Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmienny 24 lut 2013, 17:12
no tak, jakby wyglad nie przypasowal to by sie nie umowily nawet.

ja tez nie w swoim srodowisku i to cale zycie.

-- 24 lut 2013, 16:50 --

Invbo czyli w jakim jestes otoczeniu a w jakim powinienes byc wg terapeuty.

Ja to powinienm byc w otoczeniu humanistow hehe, a jestem w otoczeniu typowych konsumpcjonistow.
zmienny

przez adam305 24 lut 2013, 18:03
Próbowałem podpytywać, Candy14, ale zawsze wychodzi na to, że jestem spoko, ale nie mam tego czegoś, nie jestem jednak w jej typie, itd., zero konkretów :P Chociaż nie. Raz, kiedyś jedna dziewczyna powiedziała mi wprost, że zbyt powoli się do niej zabieram. (LOL). Faktycznie tak było i 4 spotkanie = bye bye. Ale zdarzało mi się całować na pierwszym spotkaniu (choć osobiście nie lubię przechodzić do kontaktu fizycznego dopóki nie poczuję odpowiedniego klimatu) i w sumie też nic z tego nie wychodziło ostatecznie.

Candy14, jak długo czekasz aż facet zacznie się do Ciebie dobierać, zanim go spławisz jako kumpla? :P

przez inbvo 24 lut 2013, 18:53
zmienny napisał(a):Invbo czyli w jakim jestes otoczeniu a w jakim powinienes byc wg terapeuty.
jestem w patologicznym

powinienem - chyba w innym.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 24 lut 2013, 19:09
No raczej. ;)
zmienny

przez Candy14 24 lut 2013, 20:43
Candy14, jak długo czekasz aż facet zacznie się do Ciebie dobierać, zanim go spławisz jako kumpla? :P

hmm.. jezeli chce seksu a nie partnera to w ogole nie czekam a potem splawiam. :P Im bardziej mi na kims zalezy tym chyba dluzej czekam bo chce go najpierw poznac.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 24 lut 2013, 21:11
U mnie myśli,czy chęci znalezienia 2 połowy są dość ciekawym zagadnieniem,były dni gdy naprawdę chciałem kogoś znaleźć "nie dawało to spokoju",zazwyczaj wtedy gdy czułem się lepiej,wtedy było to dosyć częste,podczas dni gdy moje samopoczucie ulega pogorszeniu,jest to ostatnia rzecz która mnie obchodzi.
Jednakowoż zdaje sobie sprawę,że na dzień dzisiejszy szanse są marne - a nawet nie powinienem szukać bo za dużo mam problemów ze sobą,nie mogąc wziąć odpowiedzialności,czy własnego życia pod kontrolą - gwarantowało by to rozpad każdej relacji prędzej czy później,zniszczyć siebie i kogoś? bezsens, a związek z "normalną" czy zaburzoną dziewczyną - pierwszy by szlag trafił,bo mało kto zrozumie co się dzieje w moim zrytym łbie i szlag by trafił takową relacje,drugi cóż...takie coś by kto wie do czego doprowadziło,być może do jakiejś większej kaszany niż jest.

Dochodzą też czynniki jak zapewne kiepska atrakcyjność fizyczna, i charakter.

Najpierw trzeba moim zdaniem własną osobę zaakceptować (choć trochę),potem można szukać innej.

W sumie nie wiem po co to piszę,ot na refleksje mnie wzięło.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez półnormalny 24 lut 2013, 21:17
czesc wszystkim. tak od dłuższego czasu przeglądam to forum w miare systematycznie i czytam wasze wypowiedzi odrazu przyznaje sie bez bicia ze nie wszystkie dokladnie . Na wstepie chciałem zapytać Candy14 czy Tobie również coś dolega? czy piszesz z czystej chęci pomocy innym bo tak jak napisałem wczesniej nie ogarniam tych prawie 600 stron książki napisanej przez życie i tego nie wiem ;) Dobra pare słow o sobie. Mam 25 lat, w tym roku koncze 26 i gniecie mnie problem tutaj aktualny - 0 związków 0 kontaktów intymnych. Co do przyczyny znam ją od wielu lat - przede wszystkim wygląd. Na domiar złego jeden z defektow dobija najbardziej i dyskwalifikuje mnie jak kandydata do łóżka - klatka lejkowata. oprócz tego jestem totalnym chuderlakiem 178- niecale 60 kg "wagi" przy czym proby przytycia na wlasna reke skonczyly sie u proktologa (zapalenie odbytu) bo mam taka przemiane materii ze pozbywam sie tego co zjadlem 2h pozniej hehehhe. do tego dochodzi bielactwo ktore mam na rece kiedys za mlodu usnalem na basenie i slonce mnie spalilo od tamtej pory mam biale plamy a w miejscach tych blam rosna biale wlosy hehhehehe. Reasumujac chcialem tutaj napisac te pare slow bo widze ze sa ludzie ktorzy chca pogadac o swoich problemach a jest to problem zajebi..sty. w tym wieku nie majac kogos u boku w glowie jest jeden wielki mętlik i pustka chociaz pare lat temu myslalem ze jakos tak zle nie bedzie bo to ze zawsze bede sam wiedzialem od 14 roku zycia. chcialem Was zapytać czy na NFZ da sie skorzystac z prychoterapeuty? czy komus pomogla taka terapia? ewentulanie co byscie ogolnie polecali zeby zlagodzic jakos te wiecznie nawracajace poczucie bycia nikim, na kobiete nie mam co liczyc, zeby sie zabic trzeba miec naprawde niezle jaja wiec musze jakos dozipac na tym padole w spokoju :bezradny:

przez zmienny 24 lut 2013, 21:29
a jak chciales przytyc, ile jadles i w jakich odstepach czasu?
tej klatki lejkowatej nie da sie jakos leczyc? prosta postawa, cwiczenia, terapia manualna, moze operacja?
w miejsca bialych plam tatuaze.

sposoby na radzenie sobie z samotnoscia, to spelnianie sie w innych dziedzinach, jakies pasje, zapisac sie na sport i takie sprawy.
zmienny

przez półnormalny 24 lut 2013, 21:43
jadlem co poltorej dwie godziny zeby w miare ogarniac ta przemiane materii ale konczylo sie to po 5-6 razy na dzien w wc. co do klatki to sprawa jest skomplikowana bo za mlodu nie mial sie kto mna zajac pochodze z totalnie rozjebanej rodziny wiec wszyscy pod ktorych "opieka" bylem mieli mnie w gdzies. potem jak zaczalem sie interesowac zmiana tego stanu (lat 19) to bylem na konsultacjach ok 5 razy - za kazdym razem mowili mi ze nie kwalifikuje sie do zabiegu albo efekt bedzie podobny a jest to operacja bardzo powazna wykluczajaca z zycia na kilka miesiecy. co do postawy stosuje tzw pajaczka ale to daje efekt taki ze mam wypieta ta klatke a poprzez zaniedbanie za mlodu jedna piers jest zapadnieta druga wyzej. co do bielactwa rowniez myslalem o tym ale dermatolog szybko mnie uswiadomila ze w tych miejscach nie wolno nic tatuowac bo rak skory murowany. co do samotnosci mam pasje w ktorej sie realizuje od wielu wielu lat z dobrym skutkiem i musze przyznac ze TYLKO i wylacznie TYLKO TO sprawia ze jeszcze jako tako funkcjonuje

przez zmienny 24 lut 2013, 21:55
no za krotkie odstepy, jedz tak samo ale co 3 h regularne posilki, nie z dnia na dzien tylko stopniowo i nie jakies czekolady, nie jaraj fajek dorzuc silownie, moze jadles byle co? nabrac masy i miesni to wazne bo wada klatki bylaby przykryta wtedy.

w kwestii tatuazow, to moze zapytaj dermatologa o biotatuaz?

jeszcze na klatke, to jakies terapie manualne i cwiczenia?
z cwiczen to jest dobre
http://www.mocni.net/news.php?readmore=65

swoja droga, ja bym wymusil ta operacje. ;)
zmienny

przez Candy14 24 lut 2013, 22:22
W sumie nie wiem po co to piszę,ot na refleksje mnie wzięło.

Saiga, Ty to zazwyczaj madrze piszesz
Najpierw trzeba moim zdaniem własną osobę zaakceptować (choć trochę),potem można szukać innej.

Na wstepie chciałem zapytać Candy14 czy Tobie również coś dolega?

Kazdemu cos dolega :P
chcialem Was zapytać czy na NFZ da sie skorzystac z prychoterapeuty? czy komus pomogla taka terapia?

Mozna. Pomaga. Poszukaj na forum tematow o terapii i poczytaj
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez półnormalny 24 lut 2013, 22:32
dzieki za podpowiedzi. nigdy nie slyszalem o biotatuażu wlasnie o nim czytalem i to naprawde ciekawa sprawa. co do tego zabiegu to powiem ci zmiennyże nawet ordynator z oddzialu torakochirugicznego powiedział pare tygodni temu tak (chcialem wymusić ta operacje) : w tym wieku kości sa już utwardzone wiec operacja bylaby bardzo inwazyjna a ze wzgledu na wewnetrzne organy po wyjeciu plytki z pod mostka po paru latach wrocilbym do pozycji wyjsciowej i cala robota moglaby pojsc na marne a poza tym mowi ze nie mam tej wady na tyle duzej zeby sobie nia zawracac glowe. nawet sam mial takie wglebienie ten ordynator. tylko ze marne to pocieszenie dla kogos kto ma zlamane zycie od wielu lat przez takie cos. moze gdybym w wieku nastu lat a byly ku temu okazje i to niejedna przelamal sie z lęków i sprobowal dac sie zblizyc do siebie to moze bym pokonal to wszystko.od zawsze mam jedna wizje - jest fajnie, seks wisi w powietrzu zaczynamy sie rozbierac ona na mnie patrzy i zbiera swoje rzeczy i wychodzi z usmiechem pogardy i poczuciem bledu i straconego czasu. przez to gowno doszly lęki przed bliskoscia i nerwice depresja wiadomo od kilkunastu lat, nie mowiac o tym ze czuje sie podróbka faceta, nie leczylem sie nigdy u zadnego specjalisty bo po 1 wstyd i lęk przed opowiedzeniem o swoich problemach, po 2 myslalem ze poczulbym sie slaby bo nie umiem sobie sam poradzic. wyszlo jak wyszlo, mleko sie rozlalo najlepsze lata za mna. najlepsze jest to ze dziewczyn ktore sie mna interesowaly bylo z dobrych kilkanascie ( do żeńskiej cześći forum - nie jest to forma przechwałek ani dowartosciowywania sie). jestem z fejsa baaaaaaaaaaaardzo przecietny żeby nie powiedziec lipny , zbudowany tragicznie a jednak jak patrze na to z perspektywy czasu to ja nie wiem co te dziewczyny mogly we mnie widziec. nawet teraz jest kilka dziewczyn z którymi mógłbym sie blizej poznac. mysle ze to zasluga tego ze wiem jak rozmawiac z kobietami. fakt faktem rozmowa idzie mi swietnie ale ucinam kazda znajomosc w momencie kiedy wiem ze moze to przejsc na inny etap, nawet chociazby przytulania. zawsze jak z nimi rozmawiam to sobie mysle: gdybyscie zobaczyly mnie na golasa to byście spier....ały gdzie pierz rośnie hehehhehhehehe. ubieram sie bardzo dobrze jestem wygadany ale co z tego - life is brutal a seks jest do tworzenia nowego zycia - kazda kobieta chce miec przystojniaka i to jak najbardziej

przez zmienny 24 lut 2013, 22:38
miesnie i na to troche zwyklego tluszczu, przykryja, ale rob tez cwiczenia jakies specjalne na to, zeby korygowac i sie nie poglebialo. lekarz nie przepisal jakichs cwiczen?
zmienny

przez inbvo 24 lut 2013, 22:47
nawet teraz jest kilka dziewczyn z którymi mógłbym sie blizej poznac. mysle ze to zasluga tego ze wiem jak rozmawiac z kobietami. fakt faktem rozmowa idzie mi swietnie ale ucinam kazda znajomosc w momencie kiedy wiem ze moze to przejsc na inny etap, nawet chociazby przytulania.
kurde ja znowu bym chciał lepiej wiedzieć jak rozmawiać...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Sortuj wg