Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 21 lut 2013, 22:51
anonus napisał(a):Mam dosc. Teraz mi wprost powiedziala, ze nie chce abym probowal czegos, bo sie zawiode. Pieprzone baby. Kazda robi ze mna to samo (sorry, pisze pod wplywem emocji)
nie martw się..

próbowałeś, to się liczy.

no i jak już zaszedłeś tak daleko to mimo to ja bym nie odpuszczał... ale ja to ja.. i nie wiem czy wato się sugerować... chyba nie warto.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 21 lut 2013, 22:54
anonus, moze ona zauwazyla ze jestes zbyt chetny? To potrafi wystraszyc. Ludzie powinni poznawac sie na spokojnie i powoli i p[o jakims czasie podejmowac decyzje cvzy chca byc razem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez anonus 21 lut 2013, 22:58
Normalnie by mnie to nie zdenerwowalo, jezeli 1-2 dziewczyny by mnie olaly, zrobily w konia, czy cos, ale tak jest z kazda i mniej wiecej dlatego tez jestem chory na nerwice.
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L.E. 21 lut 2013, 23:01
anonus, lepiej mieć kilka koleżanek, niż w ogóle wypiąć się na kobiety.
A poza tym to przecież stale jest świeża znajomość, więc nie wiadomo, w którą stronę pójdzie.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez djkocyk 21 lut 2013, 23:03
anonus napisał(a):Mam dosc. Teraz mi wprost powiedziala, ze nie chce abym probowal czegos, bo sie zawiode. Pieprzone baby. Kazda robi ze mna to samo (sorry, pisze pod wplywem emocji)

Jak ci dziewczyna pisze żebyś nie robił sobie nadziei to jest to tak jednoznaczne, że bardziej już być nie może. Kiedyś jak dziewczyny mnie zlewały w podobny czy inny sposób to myślałem, że "testują" moją wytrwałość. To była jedna z największych bzdur w jaką wierzyłem w życiu. Jak dziewczyna jest tobą autentycznie zainteresowana to nigdy nie pisze takich tekstów.

przez anonus 21 lut 2013, 23:07
Nie wiem, co myslec, bo prezentujecie odmienne stanowiska. Na razie mysle o tym, zeby sie uspokoic, bo glowa boli i mam przerozne mysli.
anonus

przez Arhol 21 lut 2013, 23:10
anonus, Za dużo oczekujesz,masz to błędne podejście "to ta jedyna",i jakby za duże ciśnienie na znalezienie 2 połowy...
Znalezienie dziewczyny nie sprawi tego że twoja nerwica i psia samoocena znikną.
Ale to moje zdanie,nie musisz się z tym zgadzać.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez L.E. 21 lut 2013, 23:11
anonus, nami się nie przejmuj, nawet tej dziewczyny nie znamy.
Ale na pewno jest faktem, że za duże parcie na związanie się z kimś szkodzi samemu związaniu.
Btw. ile masz lat?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez zmienny 21 lut 2013, 23:12
dj kocyk ale ona napisala Na razie nie rob sobie nadziei, ja to sobie wyobrazilem ze mowi cos takiego: "no zobaczymy jak nam pojdzie ale nie rob sobie nadziei", tak ja odebralem. Samo nie rob sobie nadziei jest faktycznie jednoznaczne.

A teraz jak dopowiedziala, no to wiadomo juz, ze nie ma szans tu juz sie nie ma co zastanawiac.
zmienny

przez Aranjani 21 lut 2013, 23:12
anonus, spokojnie... masz 17 lat. Nie od razu kraków zbudowano ;) To ze jedna czy druga Cię nie chce nie oznacza wcale, że żadna nie zechce:) Jej strata. A czasami lepiej poczekac na ta własciwa niż angażować się w związki na siłe.
Aranjani

przez anonus 21 lut 2013, 23:15
L.E., 17, niedlugo 18 i niczym glebszym od dziewczyny nie zostalem obdarowany. Z 4 razy w zyciu moze sie przytulilem, raz calowalem, ale to byla pomylka i plulem caly wieczor.
Saiga, nerwice z moimi objawami zlagodzilaby. Wiem, bo chorzy, ktorym sie to udalo, mowia, ze jest lepiej.
anonus

przez Candy14 21 lut 2013, 23:15
anonus, moze jednak wyczuwaja jakas desperacje. Teraz tez ledwo poznales dziewczyne juz chcesz albo z nia byc albo niech spada.To tak nie dziala. Zakumpluj sie z wieloma dziewczynami a jest szansa ze ktoras zostanie Twoja dziewczyna
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez anonus 21 lut 2013, 23:17
Aranjani, jedna, druga albo dwudziesta. Mowie, ze za kazdym razem tak bylo, ze starano sie mnie odegnac niczym obcego psa.
anonus

przez Saraid 21 lut 2013, 23:18
dobranoc żabki :papa:
Saraid

Sortuj wg