Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez abraxas 28 lut 2013, 20:30
anonus, no nie wierzę, że nie widziałeś w życiu ani jednego człowieka, który mimo przeciętnego wyglądu potrafi sprawić, że "wszyscy" go lubią. Kwestia tylko, a może aż, charakteru.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez Mikro. 28 lut 2013, 20:34
Zgadzam się z Abraxas... wręcz osób o przeciętnym wyglądzie, ale mimo to "dusz towarzystwa" jest chyba większość. Ludzi skrajnych jest mniej niż tych przeciętnych, więc siłą rzeczy tych jest najwięcej, a poza tym charyzmą nadrabia się mnóstwo niedostatków.

przez Arhol 28 lut 2013, 20:38
tylko, a może aż, charakteru.

Głównie tego,moim zdaniem.
Uroda,wygląd - to kiedyś przeminie,koniec końców liczy się to co w głowie.

Ale jeśli już konkretnie - 2 kobiety z mojego otoczenia - mimo że po 40 - to obie mają mężów którzy nie wyglądają jak modele,a są po prostu dobrzy z charakteru..
Da się?
Da się.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez djkocyk 28 lut 2013, 20:44
Saiga napisał(a):Facet nie musi mieć twarzy modela,wystarczy że będzie zadbany, i nie wyglądał "karykaturalnie" ani za chudy,ani spasiony.

Znam bardzo wiele takich osób, które spełniają te kryteria i są same.

Saiga napisał(a):To pozostaje pracować nad osobowością,podejściem do życia, ewentualnie sylwetką jeśli już się czepiamy tego wyglądu.

Ciekawi mnie czy sprawdzasz wygłaszane przez siebie poglądy w praktyce. Tzn jak np. jak zmieniasz swoja osobowość, od ilu lat to robisz, jakie masz efekty, ile dziewczyn próbowałeś podrywać, ile poderwałeś, jak z twoja sylwetką itd.?

przez depresyjny86 28 lut 2013, 20:46
Saiga - skąd ja to znam,doskonale pamiętam jak pisałem takie rzeczy z 5 lat temu na forum <chcesz mogę poszukać i dokladnie zacytować Ci moje wpisy,ale to zajmie z rok>
Każdy ma tam jakieś mniejsze lub większe zainteresowania,nikt za ciebie zainteresowań nie znajdzie.

Myśłisz,że nie szukałem?Może i mam zainteresowania jakieś,ale co z tego skoro obiektywnie nie mam możliwości ich rozwinięcia.

Trzeba kombinować,przebijać własne limity,myślisz że mi wszystko wychodzi na pstryknięcie palca,albo że nie wegetuje?
Też wegetuje, i nie raz mam ch*jowe dni, i chęć pierdyknięcia wszystkim,ale tego nie robię.

Myślisz,że nie kombinuję...Całe życie kombinowałem,i tak sobie wykombinowałem,że teraz jestem w głębokiej dupie,bo nie mam ani dobrych perspektyw na życie,ani perspektyw na odpowiednią pracę....<odpowiednią czytaj : taką,w której nie czuł bym się osaczony przez ludzi,no i taką pracę z odpowiednimi zarobkami,w której nie będą uważać mnie za zjeba i nie wyje..... nie wywalą mnie po tygodniu..>

Lekarze,terapie,nie wiem - nie wierzę że jest to niemożliwe.

Całe życie miałem przejebane przez ludzi,już w przedszkolu wiedzieli,że coś ze mną nie tak.Potem w szkole codziennie musiałem sobie radzić z ludżmi,bo z nimi miałem problemy(problemy typu dręczenie,wyzywanie,bicie,potem w następnych latach doszły grożby,szantaże,kradzieże(okres gimnazjum),jeszcze póżniej tępe nauczycielki które,postanowiły,że mnie ujebią,ale im się to nie udało,kolejne problemy z debilami,tym razem z liceum...Potem męczyłem się na studiach z ludżmi.Na praktyce i stażu ludzie mieli mnie dość,bo niczego nie potrafiłem dobrze zrobić itp.
Przez problemy szkolne dostałem ataków paniki silnych w 2002 roku.A inne objawy miałem już wcześniej.Miałem 4 psychologów od tamtego czasu,z każdym pracowałem nad sobą ponad rok,z ostatnią prawie 2 lata,brałem i biorę leki.I wiesz,ja już nie wierzę,że kiedyś będzie normalnie - bo nigdy nie było.Dosyć robienia sobie zbędnej nadziei.Mam dość tych momentów kiedy zaczynam w siebie wierzyć,a po czasie następuje jebnięcie,bo jednak znowu się okazało,że moje starania idą na marne.

Saiga - wiem o czym piszesz,bo też kiedyś tak myślałem,że wystarczy robić tak i tak i będzie dobrze,ale....to nie jest do końca prawda.

BTW sorry za mój offtop,ale dziś mam dzień rzygania emocjonalnego.
:)

przez oohwowlovely 28 lut 2013, 20:59
dlategoi ja od poczatku mowie, ze nie patrze ba wyglad, tylko na "to cos", na poczucie humoru, stosunek do dziewczyn :)
a wiekszosc tylko narzeka na wyglad i mowi, ze to jest glowna przyczyna ich problemow. nie zwalajcie tylko na wyglad
to jest takie bezsensowne usprawiedliwianie sie ;d
oohwowlovely

przez anonus 28 lut 2013, 21:02
na poczucie humoru

Czemu ta cecha jest az tak wazna? Myslalem, ze facet to musi byc powazny.
anonus

przez djkocyk 28 lut 2013, 21:03
oohwowlovely napisał(a):dlategoi ja od poczatku mowie, ze nie patrze ba wyglad, tylko na "to cos", na poczucie humoru, stosunek do dziewczyn :)
a wiekszosc tylko narzeka na wyglad i mowi, ze to jest glowna przyczyna ich problemow. nie zwalajcie tylko na wyglad
to jest takie bezsensowne usprawiedliwianie sie ;d

Nie każdy ma poczucie humoru tak jak nie każdy ma wygląd.

przez Pieprz 28 lut 2013, 21:03
ze facet to musi byc powazny.

poważny = nudny zazwyczaj, chyba że coś potrafi ciekawego opowiedzieć
a nawet jeśli jakimś cudem nie nudny, to sztywny
Ostatnio edytowano 28 lut 2013, 21:04 przez Pieprz, łącznie edytowano 1 raz
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez oohwowlovely 28 lut 2013, 21:03
nienawidze jak mam zly humor to ktos jeszcze bardziej mnie dobija gadaniem : a ja mam gorzej, takie jest zycie
wole jak ktos zacznie zbijac, wyglupiac sie, powie cos smiesznego
a nie wieczna zamula
oohwowlovely

przez Arhol 28 lut 2013, 21:04
Ciekawi mnie czy sprawdzasz wygłaszane przez siebie poglądy w praktyce. Tzn jak np. jak zmieniasz swoja osobowość, od ilu lat to robisz, jakie masz efekty, ile dziewczyn próbowałeś podrywać, ile poderwałeś, jak z twoja sylwetką itd.?

Obecnie nie pracuje nad sobą, ale też i nie szukam dziewczyny, A praca nad sobą jest konieczna,temu nie zaprzeczysz.
Chyba że uważasz że lepiej stać w miejscu,albo bojceć tutaj. Lub uważać że wszyscy są "be" tylko ja "Ok",to życzę powodzenia,mnie stanie w miejscu doprowadza jedynie do czarnej dupy,jeśli uważasz że to słuszny sposób - Powodzenia.

Znam bardzo wiele takich osób, które spełniają te kryteria i są same.

I też bojcą,czy jednak mimo wszystko próbują dalej,bądź zajmują się czym innym?

depresyjny86, No dobra - próbowałeś,nie udało się - zwracam honor, ale próbowałeś,nie wyszło,życie nie jest "happy story" i często nie do końca wychodzi,jednak czy już w ogóle nie masz możliwości rozwoju,czy też zmienienia własnej sytuacji?

W życiu nie zawsze się udaje,czy ma się fuksa, że wszystko się potoczy jak chcemy.

Ale czy to znaczy że lepiej kontynuować wątek przez kolejne,10,50,500 czy 1000 stron srając farmazony? Nie,wg mnie lepiej próbować coś zmieniać,niż stać w miejscu,sam od lat przebywam w stagnacji,i nic to dobrego nie przynosi - ani mnie,ani osobom wokoło...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez oohwowlovely 28 lut 2013, 21:04
djkocyk, to jest tylko moje zdanie, niektore dziewczyny wola powaznych facetow
oohwowlovely

przez Arhol 28 lut 2013, 21:09
Z powagą,jak ze wszystkim - nie można przesadzać - zarówno jak i osoba ciągle mająca "grabarz face" i sztywna jak trup, jak i ktoś kto ciągle pajacuje - obie będą trochę irytujące.

Po sobie powiem,zazwyczaj jestem poważny,ale też i lubie zarzucić głupim żartem.
Balans,jak zwykle
Moderator

przez oohwowlovely 28 lut 2013, 21:11
nie mowie, zeby caly czas robil z siebie pajaca
ma sie umiec zachowac , gdy sytuacja tego wymaga
ale zeby potrafil czasami powiedziec cos smiesznego, rozbawic mnie, pocieszyc
a nie , powaga
w ogole nie lubie powaznych ludzi, bo ja cos zbijam a oni poker face -,-
oohwowlovely

Sortuj wg