Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 14:35
zmienny, ja wiem,ze nie jestem tępa. Tylko ogólnie jestem roztargniona i to widac na tym forum zapewne. Dlatego się was zapytałam, czy macie mnie za tępa z mojego pisania. Bo może on mnie wziął ze tępą przez moje pisanie i dlatego się teraz nie odzywa. Ale widze,że niektórych strasznie to boli i wyciagają pochopne wnioski.
oohwowlovely

przez Pieprz 19 mar 2013, 14:36
Dlatego się was zapytałam, czy macie mnie za tępa z mojego pisania.

Nie odniosłem takiego wrażenia.
W ogóle nie widzę tu tępych ludzi na forum, oprócz Amfce.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 14:38
teraz Amfca (?) się moze obrazic :mrgreen:
oohwowlovely

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez krul 19 mar 2013, 14:40
oohwowlovely, nie powinno się mówić, bo co, bo nie wypada? Aha.

zmienny, a czyli inteligentny naukowiec nie może być życiowym idiotą? Bo znam mnóstwo osób po dobrych uczelniach, które kończyli z wyróżnieniem, a w życiu są szaraki, bo myślą, że inteligencją bytują nad innymi i cała reszta to szara masa.
krul

przez zmienny 19 mar 2013, 14:45
no moze byc zyciowo nieogarniety, wlasnie o tym pisalem, ale nie jest wtedy tepakiem, nie mozna byc jednoczesnie tepakiem i inteligentnym, mozna byc inteligentnym i roztrzepanym.
zmienny

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 14:45
nie znasz mnie, napisalam raptem pare postow i ty mnie oceniasz na tej podstawie. Sama się przyznałam,że to było głupie, a ty dalej ,że jestem pusta itp. Nie wypada, bo pomyśl sobie,ze ktos się potem może załamac. Szczerość szczeroscią,ale trzeba znac jakies granice.

-- 19 mar 2013, 13:45 --

zmienny, dokładnie.
oohwowlovely

przez carlosbueno 19 mar 2013, 14:47
zmienny napisał(a):no moze byc zyciowo nieogarniety, wlasnie o tym pisalem, ale nie jest wtedy tepakiem, nie mozna byc jednoczesnie tepakiem i inteligentnym, mozna byc inteligentnym i roztrzepanym.

to chyba coś o mnie ;) chociaż może i nie bo ja z matmy naciąganą 2-óje miałem co wyklucz mnie z grona inteligentnych.
Największy Forumowy Maruda

przez krul 19 mar 2013, 14:48
zmienny, to tak nie działa, niestety.

oohwowlovely, napisałaś o ocene - oceniłem, Ty ciągnęłaś temat. Próbowałem Ci uświadomić, że to koniec - bawiłaś się w dalej kozła ofiarnego. Dopisujesz mi słowa, których nie napisałem. Nigdzie nie napisałem 'tępak', a wszędzie wypisujesz, że za daną osobę Cię mam. Jak chcesz komplementów, to załóż konto na fotce i popisz z chłopakami pw. A jeśli nie potrafisz przyjąć dozy krytyki, to po prostu o nią nie pytaj. To proste.
krul

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 14:51
krul, na poczatku sie zapytalam o ocene, napisales cos tam,ze bys mnie nie zaliczyl do inteligentych. Wtedy nie zareagowalam, nie obrazilo mnie to. To ja chciałam skonczyc temat. Napisałam koniec tematu, a ty napisales , ze do mnie nic nie dociera= bycie tępym. no to chyba logiczne, ze sie chcialam obronic. Robileś sobie ze mnie wielka polewke.

-- 19 mar 2013, 13:52 --

aha, czyli jak ktos jest roztrzepany to nie moze byc inteligentny? spoko.
oohwowlovely

przez krul 19 mar 2013, 14:56
oohwowlovely napisał(a):o tym,ze jestem niedojrzala mowili mi moi rodzice i siostra. Myslałam ,że mówią tak specjalnie, żeby mnie wkurzyć albo mi pojechac. Teraz przeczytałam obiektywne wypowiedzi i wiem,ze to że jestem niedojrzała nie bylo wymysłem moim i mojej rodziny.

Jak to jest inteligentne, to oddaję wam pokłony.
krul

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 14:56
carlosbueno, to ze ktos jest slaby z matmy, nie znaczy ,ze nie jest inteligentny :)

-- 19 mar 2013, 13:57 --

teraz sie bedziemy spierac, czy jestem inteligentna czy nie? hahahah skonczmy juz to, bo to nie ma zadnego sensu :D
oohwowlovely

przez zmienny 19 mar 2013, 15:08
krul inteligencja z def. wyklucza tepote, w slowniku nawet jest napisane, ze tepota = brak inteligencji, obecnie jest jakas dziwna tendencja do dzielenia jej na wiele rodzajow, ale zasadniczo sa dwa krystaliczna i plynna, o ile dobrze pamietam.
zmienny

przez krul 19 mar 2013, 15:11
zmienny, z której definicji? Piageta? Sternberga? Fergusona?
krul

przez zmienny 19 mar 2013, 15:15
z def. tepoty ktora jest prosta, a nie z def. inteligencji ktorej jest wiele rodzajow.
zmienny

Sortuj wg