Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bittersweet 07 mar 2013, 22:20
Dziewczyna odwołuje spotkanie i ogólnie trudno się dogadać na spotkanie to ją skreślam za zawsze. Spotkam normalną pannę to będę działać. Wybacz ale jak mi panna pokazuje, że jej gówno zależy to daję spokój
Zgadzam się, po prostu trzeba sie rozglądac dalej za kims sensownym. Przeciez nie chodzi o to, żeby robić z siebie wycieraczkę. Tylko nie zniechęcać sie, że z kims tam nie wyszło. Nie wyjdzie z 100, może wyjść ze 101.

zmienny, dla mnie jeśli komuś zależy, niezależnie od płci, to jest słowny, przychodzi na spotkania /jeśli je odwołuje to rzadko/, znajduje dla Ciebie czas, stara się robić dobre wrażenie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez qwertyxxx 07 mar 2013, 22:32
bittersweet napisał(a):
Dziewczyna odwołuje spotkanie i ogólnie trudno się dogadać na spotkanie to ją skreślam za zawsze. Spotkam normalną pannę to będę działać. Wybacz ale jak mi panna pokazuje, że jej gówno zależy to daję spokój
Zgadzam się, po prostu trzeba sie rozglądac dalej za kims sensownym. Przeciez nie chodzi o to, żeby robić z siebie wycieraczkę. Tylko nie zniechęcać sie, że z kims tam nie wyszło. Nie wyjdzie z 100, może wyjść ze 101.

zmienny, dla mnie jeśli komuś zależy, niezależnie od płci, to jest słowny, przychodzi na spotkania /jeśli je odwołuje to rzadko/, znajduje dla Ciebie czas, stara się robić dobre wrażenie.

Ja tam bez desperacji spotykam. Będzie to będzie a nei to nie. Ale z dziewczynami tak jest. Ogroma to chamskie są takie. Nie szanują czasu drugiej osoby i wgl

przez zmienny 07 mar 2013, 22:34
qwertyxxx bo duzy procent kobiet postrzega sie jako srodek ciezkosci wyznaczajacy orbite faceta, ona stanowi centrum w jego swiecie, facet ktory sie do takiej roli sam sprowadza zachowuje sie niegodnie, a przyjmujac postawe, "bedzie to bedzie jak nie to trudno", zachowuje godnosc, dlatego pisalem wczesniej, ze to godna postawa.

a gdzie sie z tymi dziewczynami umawiasz przez neta???
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez qwertyxxx 07 mar 2013, 22:44
zmienny napisał(a):qwertyxxx bo duzy procent kobiet postrzega sie jako srodek ciezkosci wyznaczajacy orbite faceta, ona stanowi centrum w jego swiecie, facet ktory sie do takiej roli sam sprowadza zachowuje sie niegodnie, a przyjmujac postawe, "bedzie to bedzie jak nie to trudno", zachowuje godnosc, dlatego pisalem wczesniej, ze to godna postawa.

a gdzie sie z tymi dziewczynami umawiasz przez neta???

Poznane przez neta lub w realu. A to gdzie to nie ma znaczenia bo jak dziewczyna jest normalna to i tu taka będzie. A gdzie idziemy to zależy od pogody chociażby.

przez Arhol 07 mar 2013, 22:46
Wg mnie trzeba "mierzyć" też przez pryzmat własnych hmm,możliwości - nie każda od razu "poleci" na ciebie.

Druga rzecz, to mam wrażenie, że jakby kreuje się tu obraz kobiet jako podłych manipulantek,osób które tylko bawią się inną osobą a i tak mają cię w d...to błędne, kobieta też człowiek, nie każda to manipulatorka i "zimna s*ka", to dosyć krzywdząca generalizacja, która nie zawsze ma pokrycie w rzeczywistości,wystarczy poczytać tu na forum,rzadko która użytkowniczka mi wygląda na manipulatorke czy coś tego typu...

Nie da się też określić po 1 spotkaniu czy jest "normalna" czy nie zazwyczaj,człowieka poznaje się z czasem...(no zdarzają się "osobliwe" wypadki,ale nie wierzę że jakoś często).
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zmienny 07 mar 2013, 22:49
spcejalnie napisalem duzy procent kobiet, co juz samo w sobie sugeruje, ze nie wszystkie takie sa.
zmienny

przez qwertyxxx 07 mar 2013, 22:59
Saiga napisał(a):Wg mnie trzeba "mierzyć" też przez pryzmat własnych hmm,możliwości - nie każda od razu "poleci" na ciebie.

Druga rzecz, to mam wrażenie, że jakby kreuje się tu obraz kobiet jako podłych manipulantek,osób które tylko bawią się inną osobą a i tak mają cię w d...to błędne, kobieta też człowiek, nie każda to manipulatorka i "zimna s*ka", to dosyć krzywdząca generalizacja, która nie zawsze ma pokrycie w rzeczywistości,wystarczy poczytać tu na forum,rzadko która użytkowniczka mi wygląda na manipulatorke czy coś tego typu...

Nie da się też określić po 1 spotkaniu czy jest "normalna" czy nie zazwyczaj,człowieka poznaje się z czasem...(no zdarzają się "osobliwe" wypadki,ale nie wierzę że jakoś często).

Że tak się kreuje.. A czy to nie jest prawda? Taka jest rzeczywostość. Nie jeden facet tak stwierdzi. Dziewczyny to często manipulantki i bawią się facetem jak zabawką. Tak prosta rzecz jak umówienie się na spotkanie a taka dziewczyna potrafi zrobić z faceta idiotę. Jak się umówiam z kolega czy na piwo to nie ma problemu mimo, że czasu mu trudno znależć to jest słowny i ma szacunek. A dziewczyna jak jest inna to niech się wypcha.

przez Arhol 07 mar 2013, 23:08
To chyba ja żyje w innej rzeczywistości,i ta dyskusja sensu niema :bezradny:
miłego wieczora życzę.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez anonus 08 mar 2013, 00:07
Wy jeszcze tu walkujecie? Juz mowilem, ze zwiazki sa dla slabych. Idzcie lepiej na browarka z kumplami, zamiast latac za laskami.
anonus

przez inbvo 08 mar 2013, 00:09
anonus, a seks jest dla słabych?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez anonus 08 mar 2013, 00:10
inbvo, seks to przygoda.
anonus

przez inbvo 08 mar 2013, 00:10
anonus, ale to też trzeba umieć.... wiesz.

przez anonus 08 mar 2013, 00:12
inbvo, idziesz do burdelu, placisz i masz lekcje.
anonus

przez inbvo 08 mar 2013, 00:13
anonus, nie o to chodziło... w sensie umieć poderwać na seks...;d

do burdelu tak naprawdę lepiej nie iść...
i wątpię by to były "lekcje"

Sortuj wg