Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmienny 17 mar 2013, 23:37
qwertyxxx, no to powiedz taka przykladowa zaczepke, tam pod tym marketem?
zmienny

przez qwertyxxx 17 mar 2013, 23:52
zmienny napisał(a):qwertyxxx, no to powiedz taka przykladowa zaczepke, tam pod tym marketem?

Nie mam jakiegoś zbioru zaczepek. Po prostu samo ze mnie wychodzi. W sumie wczuwam się tak jak bym znał ta nieznajomą dziewczynę. Nawet jak nie pod marketem to jak dziewczyna idzie chodnikiem i się spyta o coś to tak samo i póżniej sama mnie zaczepia jak mnie spotka. W sumie duża zasługa w tym, że wyzbyłem się dziewczyny jak osoby potrzebnej do "potrzebnego" związku. W moim przypadku dużo zmieniało nastawienie pod tym kątem bo kiedyś miałem duże problemy z zaczepieniem. Ale to ja chciałem związków, miłości, spacerów, pisać listy miłosne na walentynki. Ale z czasem się wyzbyłem tych potrzeb. Odłożyłem na bok te miłości i romantyzm. Teraz nie mam na to parcia i jest mi z tym lepiej. Naprawdę nie trudno zagadać dziewczynę 8) Trudno to raczej znależć do związku ale to nie nasza wina ;)

przez zmienny 17 mar 2013, 23:53
ja jeszcze tak obcej nie zagadalem nigdy, jedynie w klubach ale wiadomo, ze tam alko muzyka inne okolicznosci calkiem.
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez qwertyxxx 17 mar 2013, 23:55
zmienny Ja mam czasem tak że bez alko czuję się jak po alko :P

przez black swan 18 mar 2013, 00:22
Nie dlatego że się nie umie,nie może, czy się nieda - ale się nie chce :<

Racja. A reszta to tylko wymówki.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez inbvo 18 mar 2013, 00:36
ehhh

a ja nie jestem nieudacznikiem
przynajmniej się za takiego nie uważam.

potrafiłbym kogoś znaleźć... gdybym nie miał lęków.

inna sprawa że nie chodzi o to żeby znaleźć byle kogo.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Saraid 18 mar 2013, 07:38
Mnie się ciagle wydaje ,ze wy chcecie ale na tym koniec bo zeby nie dzialac macie sto wymowek.
Jak tu osiagnac cokolwiek?
Saraid

przez Pieprz 18 mar 2013, 11:58
Ja obecnie nawet dumny jestem z tego, że nie jestem w związku.

Ja jestem dumny że jestem. Z moim charakterem.

-- 18 mar 2013, 11:59 --

A myślisz że reszta ludzi na świecie to się nie boi odrzucenia, tylko Ty? proszę cię....
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Arhol 18 mar 2013, 12:29
Gdyby każdy się panicznie bał odrzucenia i nie ryzykował to gatunek ludzki by za chwilę był gatunkiem wymarłym :lol:
"No risk no fun"
My zaś musimy minimalizować to ryzyko przez pracę nad sobą,ale i tak nigdy nic pewne nie jest.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Saraid 18 mar 2013, 12:56
Mushroom napisał(a):
Ja obecnie nawet dumny jestem z tego, że nie jestem w związku.

Ja jestem dumny że jestem. Z moim charakterem.

-- 18 mar 2013, 11:59 --

A myślisz że reszta ludzi na świecie to się nie boi odrzucenia, tylko Ty? proszę cię....

:great: no więc właśnie odrzucenia boi się każdy w jakimś stopniu.
Saraid

przez monk.2000 18 mar 2013, 13:27
Dodam trzy grosze.
Też tak mam, że z zagadywaniem nie mam jakiś problemów. Czy np. jakaś rozmowa w pociągu niezobowiązująca, czy gdzieś przy innej okazji, raczej bym nie miał problemów. Gorszy problem, to dajmy na to dziewczyna ci się podoba, ty jej nie (jeszcze :P) i co tu zrobić żeby nie wyjść na zbyt napalonego. Pomijając, że taki związek bez chemii, może być sztuczny i bez przyszłości. Myślę, że tu wiele zależy od psychiki danej dziewczyny, a w to jest niełatwo wniknąć. Stąd, wniosek, trzeba próbować, bo nigdy nie wiadomo. :)
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez inbvo 18 mar 2013, 13:51
Saraid, cóż ja mogę napisać..... zawsze wyjdzie że szukam wymówki. Widzisz w innych sferach życia nie jestem tak pesymistycznie nastawione....nie jest źle.

póki co żeby nie było że nic nie robię, to się wybrałem do psychoterapeuty.... jakieś działanie to jest... ;)

:great: no więc właśnie odrzucenia boi się każdy w jakimś stopniu.
nie wiem, może jak się było tyle razy odrzuconym co ja, to się nie chce pakować w takie sytuacje gdzie jest to niemal nieuniknione... zresztą odnoszę wrażenie że całe moje życie polega na szukaniu uznania w oczach innych, więc trudno się dziwić jakie są efekty...

Mushroom napisał(a):

może nie tak mocno.... nie wiem. wiem że mnie to paraliżuje.

ale... Ty też podobno miałeś taki lęk... albo bardzo podobny... to powiedz jak sobie poradziłeś z nim? :P

-- 18 mar 2013, 13:53 --

monk.2000 napisał(a):Dodam trzy grosze.
Też tak mam, że z zagadywaniem nie mam jakiś problemów. Czy np. jakaś rozmowa w pociągu niezobowiązująca, czy gdzieś przy innej okazji, raczej bym nie miał problemów. Gorszy problem, to dajmy na to dziewczyna ci się podoba, ty jej nie (jeszcze :P) i co tu zrobić żeby nie wyjść na zbyt napalonego.
trafione w samo sedno.

co do dziewczyn się nie sprawdza moja teoria życiowa... z każdego miejsca gdzie chciałem się dostać to mnie wywalali, a ja zawsze wracałem... nawet na końcu wygrywałem z innymi. ale tu tak nie umiem :/
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez qwertyxxx 18 mar 2013, 13:57
Też tak mam, że z zagadywaniem nie mam jakiś problemów. Czy np. jakaś rozmowa w pociągu niezobowiązująca, czy gdzieś przy innej okazji, raczej bym nie miał problemów. Gorszy problem, to dajmy na to dziewczyna ci się podoba, ty jej nie (jeszcze :P) i co tu zrobić żeby nie wyjść na zbyt napalonego. Pomijając, że taki związek bez chemii, może być sztuczny i bez przyszłości. Myślę, że tu wiele zależy od psychiki danej dziewczyny, a w to jest niełatwo wniknąć. Stąd, wniosek, trzeba próbować, bo nigdy nie wiadomo. :)

I według mnie należy odpuścić juz na początku jeśli czuje się i widać, że z dziewczyną jest nie tak. Ja od razu odpuszczam. Nie pcham się w to bagno. Lepiej tak robić bo inaczej to psychicznie może męczyć taka sytuacja. Absolutnie nie polecam zabiegać o cokolwiek wtedy. A jeśli będzie się czuć i będzie widać, że z dziewczyną jest ok i nam się podoba to wtedy działać. W innym przypadku odpuścić i nie starać się nic. Ja kiedyś tak nie robiłemn i się pogrążałem jedynie.

przez Candy14 18 mar 2013, 17:26
qwertyxxx napisał(a):

I według mnie należy odpuścić juz na początku jeśli czuje się i widać, że z dziewczyną jest nie tak. Ja od razu odpuszczam. Nie pcham się w to bagno. Lepiej tak robić bo inaczej to psychicznie może męczyć taka sytuacja. Absolutnie nie polecam zabiegać o cokolwiek wtedy. A jeśli będzie się czuć i będzie widać, że z dziewczyną jest ok i nam się podoba to wtedy działać. W innym przypadku odpuścić i nie starać się nic. Ja kiedyś tak nie robiłemn i się pogrążałem jedynie.

Czyli jak nie ma pioruna i milosci wzajemnej od pierwszego wejrzenia to odpuszczac? A ja mysle ze kropla drązy skałe i jak sie dziewczyna podoba to zabiegac.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg