Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 19 mar 2013, 09:16
Wiem, że ten temat nie jest odpowiedni do tego forum. Ludzie mają gorsze problemy. Za bardzo się rozpędziłam.

No coś ty. Odpowiedni jest, bo masz problem a od tego jest to forum.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez oohwowlovely 19 mar 2013, 09:19
ale sam widziałeś jakie komentarze się posypały. Ze zachowuje się jak dziecko z podstawówki, nic do mnie nie dociera, jestem tępa. itp itd
oohwowlovely

przez zmienny 19 mar 2013, 10:31
oohwowlovely napisał(a):
mam jeszcze jedno pytanie
jak zalozmy pisze posty na tym forum, to macie mnie za jakiegos tepaka czy w miare inteligentna osobe? napiszcie mi szczerze, nie obraze sie
bo ja jestem strasznie chaotyczna, roztrzepana i czasem wychodze na idiotke
moze moje roztargnienie go odstraszylo.

-- 18 mar 2013, 21:42 --

nikt nie odpisuje, pewnie nie chcecie mi robic przykrosci szczeroscia :mrgreen:

nie za tepaka, ani za intelektualistke, tak normalnie, a jakie masz oceny w szkole? :P
nie wydaje sie by roztrzepanie odstraszylo, zreszta wczesniej tego nie widzial ha?
juz tak pomijajac Twoja osobe to ja bym nie chcial miec dziewczyny madrzejszej ode mnie, wiem ze wielu mysli podobnie.
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 19 mar 2013, 11:19
Wiedza,czy mądrość to pojęcie bardzo względne,na jakiej podstawie można je wywnioskować? Wiedza ogólna,mentalność? Zainteresowania?
Zaradność czy umiejętność reagowania na różne sytuacje?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez krul 19 mar 2013, 11:35
oohwowlovely napisał(a):krul, ale to nie jest powod do tego, zebys się ze mnie nabijal. Ciekawa jestem, czy powiedzialbys mi to na zywo? Moja niedojrzałość emocjonalna musi miec jakies podłoże psychiczne, z tego nie ma się co smiac.

Po 1. Nie mam problemu z mówieniem czegokolwiek ludziom w twarz.
Po 2. Czyli różowe barbie z horyzontami mniejszymi niż widok z mojego okna są takie, bo każda z nich jest chora psychicznie? O /cenzura/, nie wiedziałem, dzięki za uświadomienie!
krul

przez qwertyxxx 19 mar 2013, 12:13
Co do pogrywania ze strony dziewczyn to może dobry pomysł to żebyśmy my pogrywali też :D Będzie kwestia spotkanka przykładowo to możemy mówić, że za 4 miesiące na weekend o 12:00 nam pasuje bo teraz ciężko czas znależć :D Wtedy dziewczyny by nalegały na spotkanko bo dziewczyny nie lubią być raczej samotne :D Albo nagle nie odpisujemy na sms-y :D

przez Sorrow 19 mar 2013, 12:37
Candy14 napisał(a):Chcesz cos dostac to najpierw daj cos z siebie

Nie chodzi mi o to by coś dostać. Chodzi o to by z kimś być. Sądzę, że masz jakiś obcy typ osobowości i co do tego się nie dogadamy. Na wszelki wypadek dam Cię na ignora by nie być więcej wystawiany na Twoją obcość.

przez qwertyxxx 19 mar 2013, 12:47
Sorrow trudno często od kobiet oczekiwać normalności. One z najprostszej rzeczy robią najtrudniejszą. Jak one nam tak to my tez im tak róbmy. Same przylecą do nas.

przez abraxas 19 mar 2013, 12:50
qwertyxxx, widzę że desperacja rośnie. Z takim nastawieniem to chyba jakieś muchy do Ciebie przylecą.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez qwertyxxx 19 mar 2013, 12:52
abraxas napisał(a):qwertyxxx, widzę że desperacja rośnie. Z takim nastawieniem to chyba jakieś muchy do Ciebie przylecą.

Gdzie Ty widzisz desperację? Przemyj oczy bo problemy ze wzrokiem masz :D A żebyś wiedziała, że przylecą. Kobietę trzeba nauczyć szacunku i wybić jej z głowy chore gierki. Tu potrzeba normalności.

przez abraxas 19 mar 2013, 12:57
qwertyxxx, jak wkroczyłeś w fazę "kobiety są złe i trzeba im pokazać, oko za oko itp." to chyba nie uważasz, że to jest normalne zachowanie faceta, który szuka dziewczyny? Współczuję Twojej przyszłej wybrance tego, w jaki sposób będzie traktowana. Ale może będzie akurat taka, że tego nie zauważy.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez bittersweet 19 mar 2013, 12:59
abraxas napisał(a):qwertyxxx, widzę że desperacja rośnie. Z takim nastawieniem to chyba jakieś muchy do Ciebie przylecą.
:lol: jak to czytam wszystko, to na przemian ze śmiechu sikam i płaczę :lol: chytry pomysł, żeby ignorować kobiety mnie po prostu powala :lol: niestety sprawdza sie chyba tylko u gwiazdorów filmowych :lol:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez qwertyxxx 19 mar 2013, 13:02
abraxas napisał(a):qwertyxxx, jak wkroczyłeś w fazę "kobiety są złe i trzeba im pokazać, oko za oko itp." to chyba nie uważasz, że to jest normalne zachowanie faceta, który szuka dziewczyny? Współczuję Twojej przyszłej wybrance tego, w jaki sposób będzie traktowana. Ale może będzie akurat taka, że tego nie zauważy.

Czego jej współczujesz? Chyba nie wiesz co piszesz. Taka wybranka to idealna dla mnie. Jak spotkam kobiete która mnie szanuje, szanuje mój czas, nie manipuluje mną, nie okłamuje na każdym kroku to zacznę działać bo będzie po co. A w jaki sposó będzie traktowana według Ciebie? Że pójdę z nią np do kina to jest złe traktowanie? Że będę przy niej szczęśliwy to jest złe? I w ogóle jakieś brednie wypisujesz. Będzie mnie traktować normalnie to ja ją też. Będzie jej zależąło to mi też. Co w tym jest nie tak?

przez zmienny 19 mar 2013, 13:09
ten temat niby taki nudny, niby w kolko o tym samym, a jednak jest pod stalym monitoringiem, bo jak cos sie napisze o kobietach to za moment juz tu sa i hejtuja. :D
zmienny

Sortuj wg