Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez qwertyxxx 07 mar 2013, 21:34
bittersweet napisał(a):
qwertyxxx, silny facet poradzi sobie bez zwiazku, to fakt, ale to nie znaczy, ze facet w zwiazku to slaby facet.

no i ogolnie popieram, bo jest to dobra, godna postawa wobec faktu samotnosci.
Po co szukac jakiejś godnej postawy wobec samotności, wewnętrznej siły, zamiast koncentrować się wyjściu z tej sytuacji :?: do wszystkiego można dorobić sobie argumenty, do bycia samotnym też ;) tylko, że to podejście od dupy strony. Wiadomo, chcecie być z kimś, tylko nie potraficie sobie znaleźć tej drugiej połowy, wiec na to skierujcie swoja energię :szukam:

Tak mądrze piszesz to napisz jak znależć drugą połowę :P Nie zdajesz sobie sprawy jak niełatwo znależć normalną dziewczynę :P Jeśli trudno się zgadać na spotkanie to zwiastuje w przyszłości kataklizm :D

przez zmienny 07 mar 2013, 21:37
Bittersweet, zeby nie byc takim uzaleznionym, jest to jak najbardziej godna postawa, a co proponujesz frustracje? I kto powiedzial, ze to sie wiaze z unikaniem zwiazkow, z biernoscia, wlasnie nie, szukasz ale nie jako desperat, na luzie, bez biegania za ksiezniczka.

Zdecydujcie sie bo faktycznie jakby nie bylo to zle, szukasz? to jestes desperat, na luzie? dorabiasz ideologie.

Chociaz to sie uklada w pewna calosc i chyba wiem, skad sie takie fanaberie u was biora Bittersweet.

I chyba nie bardzo wiesz czy bym chcial byc w zwiazku, to zalezy z kim i na jakich warunkach.
zmienny

przez inbvo 07 mar 2013, 21:45
qwertyxxx napisał(a):Tak mądrze piszesz to napisz jak znależć drugą połowę :P Nie zdajesz sobie sprawy jak niełatwo znależć normalną dziewczynę :P Jeśli trudno się zgadać na spotkanie to zwiastuje w przyszłości kataklizm :D
a wiesz..bardzo łatwo kogoś znaleźć, naprawdę...:P

serio :P

jak się nie ma zaburzeń..
a mnie za to pani psycholog wybija z głowy to że nie mam szansy, bo się w tym zapętliłem....:P
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 07 mar 2013, 21:47
byle kogo latwo znalezc nawet z zaburzeniami.
zmienny

przez bittersweet 07 mar 2013, 21:48
Moje myślenie jest proste, wiem że jak ktoś będzie szukał intensywnie, jest uparty, to większe prawdopodobieństwo, że znajdzie ;) trzeba się skoncentrować na osiągnięciu celu, to nie oznacza desperacji. Btw, ja tam lubię facetów, którzy zabiegają o kobietę, nie dają sie zniechęcić. Więc jak widać gusta są różne. Jedyna rada to próbować i się nie zniechęcać.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez inbvo 07 mar 2013, 21:51
no... i co teraz powiecie? ;)

ale ja odnoszę inne wrażenie, wydaje mi się że np. ja mam pewne blokady, których sobie nie uświadamiam, które mi nie pozwalajątak próbować...

biorąc pod uwagę, że zasadę:
jak ktoś będzie szukał intensywnie, jest uparty, to większe prawdopodobieństwo, że znajdzie

i

trzeba się skoncentrować na osiągnięciu celu

w innych sferach życia umiem wykorzystać i to bardzo dobrze....:P

przez zmienny 07 mar 2013, 21:52
Ok bittersweet, myslalem, ze pisalas o tej desperacji, to sorki.

Jak widac sa rozne podejscia, moje jest podobne do Twojego, lubie jak kobieta zabiega o faceta ktory jej sie podoba. ;D
zmienny

przez bittersweet 07 mar 2013, 21:58
zmienny, to może skoncentruj się na szukaniu kobiety, która o Ciebie zabiega ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez qwertyxxx 07 mar 2013, 22:00
bittersweet napisał(a):Moje myślenie jest proste, wiem że jak ktoś będzie szukał intensywnie, jest uparty, to większe prawdopodobieństwo, że znajdzie ;) trzeba się skoncentrować na osiągnięciu celu, to nie oznacza desperacji. Btw, ja tam lubię facetów, którzy zabiegają o kobietę, nie dają sie zniechęcić. Więc jak widać gusta są różne. Jedyna rada to próbować i się nie zniechęcać.

Mam być uparty i intensywanie szukać :D To sie nazywa desperacja :P Ja tam mam zasadę. Dziewczyna odwołuje spotkanie i ogólnie trudno się dogadać na spotkanie to ją skreślam za zawsze. Spotkam normalną pannę to będę działać. Wybacz ale jak mi panna pokazuje, że jej gówno zależy to daję spokój :P

przez inbvo 07 mar 2013, 22:03
qwertyxxx napisał(a):Mam być uparty i intensywanie szukać :D To sie nazywa desperacja :P
desperacja to chyba chcieć być z byle kim od razu...

przez sloik 07 mar 2013, 22:04
qwertyxxx napisał(a):Mam być uparty i intensywanie szukać :D To sie nazywa desperacja :P Ja tam mam zasadę. Dziewczyna odwołuje spotkanie i ogólnie trudno się dogadać na spotkanie to ją skreślam za zawsze. Spotkam normalną pannę to będę działać. Wybacz ale jak mi panna pokazuje, że jej gówno zależy to daję spokój :P

A co, jeśli dziewczynie naprawdę coś wypadnie i musi odwołać spotkanie?
sloik

przez qwertyxxx 07 mar 2013, 22:06
sloik napisał(a):
qwertyxxx napisał(a):Mam być uparty i intensywanie szukać :D To sie nazywa desperacja :P Ja tam mam zasadę. Dziewczyna odwołuje spotkanie i ogólnie trudno się dogadać na spotkanie to ją skreślam za zawsze. Spotkam normalną pannę to będę działać. Wybacz ale jak mi panna pokazuje, że jej gówno zależy to daję spokój :P

A co, jeśli dziewczynie naprawdę coś wypadnie i musi odwołać spotkanie?

Owszem może się zdarzyć. Ale to już wiadomo wtedy. Co innego jak coś wypadnie a co innego jak jest to celowe. Jeśli celowe to niech sobie znajdzie jakiegoś idiotę.

przez zmienny 07 mar 2013, 22:11
qwertyxxx :great: no wiadomo, ze wtedy juz nie ma co z siebie robic jakiego natreta. nie zwiekszy to szans, a tylko strata czasu i godnosci.

Bittersweet, a jak poznac, ze zalezy, kreci wlosy wokol palca czy jakie sygnaly to sa?
zmienny

przez qwertyxxx 07 mar 2013, 22:17
zmienny napisał(a):qwertyxxx :great: no wiadomo, ze wtedy juz nie ma co z siebie robic jakiego natreta. nie zwiekszy to szans, a tylko strata czasu i godnosci.

Bittersweet, a jak poznac, ze zalezy, kreci wlosy wokol palca czy jakie sygnaly to sa?

Tylko wiesz ile to takich panien jest :P Ogroma takich jest niestety. Takiej która Ciebie uszanuje nie robiąc idioty i normalnie zgadającej się na spotkanie tak dużo nie jest. To jest duży deficyt takich normalnych dziewczyn :lol:

Sortuj wg