Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 09 mar 2013, 21:09
orangejuice1 napisał(a):Moim skromnym zdaniem od samotności psychika psuje się najbardziej. No i im dłużej nie jesteś w związku, tym trudniej potem w jakiś wejść. Tylko że też szukanie na siłę jest bez sensu, bo człowiek plącze się w relacje, w które normalnie nigdy by się nie wplątał ;)
Najświętsza prawda, zwłaszcza pogrubione, tylko że jedna uwaga: z desperacji można pchać się w różne dziwne akcje, o których wiadomo że są złe.... ale... wiesz.. ryzyko że 2 okazja może się nie trafić doprowadza nieraz do czegoś okropnego...wiem to dobrze

jak ktoś ma normalne życie, nie życie desperata, potrafi pewnym akcjom powiedzieć "nie".
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez qwertyxxx 09 mar 2013, 21:10
orangejuice1 A nie wiem w liczbach ale jakoś 90 % to robi wielki problem. Odwołują spotkania, wykręcają się umawiajac na spotkanie. Kłamią, że nie mają czasu ale na dyskoteki mają. A jescze dziwniejsze, że przysiegają, że im się podobam i im na mnie zależy ale jednocześnie nie mogąć normalnie się umówić. A biorę z internetu lub na mieście zapoznaję :D

przez orangejuice1 09 mar 2013, 21:15
ryzyko że 2 okazja może się nie trafić doprowadza nieraz do czegoś okropnego...wiem to dobrze

jak ktoś ma normalne życie, nie życie desperata, potrafi pewnym akcjom powiedzieć "nie".

ja też to wiem. fakt, byłem kiedyś w normalnym związku, ale było to prawie 4 lata temu... i zdążyłem przez ten czas nawyrabiać głupot z czystej desperacji. czasem lęk przed wieczną samotnością jest zbyt duży. człowiek sobie myśli - "co mam do stracenia?", "ile to wszystko jest warte?", i pcha się w jakieś dziwaczne sytuacje, byleby sobie jakoś życie urozmaicić.

-- 09 mar 2013, 20:16 --

qwertyxxx, trzeba przyjąć na logikę, że część może kłamać, część zwyczajnie się denerwować przed spotkaniem z Tobą, a część może mieć jakiś ważny powód, by odwołać spotkanie ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez qwertyxxx 09 mar 2013, 21:19
orangejuice1 napisał(a):
ryzyko że 2 okazja może się nie trafić doprowadza nieraz do czegoś okropnego...wiem to dobrze

ja też to wiem. fakt, byłem kiedyś w normalnym związku, ale było to prawie 4 lata temu... i zdążyłem przez ten czas nawyrabiać głupot z czystej desperacji. czasem lęk przed wieczną samotnością jest zbyt duży. człowiek sobie myśli - "co mam do stracenia?", "ile to wszystko jest warte?", i pcha się w jakieś dziwaczne sytuacje, byleby sobie jakoś życie urozmaicić.

-- 09 mar 2013, 20:16 --

qwertyxxx, trzeba przyjąć na logikę, że część może kłamać, część zwyczajnie się denerwować przed spotkaniem z Tobą, a część może mieć jakiś ważny powód, by odwołać
spotkanie ;)

No tak. Ale czwarta część problemy z psychiką :lol: To raczej standard, że z dziewczyną trudno prostą rzecz wykonać. A co dopiero ma być póżniej? :D Ciekawe skąd się bierze to.

przez Norbi23ck 09 mar 2013, 22:32
Ja uwazam, ze najpierw trzeba kogos pokochac, a sprawy łozkowe same przyjda:) nic na siłe :)

przez Sorrow 10 mar 2013, 00:12
qwertyxxx napisał(a):orangejuice1 A nie wiem w liczbach ale jakoś 90 % to robi wielki problem. Odwołują spotkania, wykręcają się umawiajac na spotkanie. Kłamią, że nie mają czasu ale na dyskoteki mają. A jescze dziwniejsze, że przysiegają, że im się podobam i im na mnie zależy ale jednocześnie nie mogąć normalnie się umówić. A biorę z internetu lub na mieście zapoznaję :D

Może spróbuj z takimi które nie chodzą na dyskoteki? Może taki typ będziesz bardziej pociągał?

przez qwertyxxx 10 mar 2013, 00:38
Sorrow napisał(a):
qwertyxxx napisał(a):orangejuice1 A nie wiem w liczbach ale jakoś 90 % to robi wielki problem. Odwołują spotkania, wykręcają się umawiajac na spotkanie. Kłamią, że nie mają czasu ale na dyskoteki mają. A jescze dziwniejsze, że przysiegają, że im się podobam i im na mnie zależy ale jednocześnie nie mogąć normalnie się umówić. A biorę z internetu lub na mieście zapoznaję :D

Może spróbuj z takimi które nie chodzą na dyskoteki? Może taki typ będziesz bardziej pociągał?

I najlepiej cnotki? :lol: Ja wolę taką która chodzi na dyskoteki.

przez Sorrow 10 mar 2013, 01:02
qwertyxxx napisał(a):
Sorrow napisał(a):

I najlepiej cnotki? :lol: Ja wolę taką która chodzi na dyskoteki.

A chodzisz na dyskoteki?

przez qwertyxxx 10 mar 2013, 01:05
Sorrow Chodzę od czasu do czasu.

przez depresyjny86 10 mar 2013, 03:04
Dyskoteki >>>> aaaaaa,dajcie spokój.Miejsce pełne obcych,podejrzanie zachowujących się ludzi.Nigdy się nie mogłem nadziwić ludziom jak tak po prostu mogą chodzić na dyskoteki.Nie lepiej posiedzieć sobie w domqu i posuchać muzy w spokoju ?:)
:)

przez *Wiola* 10 mar 2013, 03:35
depresyjny86, na dyskoteki nie chodzi się posłuchać muzy ;)
Moderator

przez wiejskifilozof 10 mar 2013, 10:47
Norbi23ck napisał(a):Ja uwazam, ze najpierw trzeba kogos pokochac, a sprawy łozkowe same przyjda:) nic na siłe :)

Są ludzie , którzy mogą seksować , bez miłości .

przez inbvo 11 mar 2013, 01:29
a ja dostałem jakiegoś załamania. chyba depresja z powodu bycis prawiczkiem przechodzi w kolejną fazę...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez depresyjny86 11 mar 2013, 01:39
Wiola a po co? ;) :mrgreen: :oops: Tzn nie no,wyobrażam sobie po co,ale........To i tak dla mnie nie do przyjęcia - totalnie nie rozumiem jak można..byc w miejscu gdzie jest dużo ludzi i....w ogóle robić cokolwiek..w takim miejscu i jeszcze ekhm "dobrze się bawić".
:)

Sortuj wg