Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 14:35
zmienny, ja wiem,ze nie jestem tępa. Tylko ogólnie jestem roztargniona i to widac na tym forum zapewne. Dlatego się was zapytałam, czy macie mnie za tępa z mojego pisania. Bo może on mnie wziął ze tępą przez moje pisanie i dlatego się teraz nie odzywa. Ale widze,że niektórych strasznie to boli i wyciagają pochopne wnioski.
oohwowlovely

przez Pieprz 19 mar 2013, 14:36
Dlatego się was zapytałam, czy macie mnie za tępa z mojego pisania.

Nie odniosłem takiego wrażenia.
W ogóle nie widzę tu tępych ludzi na forum, oprócz Amfce.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 14:38
teraz Amfca (?) się moze obrazic :mrgreen:
oohwowlovely

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez krul 19 mar 2013, 14:40
oohwowlovely, nie powinno się mówić, bo co, bo nie wypada? Aha.

zmienny, a czyli inteligentny naukowiec nie może być życiowym idiotą? Bo znam mnóstwo osób po dobrych uczelniach, które kończyli z wyróżnieniem, a w życiu są szaraki, bo myślą, że inteligencją bytują nad innymi i cała reszta to szara masa.
krul

przez zmienny 19 mar 2013, 14:45
no moze byc zyciowo nieogarniety, wlasnie o tym pisalem, ale nie jest wtedy tepakiem, nie mozna byc jednoczesnie tepakiem i inteligentnym, mozna byc inteligentnym i roztrzepanym.
zmienny

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 14:45
nie znasz mnie, napisalam raptem pare postow i ty mnie oceniasz na tej podstawie. Sama się przyznałam,że to było głupie, a ty dalej ,że jestem pusta itp. Nie wypada, bo pomyśl sobie,ze ktos się potem może załamac. Szczerość szczeroscią,ale trzeba znac jakies granice.

-- 19 mar 2013, 13:45 --

zmienny, dokładnie.
oohwowlovely

przez carlosbueno 19 mar 2013, 14:47
zmienny napisał(a):no moze byc zyciowo nieogarniety, wlasnie o tym pisalem, ale nie jest wtedy tepakiem, nie mozna byc jednoczesnie tepakiem i inteligentnym, mozna byc inteligentnym i roztrzepanym.

to chyba coś o mnie ;) chociaż może i nie bo ja z matmy naciąganą 2-óje miałem co wyklucz mnie z grona inteligentnych.
Największy Forumowy Maruda

przez krul 19 mar 2013, 14:48
zmienny, to tak nie działa, niestety.

oohwowlovely, napisałaś o ocene - oceniłem, Ty ciągnęłaś temat. Próbowałem Ci uświadomić, że to koniec - bawiłaś się w dalej kozła ofiarnego. Dopisujesz mi słowa, których nie napisałem. Nigdzie nie napisałem 'tępak', a wszędzie wypisujesz, że za daną osobę Cię mam. Jak chcesz komplementów, to załóż konto na fotce i popisz z chłopakami pw. A jeśli nie potrafisz przyjąć dozy krytyki, to po prostu o nią nie pytaj. To proste.
krul

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 14:51
krul, na poczatku sie zapytalam o ocene, napisales cos tam,ze bys mnie nie zaliczyl do inteligentych. Wtedy nie zareagowalam, nie obrazilo mnie to. To ja chciałam skonczyc temat. Napisałam koniec tematu, a ty napisales , ze do mnie nic nie dociera= bycie tępym. no to chyba logiczne, ze sie chcialam obronic. Robileś sobie ze mnie wielka polewke.

-- 19 mar 2013, 13:52 --

aha, czyli jak ktos jest roztrzepany to nie moze byc inteligentny? spoko.
oohwowlovely

przez krul 19 mar 2013, 14:56
oohwowlovely napisał(a):o tym,ze jestem niedojrzala mowili mi moi rodzice i siostra. Myslałam ,że mówią tak specjalnie, żeby mnie wkurzyć albo mi pojechac. Teraz przeczytałam obiektywne wypowiedzi i wiem,ze to że jestem niedojrzała nie bylo wymysłem moim i mojej rodziny.

Jak to jest inteligentne, to oddaję wam pokłony.
krul

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 14:56
carlosbueno, to ze ktos jest slaby z matmy, nie znaczy ,ze nie jest inteligentny :)

-- 19 mar 2013, 13:57 --

teraz sie bedziemy spierac, czy jestem inteligentna czy nie? hahahah skonczmy juz to, bo to nie ma zadnego sensu :D
oohwowlovely

przez zmienny 19 mar 2013, 15:08
krul inteligencja z def. wyklucza tepote, w slowniku nawet jest napisane, ze tepota = brak inteligencji, obecnie jest jakas dziwna tendencja do dzielenia jej na wiele rodzajow, ale zasadniczo sa dwa krystaliczna i plynna, o ile dobrze pamietam.
zmienny

przez krul 19 mar 2013, 15:11
zmienny, z której definicji? Piageta? Sternberga? Fergusona?
krul

przez zmienny 19 mar 2013, 15:15
z def. tepoty ktora jest prosta, a nie z def. inteligencji ktorej jest wiele rodzajow.
zmienny

Sortuj wg