Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 06 mar 2013, 17:50
Człowiek nie szanuje sam siebie,to inni też go nie będą szanować i mieć za szmatę po jakimś czasie,owszem gotówka,dobry wygląd czy inne powierzchowne wartości mogą pomoc w jakimś tam sensie, ale to nie zmienia faktu że taka osoba będzie zakompleksionym i zamkniętym w sobie "czymś"owszem nawet jeśli człowiek sam siebie nie szanuje, i coś tam osiąga,sprawia że inni go lubią,to owa osoba i tak w to nie uwierzy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 06 mar 2013, 17:50
Candy14 napisał(a):zmienny, kobiet z niska samoocena nawet nie dostrzezesz bo sa zazwyczaj malo widoczne i wierz mi, ze ktos pewny siebie i lubiacy siebie jest postrzegany przez otoczenie jako osoba bardziej atrakcyjna niz zakompleksiona szara myszka chociazby na tym samym poziomie urody byly

znam kobiety o niskiej samoocenie a faceci się wręcz o nie biją, z kolei taka z zawyżoną może odstraszać. Ogólnie w przypadku kobiet ma to mniejsze znaczenie niż facetów gdzie pewny siebie facet jest dużo bardziej ceniony i postrzegany jaka dobra partia. Do tego tacy z wysoką samooceną nie mają problemów z podrywaniem i zwykle też mają lepszy status społeczny gdyż łatwiej im znaleźć lepszą pracę czy piastować wyższe stanowiska.
Największy Forumowy Maruda

przez zmienny 06 mar 2013, 17:51
ano nadinterpretujesz, Michuj, juz to wytlumaczylem, ze wg mojego toku rozumowania nie ma sobie palnac w leb, ani wmawiac, ze jest wspanialy, tylko na obszarze konkretow pracowac, oczywiscie konkrety to nie tylko dobra materialne.

Lubudubu i Michuj, samoakceptacja to nie samoocena, dwa pojecia sa dlatego, ze to dwa rozne zjawiska proste :)
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 06 mar 2013, 17:57
zmienny napisał(a):ano nadinterpretujesz, Michuj, juz to wytlumaczylem, ze wg mojego toku rozumowania nie ma sobie palnac w leb, ani wmawiac, ze jest wspanialy, tylko na obszarze konkretow pracowac, oczywiscie konkrety to nie tylko dobra materialne.

Lubudubu i Michuj, samoakceptacja to nie samoocena, dwa pojecia sa dlatego, ze to dwa rozne zjawiska proste :)

No to gratuluję. Jeśli chciałeś wprowadzić dodatkowe zamieszanie i pewnie co nie którym dać do zrozumienia, że jest jeszcze jedno pole na którym kuleją.
Wolę właśnie te ''konkrety'' ,niż próbę komplikowania.
Loża szyderców

przez Siding Spring 06 mar 2013, 18:00
Dobra koniec tego bablania!

Jak zmienic swoja samoocenoakceptacje.? Konkrety poprosze;)

przez zmienny 06 mar 2013, 18:01
zamieszanie wprowadza okreslanie dwoch roznych rzeczy ta sama nazwa ;)
wiec jest odwrotnie niz napisales i nie chce tu nikomu udowadniac, ze ktos kuleje, skad takie ksobne podejscie do dyskusji?
zmienny

przez Michuj 06 mar 2013, 18:04
No ok. Pisałem nie prawdę. Carlos graj w totka, a będziesz szczęśliwy ;)
Loża szyderców

przez sloik 06 mar 2013, 18:07
Candy14 napisał(a):zmienny, kobiet z niska samoocena nawet nie dostrzezesz bo sa zazwyczaj malo widoczne i wierz mi, ze ktos pewny siebie i lubiacy siebie jest postrzegany przez otoczenie jako osoba bardziej atrakcyjna niz zakompleksiona szara myszka chociazby na tym samym poziomie urody byly

To nie do końca prawda, gdyż generalnie mam baaaardzo niską samoocenę, ale w towarzystwie się odezwać nie boję i sądzę, że raczej się mnie dostrzega, bo z boku specjalnie nie stoję.
A szare myszki, tak baj de łej, czasem mogą wydawać się atrakcyjniejsze niż pewne siebie kobiety. Zależy, co kogo przyciąga.
sloik

przez carlosbueno 06 mar 2013, 18:09
Michuj napisał(a):No ok. Pisałem nie prawdę. Carlos graj w totka, a będziesz szczęśliwy ;)

samo granie szczęścia nie daje tylko wygrana i to ta najwyższa dała by mi szczęście i to pewnie chwilowe tylko.
Kiedyś trochę grałem w euro lotto ale za dużo myślałem i planowałem na co wydam te miliony a w efekcie nic nie wygrałem.

przez zmienny 06 mar 2013, 18:09
lubudubu, mam przygotowany odpowiedni fragment z konkretami, ale szukam gdzie by go wrzucic, bo to chyba nie jest odpowiedni temat.
zmienny

przez carlosbueno 06 mar 2013, 18:14
sloik napisał(a):

To nie do końca prawda, gdyż generalnie mam baaaardzo niską samoocenę, ale w towarzystwie się odezwać nie boję i sądzę, że raczej się mnie dostrzega, bo z boku specjalnie nie stoję.
A szare myszki, tak baj de łej, czasem mogą wydawać się atrakcyjniejsze niż pewne siebie kobiety. Zależy, co kogo przyciąga.

Słoikowa szara myszka bardziej mnie pociąga niż gwiazdy o wysokiej samoocenie typu Doda, czy Natalia Siwiec. ;)

przez Michuj 06 mar 2013, 18:14
Wolisz żeby fragment determinował Twoje życie ? Napisałem ogólny banał, nie definiując niczego, natomiast starasz się usilnie udowodnić, że 2+2 to nie 4 :lol:
Loża szyderców

przez Candy14 06 mar 2013, 18:23
Candy, moze minimalnie, znam atrakcyjne (nie tylko dla mnie) zakompleksione kobiety, w sumie sporo takich znam, wiec samoocena nie jest tu decydujacym czynnikiem.

te ktore sa ladne mga byc pojebane a i tak beda postrzegane jako atrakcyjne :) ja mowie o tych mniej ktorym pewnosc siebie dodaje atrakcyjnosci
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmienny 06 mar 2013, 18:27
Michuj, zeby fragment definiowal moje zycie? heeee? znowu imputujesz cos co nijak nie wynika z mojej wypowiedzi. :D

we fragmencie jest wiedza na omawiany temat, a to interesowalo lubudubu.

napisales, ze pisze bzdury, ze samoocena musi byc oparta na konkretach, a nie budowana jak zamek na wodzie, a z tym sie wlasnie nie zgadzam, ze samoocena jest taka bezwzgledna, niezalezna od czynow, historii osobistej.

na moje to jest dosc logiczne nawet.

Lubudubu - post1159744.html#p1159744

tu znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.
Ostatnio edytowano 06 mar 2013, 18:29 przez zmienny, łącznie edytowano 1 raz
zmienny

Sortuj wg