Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 14:58
Candy14 napisał(a):
No dla mnie jakoś szczególnie nie liczy się figura, uroda i wiek. Oczywiście nie chciałbym jakieś "brzydkiej" czy jakieś 200-kilowej kobietki ale tak na ogół liczy się dla mnie osobowość. Ja polubię za to a nie za wygląd. No oczywiście musi mi się jakoś podobać :D Ale ta chęć z jej strony jest bardzo ważna. Bez chęci nigdy nic nie będzie ;)

No wiesz ale na portalach randkowych osobowosci raczej nie poznasz. Malo jest profili gdzie po opisie mozna mniej wiecej wywnioskowac jaki kto jest. Glownym kryterium jest fota i przedzial wiekowy

Jak dziewczyna robi na starcie problem ze spotkaniem to można coś zacząć wnioskować. I to raczej negatywnie :P Raczej nie uwierzę jak mi panna pisze, że bardzo trudno znależć czas w ciagu np 3 miesięcy. To co ona robi? Nie ma przyjaciół a 24 godziny na dobę pisze książki, że nie ma czasu do sklepu wyjść? :D

przez element 20 lut 2013, 15:24
Jezeli odmawia Ci 3 miesiace to mozna rzeczywiscie zaczac cos wnioskowac ale jezeli CI na niej zalezy to mozna przeciez przez przypadek na nia wpasc;D w dzisiejszych czasach dowiedziec sie gdzie ktos mieszka to raczej nie problem. I z gory mowie ze nie chodzi mi tu o przesladnowanie wszystko ma swoje granice nieraz trzeba poprostu dac sobie spokoj ale jak na kims zalezy warto walczyc;D
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 15:39
element napisał(a):Jezeli odmawia Ci 3 miesiace to mozna rzeczywiscie zaczac cos wnioskowac ale jezeli CI na niej zalezy to mozna przeciez przez przypadek na nia wpasc;D w dzisiejszych czasach dowiedziec sie gdzie ktos mieszka to raczej nie problem. I z gory mowie ze nie chodzi mi tu o przesladnowanie wszystko ma swoje granice nieraz trzeba poprostu dac sobie spokoj ale jak na kims zalezy warto walczyc;D

Też tak kiedyś rozmyślałem. Ale przeciez gdyby jej chociaż trochę zależało to nie robiła by takich problemów. Ale jeśli stwierdza, że nie znajdzie nic czasu w ciągu 3 miesiecy to w pewnym sensie robi ze mnie idiotę. Wcale mnie to nie zachęca to żadnego działania.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 20 lut 2013, 15:41
qwertyxxx, ja bym se po 2-óch tygodniach dał spokój a poza tym po co komu dziewczyna która na nico nie ma czasu o ile to prawda.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 20 lut 2013, 15:47
Raczej nie uwierzę jak mi panna pisze, że bardzo trudno znależć czas w ciagu np 3 miesięcy.

To po prostu znaczy, ze nie jest Toba zainteresowana a odpisala z grzecznosci. Kobiety sa delikatniejsze i ni3e pisza "sorry ale nie jestes w moim typie, wypad! "
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 15:51
Candy14 napisał(a):
Raczej nie uwierzę jak mi panna pisze, że bardzo trudno znależć czas w ciagu np 3 miesięcy.

To po prostu znaczy, ze nie jest Toba zainteresowana a odpisala z grzecznosci. Kobiety sa delikatniejsze i ni3e pisza "sorry ale nie jestes w moim typie, wypad! "

To nie jest grzeczność. Nie jest grzecznie kłamać. Jak się nie chce spotykać to się pisze. Za mną nie muszą latać wszystkie panny. Jestem zwykły, szary człowiek. Normalna dziewczyna nie kłamie :roll:

przez inbvo 20 lut 2013, 15:53
Candy14 napisał(a):

a ja mam odpał w drugą stronę i WCIĄŻ myślę że ktośmi odpisuje tylko z grzeczności
ale walczę z tym :P

no i napiszę tylko raz i nie męczę potem.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 16:00
inbvo napisał(a):
Candy14 napisał(a):

a ja mam odpał w drugą stronę i WCIĄŻ myślę że ktośmi odpisuje tylko z grzeczności
ale walczę z tym :P

no i napiszę tylko raz i nie męczę potem.

A potem jest problem bo jeśli inna panna pisze, że nie ma czasu to faktycznie może go nie mieć a ja mam myśleć "może z grzeczności mi pisze tak bo nie ma na mnie ochoty" :D

przez element 20 lut 2013, 16:10
jest na to rada!:D olej to i sie juz nie zamartwiaj nie ta to inna ;D To Ty musisz wiedziec czy ta czy nie. W moim przypadku jezeli by to byla ta to bym walczyl nawet i rok i zrobil wszystko zeby na mnie zwrocila uwage;D To Ty musisz wiedziec czy walczyc dzien, tydzien, miesiac, czy rok. Jezeli czujesz cos i CI zalezy akurat na tej to walcz a jezeli to nie bylo nic specjalnego zwykly taniec i jakis flirtw niewinny to nie ma sensu:D

-- 20 lut 2013, 16:13 --

moj przyjaciel walczyl o dziewczyne pol roku byly wzloty i upadki ale teraz sa szczesliwy a na poczatku zlewnia konkretna przez kilka miesiecy 1 nie napisala mu smsa ale on sie nie lamal dalej walczyl i co i teraz sa szczesliwy i zakochani:D Musisz czuc to sam nie ma dobrej strategii na milosc ;D strategie moga byc na podryw i na bajere ;d ale zazwyczaj laska ktora leci na bajere na 1 randce i idzie z Toba do lozka jest nic nie warta. No chyba ze oboje tak do tego podchodzicie i lubicie sex wtedy jest ok;D

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 16:22
element napisał(a):jest na to rada!:D olej to i sie juz nie zamartwiaj nie ta to inna ;D To Ty musisz wiedziec czy ta czy nie. W moim przypadku jezeli by to byla ta to bym walczyl nawet i rok i zrobil wszystko zeby na mnie zwrocila uwage;D To Ty musisz wiedziec czy walczyc dzien, tydzien, miesiac, czy rok. Jezeli czujesz cos i CI zalezy akurat na tej to walcz a jezeli to nie bylo nic specjalnego zwykly taniec i jakis flirtw niewinny to nie ma sensu:D

-- 20 lut 2013, 16:13 --

moj przyjaciel walczyl o dziewczyne pol roku byly wzloty i upadki ale teraz sa szczesliwy a na poczatku zlewnia konkretna przez kilka miesiecy 1 nie napisala mu smsa ale on sie nie lamal dalej walczyl i co i teraz sa szczesliwy i zakochani:D Musisz czuc to sam nie ma dobrej strategii na milosc ;D strategie moga byc na podryw i na bajere ;d ale zazwyczaj laska ktora leci na bajere na 1 randce i idzie z Toba do lozka jest nic nie warta. No chyba ze oboje tak do tego podchodzicie i lubicie sex wtedy jest ok;D

Wiesz gdybym ja wiedział która to ta pannna to był walczył do skutku :D Ale chyba wiesz, że z pannami nie wiadomo nic. Nie wiadomo kiedy kłamie a nie wiadomo kiedy jest szczera. Ile to razy u mnie się okazywało, że panna dla żartu ze mną pisała czy spotkała. Tyle razy się wkopywałem, że nic nie wiadomo :D A jak panna sie ze mną np całuje to uważa, że to nic nie znaczy i wcale nie musi ze mną się spotykać :roll: Jedna się zarzeka, że nie ma czasu, jest chora etc, że jest szczera do bólu a sie okazuje po długim czasie, że nie miała na mnie żadnej ochoty a to wszystko to taka manipulacja. Czasem sam z siebie się śmieję, że naiwność bierze górę nad rozumem :P

przez element 20 lut 2013, 16:27
hehhe widzisz jestes wrazliwym gosciem;) i podobnie jak ja chcialbys zmienic tych wszystkich falszywych ludzi;d ale trzeba sie z tym pogodzic:D na to nie ma lekarstwa;) Dzisiaj nastaly takie czasy ze malo kto jest szczery..... Ale sa i faceci tacy;D nie lubie tego sformulowania ze facet to swinia bo ewidentnie mozna powiedziec a kobieta to prosie;D. A jakbym tak zagadnal w glab swojej duszy tez nieraz nie jestem szczery. I tez mi z tym zle... Teraz sa takie czasy ze kazdy klamie;D jeden mniej drugi bardziej.

-- 20 lut 2013, 16:31 --

Moze wejdzie na to forum kiedys kobieta "stworzona dla CIebie" i przeczyta te Twoje komentarze i zobaczy ze masz wielkie serce. Kazdy czlowiek ma w sobie cos takiego ze nadchodzi chwila kiedy zastanawia sie nad swoim zyciem. Niekorzy niestety maja takie przemyslenia za pozno. Kobieta wychodzi za przystojnego mezczyzne ktory chleje, bije ja, zrobi jej 3 dzieci i sie nimi nie interesuje. Wtedy przychodzi czas na refleksje co ja zrobilam? Jaka bylam glupia. Ile takich ludzi na swiecie;) A niektore dalej beda kochac takiego "meza" ;) Nie zmienimy niektorych rzeczy.... Mozemy jedynie komus starac sie w jakis sposob to wytlumaczyc...

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 16:35
Ale dziwne to troszkę, że dosyć trudną trafić na szczerą panne :P Nie mam pojecia skąd to się bierze.

przez abraxas 20 lut 2013, 16:38
qwertyxxx napisał(a):Ale dziwne to troszkę, że dosyć trudną trafić na szczerą panne :P Nie mam pojecia skąd to się bierze.

A wiesz jak trudno też trafić na fajnego faceta? Takie życie ;)
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez carlosbueno 20 lut 2013, 16:39
qwertyxxx napisał(a):Ale dziwne to troszkę, że dosyć trudną trafić na szczerą panne :P Nie mam pojecia skąd to się bierze.

może jak panny nie są szczerze warto spróbowac z mężatkami, rozwódkami albo wdowami :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg