Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marsal2 06 maja 2012, 20:28
linka napisał(a):Tylko ja mam wrażenie, że wy jakoś na odwrót rozumujecie - chcecie traktować seks jako lekarstwo na depresję, na fobię społeczną - a prawda jest taka, że gdy wyleczycie się z tych przypadłości - związek sam przyjdzie, jeśli są problemy z nawiązywaniem znajomości - to jakim cudem nawiąże się tą wiadomość?

Nie do końca nas rozumiesz. Ja chcę traktować seksu jako lekarstwo. Mnie to, że jestem prawiczkiem i nie mam doświadczenia w związkach, przyprawia o całą masę kompleksów. Ja nie szukam seksu. Nie chcę samego seksu. Jakby mi na tym zależało (i potrafiłbym oddzielić seks od uczuć) to poszedłbym na dziwki. Tam nie muszę nic mówić tylko pomachać papierkiem.
Marsal2

przez Candy14 06 maja 2012, 20:31
linka, zgadzam sie .

Mnie to, że jestem prawiczkiem i nie mam doświadczenia w związkach, przyprawia o całą masę kompleksów.

Rany ..jakich?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez linka 06 maja 2012, 20:36
Marsal2, i myślisz, że związek i seks wyleczą cię z kompleksów?
Jeśli nie nauczysz się patrzeć na siebie jak na pełnowartościowego człowieka, jeśli nie będziesz w stanie przekonać siebie i uwierzyć w to, że jesteś świetny i warto się z tobą związać to jak masz zamiar przekonać o tym swoją przyszłą partnerkę?

To jest tak jak z osobami które są "brzydkie" - mają kompleksy - więc co robią? Operację plastyczną i nawet, może przez sekundę na zewnątrz są zadowolone.... ale po chwili jest to samo bajoro co było i czas na kolejną operację.

Jeszcze się dopytam, ile masz lat?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marsal2 06 maja 2012, 20:37
Candy14, powiem szczerze, że nie wiem jak je opisać. Może to tylko moje wymysły, ale wydaje mi się, że moja samoocena i trudności z nawiązywaniem relacji są w dużej mierze z tym związane.
Z kobietami boję się wchodzić w relacje bo może się przerodzi w coś więcej, a kobieta mnie wyśmieje jak się dowie, że w życiu z żadną nie byłem w związku i nie uprawiałem seksu.
Z facetami boję się, że później gdzieś na piwie zacznie się gadka o tym ile i gdzie panienek pozaliczali itd., a ja co? Będę musiał zmyślać, bo będzie mi wstyd.
Marsal2

przez Candy14 06 maja 2012, 20:38
To jest tak jak z osobami które są "brzydkie" - mają kompleksy - więc co robią? Operację plastyczną

Chyba ze zamiast operacji polubia siebie takimi jakie sa. Wtedy kompleksy znikaja
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez linka 06 maja 2012, 20:40
Marsal2, ile warta jest taka kobieta która cię za to wyśmieje?
Ile w życiu będzie się liczyło to, czy jakiś koleś który nie jest twoim przyjacielem cię wyśmieje?
Powiedz mi, aż tak zależy ci na opinii osób które nie są dla ciebie nic warte?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Michuj 06 maja 2012, 20:42
Marsal2, ile warta jest taka kobieta która cię za to wyśmieje?

To nie chodzi o to, ale o dyskomfort wynikający z braku doświadczenia.U ww. osobników. frustracja rośnie z wiekiem.
Loża szyderców

przez linka 06 maja 2012, 20:50
Michuj, no tak, z wiekiem .... ale po ile chłopaki mają lat? po 50?
Jeszcze, przynajmniej ja, w życiu nie spotkałam się z dziewczyną która miałaby problem z tym, że jej facet byłby prawiczkiem. To, że nie wiedziałby co robić, czy, że byłby "sprinterem" blaknie przy tym, że takiego świerzaka dałoby się wszystkiego nauczyć "pod siebie" 8)

-- N maja 06, 2012 7:52 pm --

Oczywiście nie mówię tu o jakichś jednorazowych numerach z jakimiś szlauchami w kiblu na dyskotece ... bo to nie podpada pod kategorię związku ;)
Przyjaciel forum

przez Candy14 06 maja 2012, 20:52
Candy14, powiem szczerze, że nie wiem jak je opisać. Może to tylko moje wymysły, ale wydaje mi się, że moja samoocena i trudności z nawiązywaniem relacji są w dużej mierze z tym związane.
Z kobietami boję się wchodzić w relacje bo może się przerodzi w coś więcej,
a kobieta mnie wyśmieje jak się dowie, że w życiu z żadną nie byłem w związku i nie uprawiałem seksu.
Z facetami boję się, że później gdzieś na piwie zacznie się gadka o tym ile i gdzie panienek pozaliczali itd., a ja co? Będę musiał zmyślać, bo będzie mi wstyd.

Kurcze a moze to nie tak , ze prawictwo wywoluje kompleksy tylko kompleksy wywoluja prawictwo?
a kobieta mnie wyśmieje jak się dowie,

A Ty bys go wysmial czy sie rozczulil?
Obrazek

przez KillBill 06 maja 2012, 20:53
Marsal2 napisał(a):amelia83, soczewki czy masz heterochromię? Wyglądasz bosko! Mój ulubiony kolor włosów i 1/2 ulubionego koloru oczu. :smile:

komplementy już potrafisz prawić postaraj się to robić w realu jak najczęściej.mów kobietom jaką mają ładną fryzurę,figurę,plotkuj z nimi o celebrytach,dyskutuj o zainteresowaniach.zagaduj pod każdym pretekstem aż się przekonasz że kobiety też mają "jaja" ;)
w wieku 25lat faceci już się nie licytują między sobą "kto ile zaliczył"
Ostatnio edytowano 06 maja 2012, 20:57 przez KillBill, łącznie edytowano 1 raz

przez Michuj 06 maja 2012, 20:54
Jeśli będzie to spotkanie w celach ''sportowych'' to nie trzeba być geniuszem, żeby wpaść na to, żeby nie mówić, że jest się prawiczkiem. I cały dyskomfort znika.
A wartościowa dla was osoba, nie będzie miała z tym problemu ;) To tak na podsumowanie 60 stron :lol:
Loża szyderców

przez Marsal2 06 maja 2012, 20:56
Michuj, ooo trafiłeś w sedno, tego nie potrafiłem powiedzieć. Dzięki.

linka, wiem o co Ci chodzi i rozumiem.
Niestety, w świecie realnym obecnie nie mam żadnych znajomych, o przyjaciołach nie wspominając. Dlatego jeżeli bym kogoś poznał, to nie chciałbym tej znajomości stracić, jakkolwiek byłaby ona beznadziejna. Wiem, to głupota z mojej strony i zieje ode mnie desperacją.
W czerwcu kończę 25lat. Już trzykrotnie w tym temacie to pisałem ;)
Marsal2

przez linka 06 maja 2012, 20:58
Michuj, nom racja :mrgreen:
Wszystko staje się bardzo proste gdy ma się to już za sobą - każdy prawiczek i dziewica mają w głowie podobne myśli dotyczące tej sfery..... agdy się spotka kogoś z kim połączy nas coś fajnego, chemia te rzeczy przychodzą same.... lub osoba bardziej doświadczona prowadzi za rękę ( dosłownie) te drugą osobę :smile:
Przyjaciel forum

przez carlosbueno 06 maja 2012, 21:01
Candy14 napisał(a):linka, zgadzam sie .

Mnie to, że jestem prawiczkiem i nie mam doświadczenia w związkach, przyprawia o całą masę kompleksów.

Rany ..jakich?

kilkadziesiąt stron o tym napisano tu o tych kompleksach między innymi. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg