Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 25 lut 2013, 19:54
IMHO za dużo w topicu przewija się kwestii o dupaczce,podrywie, czy 1 wrażeniu....Ale co później,sztuką podobno nie jest kogoś znaleźć,ale być z nim,nie przymuszając się,ale szczerze kochać,być kochanym itp,ufać sobie wzajemnie,iść przez życie...dobra brzmi jak kwestia z gównianego romansidła, ale generalnie jestem zdania że dupaka to tylko jakaś tam,nie aż tak ważna część związków, i tu trzeba sobie zadać pytanie,czy się podoła zmianom? "ograniczeniom" jakie wprowadza związek,odpowiedzialnością za tę 2 osobę,dzielenia życia,większości kwestii takowego,pokonanie własnych "demonów",gotowości "brania na klate" przeciwności losu wymierzonym nie tylko przeciwko "nam",ale i tej 2 osobie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez półnormalny 25 lut 2013, 20:04
Saiga napisał(a):IMHO za dużo w topicu przewija się kwestii o dupaczce,podrywie, czy 1 wrażeniu....Ale co później,sztuką podobno nie jest kogoś znaleźć,ale być z nim,nie przymuszając się,ale szczerze kochać,być kochanym itp,ufać sobie wzajemnie,iść przez życie...dobra brzmi jak kwestia z gównianego romansidła, ale generalnie jestem zdania że dupaka to tylko jakaś tam,nie aż tak ważna część związków, i tu trzeba sobie zadać pytanie,czy się podoła zmianom? "ograniczeniom" jakie wprowadza związek,odpowiedzialnością za tę 2 osobę,dzielenia życia,większości kwestii takowego,pokonanie własnych "demonów",gotowości "brania na klate" przeciwności losu wymierzonym nie tylko przeciwko "nam",ale i tej 2 osobie.

Genialne przemyślenie. I własnie głównie przez to zagadnienie zastanawiam sie czy kiedykolwiek z kimś będe. W zasadzie mój wiek i sytuacja jednoznacznie wskazują odpowiedź, a jednak mimo to jeszcze trochę się łudzę

przez inbvo 25 lut 2013, 20:06
Saiga napisał(a):Ale co później,sztuką podobno nie jest kogoś znaleźć,ale być z nim,nie przymuszając się,ale szczerze kochać,być kochanym itp,ufać sobie wzajemnie,iść przez życie...dobra brzmi jak kwestia z gównianego romansidła, ale generalnie jestem zdania że dupaka to tylko jakaś tam,nie aż tak ważna część związków, i tu trzeba sobie zadać pytanie,czy się podoła zmianom? "ograniczeniom" jakie wprowadza związek,odpowiedzialnością za tę 2 osobę,dzielenia życia,większości kwestii takowego,pokonanie własnych "demonów",gotowości "brania na klate" przeciwności losu wymierzonym nie tylko przeciwko "nam",ale i tej 2 osobie.
jak nie spróbujesz to się nie dowiesz... :P

ja też.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 25 lut 2013, 20:15
Panowie,inna kwestia, tak myśląc zdroworozsądkowo - gdy po dłuższej fazie znajomości (niekoniecznie zaczynającej się od dosłownie dupy strony) - ale po pokazaniu dziewczynie że jest się fajnym,odpowiedzialnym (tak,to wg mnie bardzo ważna cecha) , "porządnym" facetem, ogólnie dobrą osobowością,to że jest się kiepskim w dupace czy jest się prawiczkiem by miało aż takie znaczenie?
Moim zdaniem nie,wręcz wydaje się to trywialnym argumentem, a jeśli dziewczyna odrzuca bo facet mimo dobrej osobowości jest prawiczkiem - to takiej pani można podziękować dojrzałości na poziomie gimnazjalisty.

Dodając jeszcze
Owszem,wygląd,rozrywkowość,poczucie humoru,czy pewność siebie - (ta ostatnia cecha tu akurat średnio pasuje),są ważne przy 1 wrażeniu,na pierwszych spotkaniach,to co potem jest ważne...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez inbvo 25 lut 2013, 20:25
Saiga, zasadniczo prawda, np. tu:

to że jest się kiepskim w dupace czy jest się prawiczkiem by miało aż takie znaczenie?
prawda

zresztą dziewczyna która nie może zaakceptować tego że ktoś wcześniej z nikim nie sypiał chyba nie leży w polu moich zainteresowań...

(żeby była jasność to nie znaczy że wymagam dziewictwa czy kto wie czego jeszcze;))

ale ten wątek jest chyba o czym innym... o tym że żadnemu z nas nie udaje się wejść w bliższą relację, lub jeśli ktoś woli nieco bliskoznaczny termin, podrywać :P

przez *Monika* 25 lut 2013, 22:33
Niektórzy są tak skupieni na tym marudzeniu o prawictwie, że nawet jak je tracą to nie zauważają, a i tak dalej marudzą :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

przez oohwowlovely 25 lut 2013, 22:39
*Monika*, haha dokladnie :D
oohwowlovely

przez inbvo 25 lut 2013, 22:39
*Monika*,?? a tu Cię nie zrozumiałem
o kim mówisz?

przez Candy14 25 lut 2013, 22:40
zresztą dziewczyna która nie może zaakceptować tego że ktoś wcześniej z nikim nie sypiał chyba nie leży w polu moich zainteresowań...

calkiem spora grupa ludzi ma raczej problem w druga strone..ze ich ukochany/ukochana juz z kims spal
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kalebx3 25 lut 2013, 22:41
A ja czytałem nawet ,że w USA jest to nawet modne byc prawiczkiem. Może to nawet jakiś powód do dumy.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez oohwowlovely 25 lut 2013, 22:42
ja nie rozumiem dlaczego ktos patrzy ,czy jest prawiczkiem czy nie, jakby to byl najwazniejszy wyznacznik zwiazku...
oohwowlovely

przez inbvo 25 lut 2013, 22:42
Candy14, no ale prawdę napisałem, nie ? :P

co do reszty
calkiem spora grupa ludzi ma raczej problem w druga strone..ze ich ukochany/ukochana juz z kims spal

no to oczywiście że tak. wiem po sobie. :)

przez oohwowlovely 25 lut 2013, 22:42
szczerze, jak bede strarsza, to wole miec chlopaka prawiczka a nie takiego ktory przelecial 200 lasek i polowy nie pamieta
oohwowlovely

przez Pieprz 25 lut 2013, 22:43
oohwowlovely napisał(a):szczerze, jak bede strarsza, to wole miec chlopaka prawiczka a nie takiego ktory przelecial 200 lasek i polowy nie pamieta

A nie ma nic pośrodku? Bo te skrajności które podajesz to może z 5% ludzi?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg