Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Michuj 06 maja 2012, 22:27
w związki z 'bad boyami" olewały mnie.

no tak. Zawsze mnie zastanawiało, co widzą w takim degeneracie, jak ja :pirate:
Loża szyderców

przez Candy14 06 maja 2012, 22:29
KillBill, nie znosze P.Coelhio..serio :)

Ja miałem wiele koleżanek... wszystkie traktowały mnie jak kolegę i po tym jak wchodziły w związki z 'bad boyami" olewały mnie.

Moj facet tez mial i ma wiele kolezanek. Nie wiem czy nasz zwiazek by przetrwal gdyby nie poszedl na terapie.. pewnie tez bym go olala. Nie bylabym zainteresowana byciem z kims kto widzi wszystko w czarnych barwach
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bakus 06 maja 2012, 22:32
Cóż. Z kolei jednym terapia pomaga a innym niestety nie. Mi nie pomogła jedna, druga i szósta.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 06 maja 2012, 22:40
bakus, :lol: no i od razu widać, w końcu to ja, biedna kobieta nie mam faceta ani związku - za to Ty jak widać jesteś specjalistą w tych sprawach bo już wszystkie rozumy pozjadałeś.

Poza tym, nigdy nigdzie nie pisałam o czymś takim jak "ta jedyna" - bo to dla mnie bzdura, nie ma jednej osoby dla nas przeznaczonej, nasze życie jest w naszych rękach i co z nim zrobimy - nasza sprawa.

bakus, nigdy nikt w rodzinie nie dał ci wzorca - jak powinien wyglądać związek, jak szanują się ludzie - i nie nauczyłeś się tego. Tyle, że zwalanie na to winy jest słabe, to jak postąpisz, to czy będziesz się szanował zależy od ciebie, nie każde dziecko pijącego rodzica jest alkoholikiem, nie każde które było bite bije swoje dzieci.......
Jeśli nie uwierzysz w siebie ciężko będzie wymagać, żeby ktoś uwierzył w ciebie :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bakus 06 maja 2012, 22:49
linka napisał(a):bakus, :lol: no i od razu widać, w końcu to ja, biedna kobieta nie mam faceta ani związku - za to Ty jak widać jesteś specjalistą w tych sprawach bo już wszystkie rozumy pozjadałeś.

Poza tym, nigdy nigdzie nie pisałam o czymś takim jak "ta jedyna" - bo to dla mnie bzdura, nie ma jednej osoby dla nas przeznaczonej, nasze życie jest w naszych rękach i co z nim zrobimy - nasza sprawa.

bakus, nigdy nikt w rodzinie nie dał ci wzorca - jak powinien wyglądać związek, jak szanują się ludzie - i nie nauczyłeś się tego. Tyle, że zwalanie na to winy jest słabe, to jak postąpisz, to czy będziesz się szanował zależy od ciebie, nie każde dziecko pijącego rodzica jest alkoholikiem, nie każde które było bite bije swoje dzieci.......
Jeśli nie uwierzysz w siebie ciężko będzie wymagać, żeby ktoś uwierzył w ciebie :bezradny:

Nie mam się za specjaliste. Ale nie musze nim być by zauważyć, że gadanie "nie wszystkie kobiety takie są" jest kompletnie pozbawione sensu. To ma kogoś pocieszyć?? Co to ma pokazać?? Takiemu monkowi 15 lat temu też może wpajali, że na pewno kogoś pozna. Inny stary kawaler pewnie też słyszał dekadę albo i dwie, że "prędzej niż myślisz, się ktoś pojawi". A tutaj piszemy, że nie potrafimy sobię znaleźć nikogo to słyszymy, że "nie wszystkie kobiety takie są, że coś tam..."
Nie wiem gdzie lub na jakiej podstawie doszłaś do wniosku, że "zwalam" na coś winę... Jedyne co mogłem zainsynuować to fakt, iż charakter jest w pewnym stopniu dziedziczny, nasz układ nerwowy może być podobny do kótregos z rodziców. I mój niestety jest podobny do mojej matki. A ona miała go po dziadku.
Nie uwierzę w siebie. Próbowałem wszystkiego. Jestem nieuleczalny w chorobie braku wiary w siebie. I podobnie jak candy14 unikasz odpowiedzi...
Ostatnio edytowano 06 maja 2012, 22:53 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 06 maja 2012, 22:53
Cóż. Z kolei jednym terapia pomaga a innym niestety nie. Mi nie pomogła jedna, druga i szósta.

Bo trzeba sie skupic na jednej i doprowadzic ja do konca. Poza tym tylko Ty sam mozesz sobie pomoc...terapeuta jest tylko drogowskazem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez bakus 06 maja 2012, 22:56
Candy14 napisał(a):Bo trzeba sie skupic na jednej i doprowadzic ja do konca. Poza tym tylko Ty sam mozesz sobie pomoc...terapeuta jest tylko drogowskazem

Jest naciąganiem na kase i niczym więcej. Psychoterapeuci powinni dawać gwarancje na swoją poracę. Jaką droge?? Powie mi te same bzdury pustackie "myśl pozytywnie", albo gadasz gadasz gadasz gadasz i jeszcze raz gadasz, idiota udaje, że się interesuje i ostatecznie pyta "jak się z tym czujes". Terapie są nic nie warte.

przez Candy14 06 maja 2012, 22:57
Z takim podejsciem nie masz szans czegokolwiek wyniesc z terapii. Do niej tez trzeba dorosnac, bo inaczej to strata czasu

przez bakus 06 maja 2012, 22:58
Powiedz to tym co leczą się 30 lat i nie ma efektu.

przez linka 06 maja 2012, 22:59
bakus, pisałam do konkretnej historii do konkretnej osoby - bawisz się w adwokata? :roll:
To, że komuś raz nie wyszło bo dziewczyna była taka a nie inna nie znaczy, że reszta jest taka sama - czego nie rozumiesz??
Jedna konkretna terapia, nawet i kilkuletnia z jednym porządnie wyszkolonym terapeutą z doświadczeniem, od początku do końca. Wtedy powiesz mi, że nie działa - bo raz tu raz tam to się nie dziwię, że tak wyszło......

Życie nie jest kolorowe - samotne czy to z wyboru czy nie są nie tylko osoby zaburzone ....... czasem ciężko nam znaleźć kogoś z kim chciałoby się spędzać czas.... niestety, jak to napisałeś - jeśli nie widzisz w sobie nic co warto kochać - jeśli ty sam się nie kochasz....... to będziesz odstraszał tym innych....

Nie wiem gdzie lub na jakiej podstawie doszłaś do wniosku, że "zwalam" na coś winę...

Widzisz w sobie odbicie matki - i co z tym robisz? Rób wszystko, żeby twoje życie potoczyło się inaczej......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Marsal2 06 maja 2012, 22:59
linka napisał(a):Jeśli nie uwierzysz w siebie ciężko będzie wymagać, żeby ktoś uwierzył w ciebie

Ja każdego dnia próbuję w siebie uwierzyć. Czasem zdaje mi się, że wierzę, jednak kolejne minuty mnie z tego stanu wyprowadzają. To co tu na forum ludzie piszą o mnie, to co piszą mi na pw. Widzę, że jednak uważają, że jest we mnie coś wartościowego. Jednak pomimo tego, nie potrafię w siebie uwierzyć...
Nie zamierzam popadać w nienawiść tak jak to robi bakus. Mam 2 lata więcej, jednak chcę znaleźć wartościową osobę, która będzie chciała spędzić ze mną życie. Może to naiwność, może głupota, nie wiem, ale chcę taką osobę znaleźć. Nie wierzę, że ją kiedykolwiek znajdę, ale bardzo bym chciał. Wiem, że to głupie...
Marsal2

przez Candy14 06 maja 2012, 23:02
linka, podpisuje sie pod Twoim postem

przez linka 06 maja 2012, 23:04
Marsal2, to co piszesz to najnormalniejsza i najzdrowsza rzecz na świecie i nie ma w tym ani nic dziwnego ani żałosnego. Nikt nie każe ci ukierunkować swojego życia tylko na to, żeby znaleźć żonę - ale nikt nie każe ci z tego rezygnować. Każdy z nas chce znaleźć miłość, jednym udaje się wcześniej innym później .... ale czy później znaczy gorzej?
Przyjaciel forum

przez Marsal2 06 maja 2012, 23:04
KillBill, to nie takie proste. Ja mam problem odezwać się do kogoś kogo znam, do ludzi na uczelni, a co dopiero do kompletnie obcej osoby.
Marsal2

Sortuj wg