Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez eresthe 14 mar 2013, 20:21
Panowie! NA POCIESZENIE!
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Ostatnio edytowano 14 mar 2013, 20:45 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto obrazek
eresthe

przez carlosbueno 14 mar 2013, 20:28
sloik napisał(a):zmienny, z reguły uprzejmie rozmawiam, ale oddalam się po jakimś czasie i wątpię, żebym dała komuś swój numer. Ale ja jestem nieufna dość.

przeczytałem za pierwszym razem oddałam się ale mam zboczone myśli i to jeszcze takie nieładne wobec Ciebie.
Największy Forumowy Maruda

przez Pieprz 14 mar 2013, 20:31
Panowie! NA POCIESZENIE!

prawiczki zaraz doła złapią
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Siding Spring 14 mar 2013, 20:39
szybko im dół przejdzie jak ręka pojdzie w ruch :mrgreen: .

Co do wyglądu i charakteru to niestety jedno musi isc z drugim. Mnie często zaczepiały dziewczyny wiele razy slyszalem ze jestem przystojny ale jeżeli chodzi o związki no to klapa...Być może a pewnie i na pewno jeszcze nie dojrzalem do czegoś takiego. Mam do tego specyficzne podejscie i musze sobie poukladac w głowie.

przez *Wiola* 14 mar 2013, 20:46
eresthe, pocieszaj się w samotności :P
Moderator

przez sloik 15 mar 2013, 10:07
carlosbueno napisał(a):
sloik napisał(a):zmienny, z reguły uprzejmie rozmawiam, ale oddalam się po jakimś czasie i wątpię, żebym dała komuś swój numer. Ale ja jestem nieufna dość.

przeczytałem za pierwszym razem oddałam się ale mam zboczone myśli i to jeszcze takie nieładne wobec Ciebie.

:lol: :lol: jedna literka, a taka ogromna różnica...
sloik

przez carlosbueno 15 mar 2013, 10:23
mi się zdarzyło 2 razy w życiu wziąć numer od świeżo poznanej dziewczyny. W tym raz nigdy mi ta dziewczyna nie odpisała.

przez Arhol 15 mar 2013, 11:52
carlosbueno napisał(a):mi się zdarzyło 2 razy w życiu wziąć numer od świeżo poznanej dziewczyny. W tym raz nigdy mi ta dziewczyna nie odpisała.

Ja to nawet w barach czy klubach nawet jeśli nie miał psiej samooceny i ogólnej aspołeczności to i tak bym nie dał rady podrywać.
A czasem sie śmieje z tego,bo mój ojciec to całkowite przeciwieństwo i po rozwodzie z matką potrafił zmieniać kobiety jak rękawiczki, zaś wiele cech mam po nim,w tej kwestii różnica jest :D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 15 mar 2013, 13:41
Saiga napisał(a):
carlosbueno napisał(a):mi się zdarzyło 2 razy w życiu wziąć numer od świeżo poznanej dziewczyny. W tym raz nigdy mi ta dziewczyna nie odpisała.

Ja to nawet w barach czy klubach nawet jeśli nie miał psiej samooceny i ogólnej aspołeczności to i tak bym nie dał rady podrywać.
A czasem sie śmieje z tego,bo mój ojciec to całkowite przeciwieństwo i po rozwodzie z matką potrafił zmieniać kobiety jak rękawiczki, zaś wiele cech mam po nim,w tej kwestii różnica jest :D

ja to odziedziczyłem nieśmiałość po rodzicach i moje rodzeństwo również, dlatego nie zamierzam się rozmnażać aby nie powstał kolejny nieśmiały, aspołeczny człowiek nie zdolny do prawidłowych relacji z innymi.

przez Arhol 15 mar 2013, 14:45
carlosbueno napisał(a):
Saiga napisał(a):

ja to odziedziczyłem nieśmiałość po rodzicach i moje rodzeństwo również, dlatego nie zamierzam się rozmnażać aby nie powstał kolejny nieśmiały, aspołeczny człowiek nie zdolny do prawidłowych relacji z innymi.

Ja tam nie zamierzam mieć dzieci bo raz że geny daremne (charaktery mój i mojej rodziny to tragikomedia),dwa że to niewygodne i mi brakc cierpca do dzieci,finansowo też kłopot,no i ostatni fakt,wątpię by (na dzień dzisiejszy,może kiedyś będzie inaczej) w ogóle jakaś chciała ze mną być,nie mówiąc o chęci posiadania dzieci :lol:

Tośmy błysnęli optymizmem .:D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Siding Spring 15 mar 2013, 14:55
Przylaczam sie do was. Marne szanse ze ktoras ze mna wytrzyma , nie ma co sie oszukiwac.

Ale syna moglbym miec. Byc moze wychowalbym go lepiej niz to mialo miejsce w przypadku wychowania ze strony ojca.

W sumie córke tez:D. W mojej rodzinie wszystkie osoby plci żenskiej sa naprawde atrakcyjne. 8) . Gorzej jak moje geny przelozylyby sie na psychike dziecka :shock:

przez inbvo 15 mar 2013, 17:40
Saiga napisał(a):no i ostatni fakt,wątpię by (na dzień dzisiejszy,może kiedyś będzie inaczej) w ogóle jakaś chciała ze mną być,nie mówiąc o chęci posiadania dzieci :lol:

Tośmy błysnęli optymizmem .:D
a skąd u Ciebie taki pesymizm?

jeszcze niedawno pisałeś:

Saiga napisał(a):Imo są 2 opcje - pracować nad sobą do oporu,rozwijać się i być otwartym,na wszystko trzeba zasłużyć. Rozwinąć poczucie własnej wartości,człowiek który nie szanuje siebie ni nadaje się do związku,nie łudźmy się. (nadmierna pewność siebie też raczej nie jest zalecsna)
Druga opcja - morda w kubeł i siedzenie cicho,nic nie robisz to i nic nie przyjdzie,akceptacja tego faktu
Takim byłeś optymistą a teraz co? :P

-- 15 mar 2013, 17:52 --

PS czy ktoś zauważył 666 strona tematu? :P
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Arhol 15 mar 2013, 18:24
inbvo, wierzę w obydwie wersje,ten pesymizm jeśli nie będę nic robił - to tak się stanie.
Jeśli będę,być może nie,w życiu niema pewności co do niczego,a pozostając bezczynnym spełni się "ciemna wizja" coś robiąc,można ją zniwelować.
A pesymizmu się nie wyrzekam,zresztą wszystkie te słowa to raczej fakt
Moderator

przez depresyjny86 15 mar 2013, 22:00
Jest jeszcze trzecia wersja:mowienie o tym,że coś trzeba zrobić i takie tam,ale tak naprawdę nic nie robienie;P <dziś jestem uszczypliwy jakiś>
:)

Sortuj wg