Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez anonus 22 lut 2013, 13:34
element, zly nie jest tenze sport. Kontuzja przekreslila mi mozliwosc zdobycia punktow po to, zebym mogl na Mistrzostwa Europy jechac, ale kogo to interesuje. Powiem to jakiejs dziewczynie, a ona skwituje to krotkim "aha" :? .
zmienny, probowalem wszelkich taktyk, z dystansem, na powaznie, Roznych po prostu i nic.
oohwowlovely, ja tylko podalem przyklad, ze taki debil ma powodzenie, a nieraz slyszalem jak krytycznie sie wypowiadal o dziewczynach, ktore go lubia. Nie ufajcie takim pozerom.

-- 22 lut 2013, 13:36 --

element, z tym, ze tak jak juz napisalem do oohwowlovely, ten koles obgaduje laski, ktore go lubia. Czasem naprawde ostro.
anonus

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 13:37
element, wlasnie zgadzam sie z toba. o mnie ludzie mowia, ze ja jestem taka wesola usmiechnieta, ja ie moge miec problemow, a tak naprawde to ja sobie nie radze z niczym
Ostatnio edytowano 22 lut 2013, 13:49 przez oohwowlovely, łącznie edytowano 1 raz
oohwowlovely

przez element 22 lut 2013, 13:39
[quote="anonus"]element, zly nie jest tenze sport. Kontuzja przekreslila mi mozliwosc zdobycia punktow po to, zebym mogl na Mistrzostwa Europy jechac, ale kogo to interesuje. Powiem to jakiejs dziewczynie, a ona skwituje to krotkim "aha" :? .
zmienny

Przede wszystkim zastanow sie dla kogo to robisz. Czy dla siebie czy dla dziewczyny, bo z tego co piszesz wynika ze chcesz przed tym szpanowac przed dziewczynami. Fajnie by bylo jakbys ktorejs to opowiedzial a ona o jaaaa no jeste super bede z Toba bo dobrze kopiesz.... Stary wszyscy maja problemy. Nie musisz wyladowywac teraz sie na innych. Widac ze sport wiele dla Ciebie znaczy, ale nie jestes pierwsza osoba ktorej kontuzja przekreslila przyszlosc. Nie ma co sie teraz lamac. Zacznij robic to przede wszystkim dla siebie. Ja bym chcial miec jakas zajawke ale trudno mi jest sie nieraz zebrac do kupy.

-- 22 lut 2013, 13:40 --

No to ja staram sie nie obgadywac. Owszem nieraz tak robilem ale zdalem sobie sprawe, ze obgadujac innych dowartosciowalem siebie, ale nie tedy droga.... Najwazniejsze nie bac sie byc soba....
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonus 22 lut 2013, 13:44
element, robie dla siebie, ale chcialbym, zeby choc raz to jakos zostalo docenione. Juz nie mowie, ze niektorzy kumple z zazdrosci drwia, ze co to za sport i takie rozne pierdoly.
anonus

przez element 22 lut 2013, 13:50
To czysta zazdrosc. Zycie jest okrutne i niektore rzeczyd nigdy nie zostana docenione. Najwazniejsze to zebys Ty docenil siebie za to co robisz. Nie zwracaj uwagi na innych. Wiesz jacy sa ludzie zaklamani. Postaw sobie sam cel i do niego daz!:D to najwazniejsze!

przez zmienny 22 lut 2013, 14:00
Tez obgadywalem innych, po alkoholu, powiedzialem sobie, ze koniec z tym.
zmienny

przez anonus 22 lut 2013, 14:01
element, taa, ja sie ciesze z tego, ale chce zeby ktos mnie w koncu zauwazyl.
anonus

przez carlosbueno 22 lut 2013, 14:03
anonus napisał(a):element, robie dla siebie, ale chcialbym, zeby choc raz to jakos zostalo docenione. Juz nie mowie, ze niektorzy kumple z zazdrosci drwia, ze co to za sport i takie rozne pierdoly.

jakby nie było to dyscyplina olimpijska ;) no i ważne że masz jakieś hobby podobno laski to lubią tak tu na forum pisały kiedyś.
Największy Forumowy Maruda

przez element 22 lut 2013, 14:03
kazdy czlowiek nieraz obgaduje ale trzeba miec umiar.... Najwazniejsze ze widzisz to ze Ci z tym zle i chcesz to zmienic to sie liczy

przez anonus 22 lut 2013, 14:06
carlosbueno, niby lubia, ale wola jak hobby chlopaka to impreza.
anonus

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 14:07
anonus, juz ci cos mowilam na ten temat, widac nie dotarlo. tak wszystkie laski sa zle tylko ty jestes dobry :)
oohwowlovely

przez carlosbueno 22 lut 2013, 14:10
anonus napisał(a):carlosbueno, niby lubia, ale wola jak hobby chlopaka to impreza.

może akurat w tym wieku tak jest bo później po 20-tce a zwłaszcza 25-ce taki imprezowicz robi się mniej atrakcyjny bo pewnie zmienia często panienki, dużo piję i wydaje nie potrzebnie kasę i wolą bardziej statecznych przynajmniej na poważny związek.
Największy Forumowy Maruda

przez element 22 lut 2013, 14:10
Taka rada anonus z takim podejsciem wiele w sporcie nie osiagniesz;) Jak Ty w zyciu tylko marudzisz ze jest tak owak i nie dasz sobie rady, to jak Ty chcesz "rozwalic leb" jakiemus "wyjadaczowi" na turnieju? Obawiam sie ze nie bedziesz mial sily podniesc rekawic...

przez anonus 22 lut 2013, 14:11
Dobra, ja juz sie nie odzywam. Za bardzo zly jestem. Mam dosc.
anonus

Sortuj wg