Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez anonus 22 lut 2013, 12:11
oohwowlovely, Saraid, gdybym tak sie czul 24/7 to z zadna bym nie probowal nawet. Mam takie wrazenie tylko jak mysle o tym, ile lasek mnie juz w bambo zrobilo.
anonus

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 12:14
anonus, a ilu ja kolesi w bambo zrobilam :( nie zasluguje na milosc :mrgreen: :mrgreen:
oohwowlovely

przez anonus 22 lut 2013, 12:18
oohwowlovely, ale z Toba jest inaczej, Ty odrzucasz, bo masz problem. Ja jestem odrzucany przez kazda. Czy kazda ma taki sam problem jak Ty?
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 22 lut 2013, 12:18
anonus, każdy ma lepsze i gorsze momenty,niestety nie da sie wiecznie być happy,jak i wiecznie źle.
oohwowlovely, pisałaś że 6 lat nic nie zmieniłaś w życiu,czyli strach przed zmianami
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 12:22
Saiga, masz race. bo ten stan ktory jest teraz mi odpowiada, boje sie wlasnie tego ograniczenia, bo wiadomo jak jest sie w zwiaku to wszedzie trzeba lazic razem , zachowywac sie kulturalnie :D bo aktualnie mam wywalone na to, ide na impreze , pijemy ze znajomymi i sie dobrze bawimy :D widze po moich kolezankach, ze jak maja chlopakow, to jak juz gdzies wychodza to z nim, no i przede wszytskim malo kiedy gdzies wychodza, bo siedza z chlopakami w domu..
oohwowlovely

przez qwertyxxx 22 lut 2013, 12:25
anonus napisał(a):oohwowlovely, ale z Toba jest inaczej, Ty odrzucasz, bo masz problem. Ja jestem odrzucany przez kazda. Czy kazda ma taki sam problem jak Ty?

I co z tego, że jesteś odrzucany? Ja też byłem odrzucony przez każdą i nie świadczy o mnie tylko o tym jakie te dziewczyny są puste.

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 12:30
qwertyxxx, ej ej nie od razu puste, co ja tez jestem pusta, bo odrzucam kolesia? niektore tak, robia to w chamski sposob no to mozna o nich tak powiedziec, ale nic na sile.
anonus, mi sie wydaje, ze ty po prostu za bardzo sie starasz i tym wszystkim sie przejmujesz, nie zagaduj do nich tak czesto, nie badz namolny(nie wiem czy ty jestes), bo to wkurza . bo pewnie po tobie widac, ze szukasz dziewczyny. ale szczerze, po co ci teraz dziewczyna? teraz sie baw, jak bedziesz mial wywalone na nie, to od razu wszystkie beda sie do ciebie lepic :D
oohwowlovely

przez qwertyxxx 22 lut 2013, 12:34
oohwowlovely napisał(a):qwertyxxx, ej ej nie od razu puste, co ja tez jestem pusta, bo odrzucam kolesia? niektore tak, robia to w chamski sposob no to mozna o nich tak powiedziec, ale nic na sile.
anonus, mi sie wydaje, ze ty po prostu za bardzo sie starasz i tym wszystkim sie przejmujesz, nie zagaduj do nich tak czesto, nie badz namolny(nie wiem czy ty jestes), bo to wkurza . bo pewnie po tobie widac, ze szukasz dziewczyny. ale szczerze, po co ci teraz dziewczyna? teraz sie baw, jak bedziesz mial wywalone na nie, to od razu wszystkie beda sie do ciebie lepic :D

No nie wszystkie na pewno ale facet łapie przez ich zachowanie nerwice. I fakt chyba za bardzo chce mieć tą dziewczynę a to nie za dobrze. Ale z tego wyleczy go dziewczyna...

przez Arhol 22 lut 2013, 12:36
oohwowlovely, czyli chcesz się wyszaleć,cieszyć wolnością...ale związek to nie tylko siedzenie w domu,mój wujek i ciotka są małżeństwem,a imprezują co chwila (brak dzieci)
Lecz wszystko zależy od twoich preferencji/partnera
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 12:37
ja tez moge powiedzic, ze kolesie sa pusci,bo przez ich odrzucienie, boje se bliskosci, ale tak nie mowie ;)
oohwowlovely

przez anonus 22 lut 2013, 12:37
qwertyxxx, przeciez o tym wlasnie mowie, ze to wina lasek. Jestem pewien, ze nie zachowuje sie jak jakis niedorozwoj, zeby za kazdym razem mnie splawiac.

-- 22 lut 2013, 12:38 --

oohwowlovely, nie bawie sie, bo nie lubie imprez zakrapianych. Wole treningi, ale teraz zkolei jestem po operacji..
anonus

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 12:39
anonus, widocznie masz pecha do dziewczyn
oohwowlovely

przez carlosbueno 22 lut 2013, 12:41
nie bawie sie, bo nie lubie imprez zakrapianych
impreza nie zakrapiana to nie impreza, przynajmniej dla mnie bo bez alko jestem megasztywniakiem. ;) i nigdy bym do żadnej dziewczyny nie zagadał.
Największy Forumowy Maruda

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 12:41
anonus, no to ja nie wiem. moge ci jedynie powiedziec, ze dziewczyna nie jest ci teraz potrzebna ( ale to tylko moje zdanie)

-- 22 lut 2013, 11:42 --

anonus, czemu nie lubisz imprez? bo wiesz , na imprezie moglbys poznac duzo dziewczyn
oohwowlovely

Sortuj wg