Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 19 mar 2013, 13:12
zmienny napisał(a):ten temat niby taki nudny, niby w kolko o tym samym, a jednak jest pod stalym monitoringiem, bo jak cos sie napisze o kobietach to za moment juz tu sa i hejtuja. :D

z tego co wiem to co najmniej połowa użytkowników tego forum śledzi ten temat albo od czasu do czasu zagląda. :mrgreen:
A to jest dział pytania do psychologa jednak nie przypominam sobie żeby tu kiedyś gościł z resztą nikt tu się o nic psychologa nie pyta.
Największy Forumowy Maruda

przez djkocyk 19 mar 2013, 13:17
bittersweet napisał(a):
abraxas napisał(a):qwertyxxx, widzę że desperacja rośnie. Z takim nastawieniem to chyba jakieś muchy do Ciebie przylecą.
:lol: jak to czytam wszystko, to na przemian ze śmiechu sikam i płaczę :lol: chytry pomysł, żeby ignorować kobiety mnie po prostu powala :lol: niestety sprawdza sie chyba tylko u gwiazdorów filmowych :lol:

Kilka dni temu proponowano tu strategię "miej wyjebane będzie ci dane", która spotkała się z powszechnym aplauzem. A prawda jest taka - jak jesteś atrakcyjny to czy będzie miał wyjebane czy nie to na brak powodzenia nie będziesz narzekał. Jak nie jesteś to starając się zyskasz opinię desperata, nie starając się dostaniesz tekst jak powyżej.
"Nieważne co się robi, ważne kto robi".

przez sloik 19 mar 2013, 13:17
qwertyxxx napisał(a):Co do pogrywania ze strony dziewczyn to może dobry pomysł to żebyśmy my pogrywali też :D Będzie kwestia spotkanka przykładowo to możemy mówić, że za 4 miesiące na weekend o 12:00 nam pasuje bo teraz ciężko czas znależć :D Wtedy dziewczyny by nalegały na spotkanko bo dziewczyny nie lubią być raczej samotne :D Albo nagle nie odpisujemy na sms-y :D

szkoda, że nie ma na tym forum emotki pukającej się w czoło... gratuluję przebiegłości! ja na pewno w takim wypadku wydzwaniałabym do Ciebie i odliczała czas do spotkania za te 4 miesiące. :lol:
sloik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez qwertyxxx 19 mar 2013, 13:22
sloik napisał(a):
qwertyxxx napisał(a):Co do pogrywania ze strony dziewczyn to może dobry pomysł to żebyśmy my pogrywali też :D Będzie kwestia spotkanka przykładowo to możemy mówić, że za 4 miesiące na weekend o 12:00 nam pasuje bo teraz ciężko czas znależć :D Wtedy dziewczyny by nalegały na spotkanko bo dziewczyny nie lubią być raczej samotne :D Albo nagle nie odpisujemy na sms-y :D

szkoda, że nie ma na tym forum emotki pukającej się w czoło... gratuluję przebiegłości! ja na pewno w takim wypadku wydzwaniałabym do Ciebie i odliczała czas do spotkania za te 4 miesiące. :lol:

To się postaw w roli faceta :D Czekaj sobie na spotkanie 4 miesiące :D Trzeba mieć jakąś strategie żeby nie czekać 4 miesiące :D Ale zaraz się posypie opinia, że jestem desperat bo mi się pali i nie wytrzymam poczekać 4 miesięcy ;) A właśnie, że wytrzymam ale taka dziewczyna nie jest w moim typie. Pokazuje, że jej nie zależy. Możecie sobie pisać co chcecie ale gdyby jej zależało to by znalazła czas o wiele szybciej ;)
Ostatnio edytowano 19 mar 2013, 13:23 przez qwertyxxx, łącznie edytowano 1 raz

przez abraxas 19 mar 2013, 13:23
qwertyxxx, współczuję jej tego, że to ona będzie się starać w tym związku, bo przecież kobieta musi się nauczyć szacunku wg Ciebie.

Przynajmniej dzięki takim tematom wiem do kogo warto zagadać na tym forum ;)
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez sloik 19 mar 2013, 13:25
qwertyxxx napisał(a):To się postaw w roli faceta :D Czekaj sobie na spotkanie 4 miesiące :D Trzeba mieć jakąś strategie żeby nie czekać 4 miesiące :D Ale zaraz się posypie opinia, że jestem desperat bo mi się pali i nie wytrzymam poczekać 4 miesięcy ;) A właśnie, że wytrzymam ale taka dziewczyna nie jest w moim typie. Pokazuje, że jej nie zależy bo możecie sobie pisać co chcecie ale gdyby jej zależało to by znalazła czas o wiele szybciej ;)

Jezus...
Jeśli ta dziewczyna jest z daleka (wnioskuję, że może tak być, bo zwykłeś umawiać się przez internet), to może rzeczywiście nie mieć czasu. Jeśli nie jest z daleka, to za przeproszeniem sra na Twoją osobę i wcale nie chce się z Tobą umówić. Więc jeśli Ty kiedyś powiesz coś takiego dziewczynie, że ma poczekać 4 miesiące na spotkanie, to zapewne złapie aluzję (jeśli będzie choć odrobinę inteligentna) i więcej się do Ciebie nie odezwie.
sloik

przez zmienny 19 mar 2013, 13:26
sloik, a tak bez wglebiania sie w szczegoly bo to pewnie prywatne dla Ciebie, to wczorajsza sprawa zostala rozwiazana konstruktywnie czy nie?
zmienny

przez qwertyxxx 19 mar 2013, 13:26
abraxas napisał(a):qwertyxxx, współczuję jej tego, że to ona będzie się starać w tym związku, bo przecież kobieta musi się nauczyć szacunku wg Ciebie.

Przynajmniej dzięki takim tematom wiem do kogo warto zagadać na tym forum ;)

Dokładnie. Ma się nauczyć szacunku. Ja już np się umawiałem na spotkanie i traciłem kilka razy pieniądze na dojazd a ta nie przychodzi. Ma mnie traktować jak należy. Ma się nie wykręcać. Przykładowo proponuję jej wyjście do reastauracji to mnie nie wystawia. Związek tylko z kobieta normalną preferuję.

przez sloik 19 mar 2013, 13:28
zmienny napisał(a):sloik, a tak bez wglebiania sie w szczegoly bo to pewnie prywatne dla Ciebie, to wczorajsza sprawa zostala rozwiazana konstruktywnie czy nie?

chyba trochę tak, ale trzymam dystans ;)
qwertyxxx napisał(a): Ja już np się umawiałem na spotkanie i traciłem kilka razy pieniądze na dojazd a ta nie przychodzi.

to czego po świecie jeździsz? poszukaj dziewczyny ze swojej miejscowości lub okolic.
sloik

przez qwertyxxx 19 mar 2013, 13:29
sloik to 90 % kobiet sra na mnie. Wybacz, ale jeśli kobieta się ze mną raz spotkała i dzień w dzień, noc w noc wysyła do mnie sms-y to wygląda, że jej zależy. A ja proponuje spotkanie to czas będzie mieć za pół roku?

przez sloik 19 mar 2013, 13:29
qwertyxxx napisał(a):sloik to 90 % kobiet sra na mnie. Wybacz, ale jeśli kobieta się ze mną raz spotkała i dzień w dzień, noc w noc wysyła do mnie sms-y to wygląda, że jej zależy. A ja proponuje spotkanie to czas będzie mieć za pół roku?

JEŚLI MIESZKA PIŃCET KILOSÓW OD CIEBIE TO TO MOŻLIWE.
sloik

przez qwertyxxx 19 mar 2013, 13:31
sloik napisał(a):
qwertyxxx napisał(a):sloik to 90 % kobiet sra na mnie. Wybacz, ale jeśli kobieta się ze mną raz spotkała i dzień w dzień, noc w noc wysyła do mnie sms-y to wygląda, że jej zależy. A ja proponuje spotkanie to czas będzie mieć za pół roku?

W tym samym mieście.

przez Sorrow 19 mar 2013, 13:32
qwertyxxx napisał(a):
sloik napisał(a):

W tym samym mieście.

Może to typ cybogra co w ogóle nie ma wolnego czasu tylko się zajmuje pracą, nauką, itd?
Czasami też dziewczyny są używane przez rodzinę jako roboty domowe.

przez Arhol 19 mar 2013, 13:34
Żenada,desperacja, i frustracja aż się wylewa z niektórych postów,nie wiadomo czy się śmiać,czy płakać...
Przeklinam dzień w którym tu zajrzałem :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg