyxxx, ale że na tym spotkaniu po paru miesiącach? W sensie, że to na które czekałeś miesiącami bo ona nie ma czasu?

PO spotkaniu. To znaczy proponuje spotkanie po TYM już odbytym spotkaniu i dostaje odpowiedż, że za kilka miesiecy będzie mieć czas.

Werty No nie wiem. Możliwe, że jakąś bym zatrzymał w jakiś "nieswój" sposób ale wtedy by to nie pasowało do tego co chcę osiągnąć. Ja chciałbym mieć dziewczynę normalną a taka już by nie była taką i nie ma sensu abym kombinował, żeby to działało w jakiś sposób. Szybko by się rozpadło jeśli są problemy z umówieniem na starcie.

przez abraxas 19 mar 2013, 23:29
qwertyxxx, no to cóż, faktycznie pobawiła się i potem spławia. Nie wiem gdzie aż tyle dziewczyn w takim typie znajdujesz, domyślam się, że w klubach. Ja bym w życiu tam nie szukała, no ale to ja.

przez *Wiola* 19 mar 2013, 23:31
abraxas napisał(a):qwertyxxx, no to cóż, faktycznie pobawiła się i potem spławia. Nie wiem gdzie aż tyle dziewczyn w takim typie znajdujesz, domyślam się, że w klubach. Ja bym w życiu tam nie szukała, no ale to ja.

Niekoniecznie. Spotkała się i uznała ,że jednak jej nie pasuje i teraz go spławia. Jak dla mnie proste ;)
Moderator

przez Arhol 19 mar 2013, 23:40
A mnie to inna kwestia zastanawia - ilu tutaj z zebranych uczestników prócz ględzenia poczyniło konkretne kroki w pracy nad sobą,osobowością,atrakcyjnością sposobem postępowania i podejściem by wejść w związek,czy wykorzystało rady w tym temacie (a wiele mądrego też tu padło) w praktyce,czy też 1 wielkie "rzale i bule"

Odpowiadając co do mnie - nie szukam,bo nic nie zrobiłem by poprawić własne "ja",ale to mój wybór, i moja wina,nie kobiet,świata,czy kamienia na drodze :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez abraxas 19 mar 2013, 23:46
*Wiola*, jak dla mnie pobawiła, jeśli to pierwsze albo jedne z pierwszych spotkań. Ja tak od razu nie kleję się do nikogo i nie całuję, ale może nie bez powodu jestem na tym forum ;]

przez *Wiola* 19 mar 2013, 23:50
abraxas, No o tym klejeniu nie doczytałam, bo przyznam ,że tutaj tak szybko przybywa postów ,że czytam pobieżnie. Ale jeśli się kleiła itd, no to możliwe, że to było z założenia na 1 raz, ale nie wykluczałabym opcji ,że się kolega na jakimś polu zwyczajnie nie sprawdził ;)
Moderator

przez krul 19 mar 2013, 23:51
Saiga, ja.

Mogę nawet pokazać efekty, ale nie wiem czy tu można takie coś wrzucać. \o/
krul

przez bittersweet 19 mar 2013, 23:56
abraxas, dla mnie banalna sprawa - było jedno spotkanie, a na drugie panna nie miała już ochoty. Nie ma co wałkować i dorabiać teorii, jak to robi qwertyxxx tylko wzruszyc ramionami i iść dalej.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Arhol 19 mar 2013, 23:57
krul, Jednak ty tutaj nie marudzisz,przynajmniej nie zauważyłem,ale ciekawią mnie inne przypadki
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg