Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 21 lut 2013, 20:37
Niewlasciwych facetow sie wybiera a nie trafia i mowie to ja ktora niewlasciwego wybrala na meza. Bardzo wygodnie byloby powiedziec, ze problem byl tylko w nim i dlatego nasze malzenstwo nie przetrwalo. Ale teraz jestem swiadoma swoich skrzywien wyniesionych z domu i wiem , ze determinowaly moj wybor. Wiec czesc winy przejmuje na siebie. Tym bardziej, ze teraz wybieralam zupelnie inaczej , patrzac na kandytatow pod innymi wzgledami wiedzac dokladnie czego juz NIE chce w zwiazku i jakos nie "trafialam" na zjebow.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 21 lut 2013, 20:45
Candy14, No tak,to ważne wiedzieć czego się oczekuje, czego sobie nie życzy...każdy powinien o tym pamiętać,niż się z kimś zwiążę...
Jednak,czy w przypadku miłości da się racjonalnie myśleć (chyba nie zawsze..?)
Nie wiem,teoretyk ze mnie :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez anonus 21 lut 2013, 20:45
Candy14, bardziej chodzilo o niewlasciwych facetow tak jak Saiga zauwazyl.
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 21 lut 2013, 20:46
Saiga, zakochujemy się w nieodpowiednich jak jesteśmy sami zaburzeni...

chyba o to chodzi :P
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez zmienny 21 lut 2013, 20:47
anonus napisał(a):Myslicie, ze jak dziewczyna zali mi sie na samotnosc i zle lokowane uczucia w zwiazkach oraz mowi, ze dziwne jest to, ze nikogo nie mam, bo jestem w porzadku, to dobrze prorokuje? (Prosze tylko tym razem nie zignorowac mojej wypowiedzi, bo to wazne dla mnie ;) ).

mi sie wydaje, ze:

jest 70% szansy na to ze dala sygnal, ze chce z toba byc, sama nakierowuje przeciez rozmowe na to, ze jest samotna i ty jesteś samotny i wg niej jestes fajny. Wiec tak jakby ona mowi 2+2 i czeka az zajarzysz i odpowiesz 4.

jest 20% szansy na to, ze to sygnal, ze daje do zrozumienia, ze jest samotna ale zle lokuje uczucia i choc jestes wg niej fajny to uczucia ulokowala gdzies indziej. I nici z tego.

jest 10% szansy na to, ze to cos innego np. po prostu zwierzyla ci sie nie nawiazujac do swojej sytuacji i apropo rozmowy o samotnosci twoja sytuacje tez omowila ale oddzielnie wowczas nie jest zainteresowana.

Od razu, zakladajac, ze ci na niej zalezy powinienes pociagnac ten temat i odpowiedziec w zaleznosci jak wolisz:

- delikatnie: "niby fajny ale tylko teoretycznie i zadna nie chce ulokowac we mnie swoich uczuc"

- bezposrednio: "gdybys faktycznie byla zdziwiona, to bym mial u ciebie szanse".

Aha w zwiazkach jestem malo doswiadczony, ale wystarczajaco by moc ocenic te slowa.
Chociaz prawdziwie rzetelna ocene mozna by wystawic jakby sie bylo swiadkiem sytucji.
zmienny

przez Candy14 21 lut 2013, 20:50
Saiga, zakochanie to nie jest bum..to proces. Jezeli zakochujesz sie od razu to przede wszystkim z Toba cos nie hallo nie? Znam laski ktore po dwoch spotkaniach juz byly "zakochane" i planowaly dzieci i slub..ale to chyba normalne nie jest?
Najpierw sie faceta obwachuje i da sie wyczuc , ze ma cechy nieporzadane ktorych w poprzednich zwiazkach nie bylismy w stanie zaakceptowac. Jezeli ktos ciagle i ciagle zle wybiera to musi byc w nim jakis powod.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Arhol 21 lut 2013, 20:55
Candy14, Wiem,przy 1 spotkaniu,zainteresowaniu to raczej zauroczenie,fascynacja,zwał jak zwał.
Zaś co do reszty się zgadzam,zbyt normalne to,to nie jest by od razu planować ślub itp :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zmienny 21 lut 2013, 20:58
Na moje to trudno tak racjonalnie myslec, podejrzewam, ze inne osrodki w mozgu odpowiadaja za zakochanie a inne za kalkulacje. Ja sobie nie wyobrazam, ze ktos zliczy plusy i minusy i powie aha wyszlo plus, to ulokuje uczucia.

Rozumiem, ze ktos moze cos czuc do danej osoby, ale wie ze zwiazac sie z nia to duzy blad i jedynie kontroluje swoje zewnetrzne zachowanie, nie wejdzie w zwiazek, ale tego ze serducho mocniej zabije przy takiej osobie nie powstrzyma.
zmienny

przez anonus 21 lut 2013, 21:14
Powiedziala mi, ze szkoda, ze nie znam jej blizej 0.o :P
anonus

przez Candy14 21 lut 2013, 21:15
zmienny, no serducho nie raz zabije mocniej ale gdybym sie wiazala z kazdym przy ktorym mi serducho mocniej zabilo to bigamistka bym byla ;)

przez carlosbueno 21 lut 2013, 21:21
pani od remontu mi sama napisała sms który nie był odpowiedzią na mój także może nie wszystko stracone ;) i dowiedziałem się że pracuje się i uczy czyli może zajęta jest a nie że mnie olewa.

A co szybszego bicia serca to przy każdej kobiecie która mi się choć trochę podoba szybciej bije ale to przez lęk raczej podejrzewam. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez anonus 21 lut 2013, 21:27
A teraz z kolei mi napisala, zebym od razu (czyli chyba na starcie) nie robil sobie nadziei, a nic glupiego jej nie powiedzialem, zeby mi tak odpowiedziala. Sama wyszla z inicjatywa napisania tego ;o
anonus

przez zmienny 21 lut 2013, 21:29
wiecie mi chodzilo o ta cala oksytocyne i te inne zwiazki, nie tylko serducho, bo moj organizm reaguje tez na kazda ladniejsza zmianami bicia pompki sercowej. :mrgreen:

annonus, ooooj, to nie ma szans.
Ostatnio edytowano 21 lut 2013, 21:31 przez zmienny, łącznie edytowano 1 raz
zmienny

przez anonus 21 lut 2013, 21:29
zmienny, na razie nic. Tylko nie wiem czemu mi tak z dupy wyjechala z takim tekstem xD
anonus

Sortuj wg