Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez djkocyk 01 mar 2013, 18:06
anonus napisał(a):djkocyk, szczerze? troche posysa. jednak nie dla samego zakonczenia sie gra ;) .

Racja :D Mi się nawet podobało choć jestem ciekawy jakie wybiorą jako początek czwartej części.

przez Pieprz 01 mar 2013, 18:06
desperacja raczej mi nie grozi

czasem się zastanawiam czy w przypadku ludzi którzy nie mają powodzenia to dobrze czy źle. Ja nie miałem i też nie miałem ciśnienia na związek, nie podrywałem dziewczyn, i efekt był taki że na pierwszą randkę poszedłem mając 26 lat.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez djkocyk 01 mar 2013, 18:08
Mushroom napisał(a):
desperacja raczej mi nie grozi

czasem się zastanawiam czy w przypadku ludzi którzy nie mają powodzenia to dobrze czy źle. Ja nie miałem i też nie miałem ciśnienia na związek, nie podrywałem dziewczyn, i efekt był taki że na pierwszą randkę poszedłem mając 26 lat.

To ciekawe. Czyli rozumiem, że do 26 roku życia byłeś prawiczkiem?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 01 mar 2013, 18:09
tak, nawet chyba 27ego (albo 25 pierwsza randka a 26 seks, musiałbym porównać daty z kalendarzem a nie chce mi się :) )
Król Balu

przez djkocyk 01 mar 2013, 18:14
Mushroom napisał(a):tak, nawet chyba 27ego (albo 25 pierwsza randka a 26 seks, musiałbym porównać daty z kalendarzem a nie chce mi się :) )

A wcześniej nie martwił cię ten stan rzeczy tj. nie miałeś takich myśl - kurcze nie byłem w związku, nie jestem atrakcyjny itd? No i podrywałeś przed 26 rokiem jakieś dziewczyny i byłeś odrzucany czy w ogóle nie działałeś na tym polu?

przez Pieprz 01 mar 2013, 18:16
A wcześniej nie martwił cię ten stan rzeczy tj. nie miałeś takich myśl - kurcze nie byłem w związku, nie jestem atrakcyjny itd?

Bardzo mnie martwił, wręcz byłem tym zrozpaczony. Czułem się jak najgorsze gówno przez kilka ładnych lat - tak gdzieś od końca studiów do 2006 roku. A wcześniej też wiedziałem że coś ze mną jest nie tak. Czułem się tez skrajnie nieatrakcyjny.

No i podrywałeś przed 26 rokiem jakieś dziewczyny i byłeś odrzucany czy w ogóle nie działałeś na tym polu?

W ogóle nic nie robiłem. Nie miałem odwagi, nie wierzyłem też że komukolwiek mógłbym się podobać. Nie widziałem też swoich zalet.
Król Balu

przez Sorrow 01 mar 2013, 18:19
anonus napisał(a):L.E., jednak wiekszosc kobiet lubi takich gosci. Wydaja sie byc atrakcyjniejsi :?

Większość = pospólstwo.

przez djkocyk 01 mar 2013, 18:21
Mushroom napisał(a): Bardzo mnie martwił, wręcz byłem tym zrozpaczony. Czułem się jak najgorsze gówno przez kilka ładnych lat - tak gdzieś od końca studiów do 2006 roku. A wcześniej też wiedziałem że coś ze mną jest nie tak. Czułem się tez skrajnie nieatrakcyjny.

Skąd ja to znam...

Mushroom napisał(a):
W ogóle nic nie robiłem. Nie miałem odwagi, nie wierzyłem też że komukolwiek mógłbym się podobać. Nie widziałem też swoich zalet.

Ja próbowałem - bez rezultatu. A jak to się stało, że sytuacja się zmieniła?

przez Pieprz 01 mar 2013, 18:36
wyprowadziłem się, zamieszkałem z kuzynem i bandą innych ludzi więc siłą rzeczy musiałem się uspołecznić, znalazłem niezłą pracę więc wzrosło poczucie wartości, byłem bardzo zdeterminowany żeby schudnąć i schudłem i trochę zacząłem w siebie wierzyć. A potem trafiłem na forum o psychologii i zacząłem mierzyć się ze swoimi problemami. I tak jakoś to wszystko do kupy razem wzięte sprawiło że całkiem znośnie się ogarnąłem.
Król Balu

przez djkocyk 01 mar 2013, 18:44
Mushroom napisał(a):wyprowadziłem się, zamieszkałem z kuzynem i bandą innych ludzi więc siłą rzeczy musiałem się uspołecznić, znalazłem niezłą pracę więc wzrosło poczucie wartości, byłem bardzo zdeterminowany żeby schudnąć i schudłem i trochę zacząłem w siebie wierzyć. A potem trafiłem na forum o psychologii i zacząłem mierzyć się ze swoimi problemami. I tak jakoś to wszystko do kupy razem wzięte sprawiło że całkiem znośnie się ogarnąłem.

Kurcze też chciałbym znaleźć niezłą pracę i się usamodzielnić, ale idzie mi to jak po grudzie. W poprzedniej pracy strasznie się starałem, siedziałem jak było po 12 h i w weekendy. Pracowałem za pół darmo ciągle licząc na etat. Skończyło się na tym, że mnie zwolniono po roku bez podania przyczyn - ot "masz najmniejszy staż a my musimy optymalizować koszty" i tyle. Przez pół roku szukałem pracy, dziesiątki CV i jedyne co udało mi się wychodzić to staż. Mam więc prawie 27 lat i jestem na stażu a powinienem mieć już stałą pracę i być samodzielnym. Żałosne.

przez Pieprz 01 mar 2013, 18:47
A ja pojechałem do Anglii i nie było problemu żadnego z moim bardzo dobrym angielskim.
Król Balu

przez inbvo 01 mar 2013, 19:20
djkocyk napisał(a):Kiedy mamy już ukształtowanego 20 letniego człowieka to jego osobowość z nieatrakcyjnej (np. zamknięty w sobie, nieśmiały, bez poczucia humoru itd.) nie zmieni się na atrakcyjną. Można oczywiście coś tam poprawić pracując nad sobą, ale na konieczny w tym wypadku przełom nie ma co liczyć. Według mnie zmiana ukształtowanego charakteru i osobowości to jedna z największych rzeczy jaką człowiek może zrobić. Łatwiej już zmienić wygląd.
20 lat to mało.... :P

-- 01 mar 2013, 19:22 --

oohwowlovely napisał(a):inbvo, nie takie wiadomo
niektore osoby poleca na najgorsza osoba,zeby tylko nie zostac "stara panna" lub kawalerem....
mogę być zdesperowany jeżeli chodzi o seks. To co opisałaś w moim wypadku nie ma miejsca :P

a że niektórzy tak robią, nawet może i większość, to co z tego...? ;)

-- 01 mar 2013, 19:23 --

Mushroom napisał(a):A ja pojechałem do Anglii i nie było problemu żadnego z moim bardzo dobrym angielskim.
gratuluję i zazdroszczę ;)
bo ja do języków zdolności nie mam :P

dzisiaj jak po 2 latach przerwy znowu mam angielski na studiach to chciałem uciec :/
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez qwertyxxx 02 mar 2013, 16:38
L.E. napisał(a):anonus, na prawdę uważasz, że jesteśmy aż tak głupie, żeby męczyć się z chamskim i głupim facetem tylko dlatego, że dobrze wygląda?

A ja jestem facet i nie będę się męczyć z panna tylko dlatego, że jest ładna :D U mnie panna nie masz szans jeśli trudno się z nią jest umówić. Może za drugim, trzecim, piątym się umówić ale dla mnie jest już wtedy przegrana. Wolę być już sam zamiast się meczyć z chamską, pokręconą dziewczyną tylko dlatego, że mi się podoba jest uroda. :P

przez depresyjny86 02 mar 2013, 16:59
Fajnie wyglądasz, nie jesteś jakąś wymuskaną lalką w stylu Justina Biebera :D Masz w sobie coś interesującego, masz ładne oczy, fajne włos

Ehe eheheheeheh ehe ;(( Dlaczego nikt tak nie powiedział o moim wyglądzie..?:((((((((( DLACZEGO!?????:( eheheehe ;(............ :mrgreen: :mrgreen:
Przepraszam,ale musiałem to napisać :mrgreen:. A tak na poważnie,to co się stało z Bakusiem?Zaliczył w końcu czy nie ? :smile: :smile:
:)

Sortuj wg