Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *Wiola* 25 lut 2013, 00:21
inbvo, Ty to wiesz dobrze czego masz nie robić ;) - mniej rozkminiania, więcej działania i będzie ok :D
Moderator

przez inbvo 25 lut 2013, 00:21
*Wiola*, :P
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez półnormalny 25 lut 2013, 00:38
*Wiola* powiem ci szczerze że jeżeli o znajome to żadna z nich jeżeli już nie może być uznana tylko za "koleżankę". To wspaniałe kobiety i każda z nich mogłaby być moją partnerką, a z racji tego że dobieram sobie towarzystwo i obracam sie wsród ludzi na poziomie nie sądzę żeby ktoraś z nich była skłonna powiedzieć mi prosto w twarz : "stary ty wyglądasz tragicznie" lub coś bardziej dosadnego, widząc jak bardzo mi zalezy na pozytywnym odbiorze i akceptacji. dodatkowo czymś takim mogłbym wyjść na gościa zakompleksionego na maksa a to dyskwalifikuje mnie napewno. poza tym jestem dobrym obserwatorem i widze co sie kobieta podoba a co a zwiazek polega na namietnosci kobieta na mysl o swoim facecie musi mieć (sorry za stwierdzenie) "mokro" wtedy to ma szanse przetrwac nawet i cale życie bo widzi w tobie kogos kto jej wystarcza i zadowala w zupelnosci. wiem ze to idiotyczne bo teraz nie robie nic w tym kierunku zeby z ktoras cos zaczac i lada moment znajdzie sie inny ktory mi je zwinie i taki bedzie final ale takto juz ze mna jest zawsze wszystko jest zakrecone napewno duza w tym zasluga dziecinstwa od zawsze czulem sie gorszy od innych chociaz na codzien mozna odniesc wrazenie calkiem odwrotne

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gorgona 25 lut 2013, 00:40
półnormalny- wiesz ilu sławnych facetów ma klatę jak twoja!?
Między innymi jeden z moich ulubionych aktorów Joaquin Phoenix
Nie wiem czy można tu linki wklejać, ale pewnie nie, więc wysyłam na priv stronę ze zdjęciami.

przez *Wiola* 25 lut 2013, 00:47
półnormalny, Domyślam się , że żadna Ci nie powie ,że jest tragicznie, ale na pewno "wyczytasz" z jej reakcji co sądzi. Hm, co do tego ,że pomyślą ,że jesteś zakompleksiony - rozumiem,. Wobec tego inaczej, wykombinuj sytuację- np basen czy coś w tym rodzaju i wtedy jakimś żartem o swojej deformacji sprowokuj do rozmowy na ten temat.
Moderator

przez półnormalny 25 lut 2013, 00:54
Gorgona bardzo dobry link! ;) w zyciu bym nie pomyslal ze ci ludzie maja ta przypadlosc hehe. moja wyglada mniej wiecej wlasnie jak Joaquina Phoenix'a. Jeszcze raz dzieki za linki zainteresowanie tematem ;)

przez Gorgona 25 lut 2013, 01:03
półnormalny - to jak twoja klata jest jak Phoenixa to czym ty się chłopie przejmujesz.

przez półnormalny 25 lut 2013, 01:07
*Wiola* pomysł jak najbardziej świetny;] tylko ze cały ambaras polega na tym ze moje nazwijmy to po imieniu mega kompleksy doprowadzily do tego że na samom myśl o tym że miałbym iść na basen pocą mi się ręce. wiem to załosne bo to zwykła zwyczajna rozrywka zwyczajnych ludzi. dodatkowo wlasnie boje sie wyczytania z tej mimiki politowania i wspolczucia to by zamkneło wieko do końca i wtedy zdechne na bank sam jako stary zgniuśnialec wkurzony na caly swiat. Boje sie wlasnie najbardziej tej reakcji negatywnej. znam sie i wiem ze gdyby za tym pierwszym razem reakcja byla ok a przynajmniej nie dyskwalifikujaca to obciąłbym ten problem jak włosy i zapomnial o sprawie. ogolnie kilka razy zdarzylo mi sie ze kobieta sie do mnie przytulila (nie wiem czy ktoras to wyczula mysle ze nie bo potem mialem z nimi kontakt) czulem sie wtedy niesamowicie nieswojo niekomfortowo ale przeciez nie powiem zeby zabierala ręce czy coś, robiłem dobrą minę a potem sobie myslalem ze skoro takie cos powoduje u mnie taki dyskomfort to co dopiero byloby w lozku - istny cyrk hehehhehehe ogolnie od jakiegos roku zastanawiam sie czy wogole powinienem pakować sie w cokolwiek z takim skopanym mozgiem wszak jestesmy tylko ludzmi...

przez Pieprz 25 lut 2013, 01:14
Sorrow napisał(a):
półnormalny napisał(a):podrywałeś kiedykolwiek jakkolwiek jakąś dziewczyne?

A jak to się robi?

Heh, ja miałem kilka kobiet a podrywać nie umiem to-tal-nie :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez półnormalny 25 lut 2013, 01:16
Gorgona dzięki aczkolwiek lipna klata to nie jedyna moja przypadlość niestety o czym pisałem dzisiaj we wczesniejszych postach;] czasem sie zastanawiam bo moi rodzice sa ludzmi ok z wygladu dziadkowie tez , za moja mama obracaja sie faceci z moim wieku wiec tak sie zastanawialem po kim mi sie tak dostalo wszystko na raz i rozwiklac tego nie moge. w zasadzie to w rodzinie zostalem chyba tylko ja widze w ich oczach ze pogodzili sie z tym moim starokawalerstwem co mnie jeszcze bardziej w sumie dobija bo sila sugestii nieraz jest rownie mocna co prawda. w sumie jestem starym koniem wstyd mi za siebie ze tak to wszystko zaniedbalem...

-- 25 lut 2013, 01:17 --

Mushroom wniosek: jesteś bardzo przystojny

przez Pieprz 25 lut 2013, 01:18
Tak mnie właśnie oświeciło. Sporo osób pisze tu że próbują podrywać ale nikt się nimi nie interesuje. I piszą że wyglądają normalnie, nie mają jakiś większych wad, są okej itp. itd. I wszystko okej, ale tak sobie pomyslałem że może nie tędy droga? Może to jest właśnie problem że nie mają wad? Bo jak ktoś nie ma wad ale nie ma też jakiś wyraźnych zalet to jaki jest?

Nuuuuuuuuudny.
Król Balu

przez inbvo 25 lut 2013, 01:18
Mushroom napisał(a):
Sorrow napisał(a):
półnormalny napisał(a):podrywałeś kiedykolwiek jakkolwiek jakąś dziewczyne?

A jak to się robi?

Heh, ja miałem kilka kobiet a podrywać nie umiem to-tal-nie :)

ciekawe...

w sumie każdy tak mówi.. "nie umiem" itp. a potem okazuje się że umie...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Pieprz 25 lut 2013, 01:18
ciekawe...

w sumie każdy tak mówi.. "nie umiem" itp. a potem okazuje się że umie...

Próbowałem dosłownie kilka razy w całym życiu moim, z zerowymi efektami. Jest to dla mnie mega stresujące i czuję się jak idiota i nie lubię tego robić i nie robię. To jak mam być dobry?
Król Balu

przez Gorgona 25 lut 2013, 01:22
Jeśli związek chcesz zaczynać od seksu, to być może jakiejś kobiecie twoje mankamenty urody mogłyby przeszkadzać, ale jeśli się najpierw poznacie, zakochacie, to taka mała wada budowy nie będzie zakochanej kobiecie przeszkadzać.
Jakbyś kochał kobietę to wywaliłbyś ją z łóżka i życia bo ma jak ktoś już tu pisał np. niesymetryczne piersi?

Sortuj wg