Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 25 lut 2013, 11:34
U mnie też sporym problemem jest brak ambicji,podejście "stetryczałego dziada" albo nic mi się nie chce,albo nie mam motywacji,po prostu prawie nigdy mi się chcę "bo po co", i jak myślę nie jest to zbyt akceptowane,czy choćby zrozumiałe dla społeczeństwa.
Poddawanie się,nim się spróbuje,dlatego nawet totalne młoty,żule czy inni trafiają na kogoś bo więvej działają niż myślą i gdybają
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez półnormalny 25 lut 2013, 11:41
Saiga zauważ kto statystycznie najszybciej zaklada rodziny. klasa srednia lub niska (pomijam przypadki chęci bycia rodzicem itp). dlaczego? odpowiedz: tempak zdobywa wiecej niz inteligent, tempak to poprostu robi a inteligent nad tym rozmyśla.

-- 25 lut 2013, 11:44 --

a i nie chcialem nikogo urazić tym postem o klasie sredniej bo sam w niej jestem, niestety spotkalem wiele facetów, ktorzy rowniez mieli kompleksy ale nie myslac nad tym tylko ruchajac sa teraz po slubach, w rodzinach a inteligencją natura ich nie obdarzyla więc potwierdza to powyższa tezę.

przez Arhol 25 lut 2013, 12:14
półnormalny, taa,chyba musze stać się "tępakiem" i mniej myśleć i analizować :roll:
Co do klasy średniej,spoko,sam też się w niej "mieszcze"
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 25 lut 2013, 12:36
ja należę do klasy niższej niższej- jak każdy kto nie pracuje i nie ma stałego dochodu. A klasa średnia to w Polsce góra kilkanaście procent społeczeństwa i postrzegana jest przez większość jako klasa wyższa.
półnormalny, odnośnie Twojej szczupłości i klatki piersiowej to ja miałem podobne problemy do 17-18 roku życia byłem strasznym chudzielcem 192cm wzrostu i około 70 kg i też uważałem że żadna dziewczyna mnie nie zechce takiego chudego mimo że trochę mną się interesowało. Później przytyłem w rok 20 kg i ten problem minął ale psychicznie wciąż przyblokowany byłem i jestem.
Niestety w raz z wiekiem tzw status ma znaczenie o ile 18-20 latki patrzą głównie na wygląd, poczucie humoru, imprezowosc to 25-30 latki patrzą bardziej na status społeczny czy ogólnie zaradność życiową faceta a ta u mnie jest zerowa.
Największy Forumowy Maruda

przez zmienny 25 lut 2013, 12:42
No Carlos, ale studia masz, pracowales za granica tu i tam, sprawny jestes, nieglupi, wiec masz pozycje wyjsciowa do tego by zmienic ten swoj status, tylko rozumiem checi brak?
zmienny

przez Arhol 25 lut 2013, 12:45
carlosbueno, więc ja szans nie mam,wyglądem dupy nie urywam,rozrywkowy nie jestem,zaradny życiowo także nie,zaś poczucie humoru które nie zawsze jest to za mało
Moderator

przez Gorgona 25 lut 2013, 12:47
Dzień dobry Panowie :)
Wydaje mi się, że Wam zależy głównie na tym żeby tylko przespać się z kobietą, nie ważne jaką byle by była chętna.
Czyli seks dla samego seksu. Zaliczyć i tyle. Dlatego niektórzy pisali tu o wizytach w burdelach ( co dla mnie sorry ale jest obrzydliwe)
Z mojej perspektywy to wygląda zupełnie inaczej: brakuje mi drugiej osoby, kogoś kto będzie moim przyjacielem i kochankiem ( bo seks jest ważny), kogoś kto będzie mnie kochał a ja będę jego kochała, bliskości, zauroczenia, chemii, pożądania.
Jeśli chodzi o sam seks to mnie jako kobiecie jest łatwiej- na seks zawsze się chętny znajdzie, ale ja nie szukam przygody na jedną noc, bo to nie o to w tym wszystkim chodzi. Chodzi o życie, o jego sens. O to , że samotność boli czasem tak, że wyć się chce.

przez carlosbueno 25 lut 2013, 12:51
zmienny napisał(a):No Carlos, ale studia masz, pracowales za granica tu i tam, sprawny jestes, nieglupi, wiec masz pozycje wyjsciowa do tego by zmienic ten swoj status, tylko rozumiem checi brak?

no właśnie chęci brak dla mnie praca zawodowa to męczarnia i nerwówka , ale jej brak też męczy i jeszcze dołuje strasznie.
A co do zmiany statusu to nawet jak pracowałem to miałem niski trudno się czuć dowartościowanym pracą w fabryce czy sprzątaniem na budowie zwłaszcza jak się tego nie cierpi, choć zawsze to lepsze niż bezczynność i kasa jakaś jest.

przez zmienny 25 lut 2013, 12:56
Gorgona czesc, ja pisalem, ale nie o burdelach, tylko o szybkich randkach, bo w burdelu to by to robila dla pieniedzy nie dla seksu, a na szybkich randkach ona dla seksu i ja dla seksu. Tak wiec szybkie randki nie sa dla mnie takie obrzydliwe jak seks w burdelu.

Z mojej perspektywy tez tak wyglada, ze bym chcial kochac jakas i byc kochanay, bliskosc, intymnosc, ale zaden zwiazek mi tego nie dal, widocznie wiazalem sie z niewlasciwymi.

Spoleczenstwo wpaja taki schemat, ze facet ma dominowac, prowadzic, imponowac, kobieta ma sie czuc przy nim bezpiecznie, wiec jak ktos ma jakies kompleksy, zerowe doswiadczenie i problemy psychiczne, to sie boi, ze nie sprosta i stad sie bierze problem wiekszosci tutaj.

Carlos
przeczytaj ksiazke - "najpierw rzeczy najwazniejsze". Mysle, ze moze duzo pomoc.
zmienny

przez półnormalny 25 lut 2013, 13:50
Gorgona witaj. widzisz i ty również niestety uległaś stereoptypowemu myśleniu kobiet. Weź pod uwagę ze każdy z tych gości (w tym rownież ja) jest tak na prawdę w gruncie rzeczy megawartościowym człowiekiem, który nie mysli tylko jak tu "zakutasić" ale zrobic cos pożytecznego z życiem to raz. Dwa to to samotność dotyka w ten sam sposób meżczyznę i kobietę i to co napisałaś u góry obserwuje również u siebie, a i inni zapewne też. Po 3 generalnie jedną z moich blokad przez które wylądowałem tu gdzie jestem było to, ze gdy jak jakaś się mną interesowała to nie moglem w to uwierzyć na zasadzie "jakim cudem ona mogla by mnie pokochać" albo "jestem do bani, wybrakowany - po co mam jej zatruwać sobą życie". W tej zakręconej psychicznej jeździe są elementy empatii więc porównywanie tego do desperackiego prawika, myślącego tylko o zaspokojeniu SWOICH potrzeb, który za wszelką cenę chce to zrobić wydaje mi się nie trafione ;)

przez Arhol 25 lut 2013, 13:53
Zgadzam się z postem powyżej,tutaj raczej nie piszemy o tym byle tylko "zamoczyć",szczerze mówiąc jest to jedna z mniej ważnych kwestii,głównie chodzi o samą samotność,strach przed odrzuceniem,porażką w związku itp
Moderator

przez carlosbueno 25 lut 2013, 13:57
Gorgona, w młodości bardzo mi zależało aby chociaż przespać się z kobietą teraz to mi nawet na tym nie zależy, pójście do burdelu jak się ma kasę to nie żaden problem choć też wymaga sporej odwagi, ja raz poszedłem ale nie skorzystałem w końcu ze strachu i zbytniego upojenia. Zresztą takie pójście do burdelu czy nawet seks z dziewczyna na jedną noc nie podniesie nam samooceny, którą budowaliśmy przez lata.

przez Gorgona 25 lut 2013, 14:51
Jeśli Was uraziłam tym co napisałam, to sorry. Ale po( przyznaję pobieżnym) przejrzeniu forum, takie odniosłam wrażenie.

przez carlosbueno 25 lut 2013, 15:03
Gorgona, już sam tytuł wątku sugeruje to co pisałaś, z resztą było tu wcześniej paru takich co im wyłącznie zależało na straceniu prawictwa nie ważne jak i z kim. Z resztą jak sama pisałaś dla kobiety seks to żaden problem wystarczy tylko że wyrazi zgodę, dla facetów z prawidłową samooceną i bez problemów psychicznych też nie ma z tym problemów.

Sortuj wg