Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 06 maja 2012, 17:18
Chcę wiedzieć gdzie pocałować, gdzie ukąsić, gdzie dotknąć, żeby sprawić jej przynajmniej drobną przyjemność z tego mojego pierwszego razu.

Marsal2, nie bedziesz tego wiedzial dopoki nie nauczysz sie ciala konkretnej kobiety. Kazdy ma swoje indywidualne strefy erotyczne.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Marsal2 06 maja 2012, 17:27
KillBill, niejednokrotnie już to wszystko czytałem, jednak nie poprawia to mojego samopoczucia. Masz rację, stawiam sobie w tej sprawie wysoko poprzeczkę. Nie wiem czym to jest spowodowane.

Candy14 napisał(a):"moja dziewczyna przede mna miala 4 partnerow a ja nie potrafie sobie z tym poradzic, ze nie jestem pierwszym"

To kolejna rzecz, z którą psychicznie nie wiem czy dałbym radę sobie poradzić... :?

Candy14, mogłaś lepiej nie pisać jak to było z Twoim obecnym partnerem, bo ktoś znowu może mieć pretensje. ;)
Marsal2

przez Candy14 06 maja 2012, 17:34
Marsal2, trudno..jakos to przezyje ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KillBill 06 maja 2012, 17:38
Marsal2 nikt Cię "na babę nie wsadzi" znajdź sobie chętną i działaj.nie marudź wciąż o ty samym że nie wiesz jak to się robi tak jakbyś liczył że któraś z forumowiczek zdecyduje się Ciebie wszystkiego nauszczyć.Natura Cię pokieruje tak jak każdy inny żywy organizm na tej planecie.nie bój się piepszenia spiepszyć ;)

przez Marsal2 06 maja 2012, 17:48
KillBill, kolejny co chyba osoby pomylił. ;) Chyba nie marudziłem, że nie wiem "jak i co". Moim problemem jest to, że przez nieśmiałość i trudności w nawiązywaniu relacji, jestem 25letnim prawiczkiem, co teraz dokłada mi dodatkowe kompleksy i jeszcze bardziej utrudnia nawiązywanie relacji. I na tym polega mój problem.
Marsal2

przez KillBill 06 maja 2012, 17:58
a to przepraszam faktycznie lepiej gdy prawiczek ma 25cm niż 25lat :lol: przespałeś najlepsze lata i jak będziesz się wstrzymywał dalej to najfajniejsze lachony zaczną Ci mówić "dzień dobry proszę pana" mi już tak mówią a to miłe nie jest :evil:

przez Marsal2 06 maja 2012, 18:07
KillBill, niestety, nie jestem wstanie nic na to poradzić. :(
Zresztą ja nie potrafiłbym po prostu przelecieć kobiety. Nie potrafię rozdzielić seksualności z emocjami. Nie szukam panienki na jedną noc. Ja szukam partnerki na całe życie.
Marsal2

przez SadSlav 06 maja 2012, 18:12
KillBill napisał(a):a to przepraszam faktycznie lepiej gdy prawiczek ma 25cm niż 25lat :lol: przespałeś najlepsze lata i jak będziesz się wstrzymywał dalej to najfajniejsze lachony zaczną Ci mówić "dzień dobry proszę pana" mi już tak mówią a to miłe nie jest :evil:

Wreszcie młody wygląd się na coś przydaje :mrgreen:

-- 06 maja 2012, 18:14 --

Marsal2 napisał(a):Zresztą ja nie potrafiłbym po prostu przelecieć kobiety. Nie potrafię rozdzielić seksualności z emocjami. Nie szukam panienki na jedną noc. Ja szukam partnerki na całe życie.

Mam podobnie, za bardzo się angażuję. Ale to żadna ujma jak dla mnie... Przynajmniej przeżyjesz pierwszy raz z kimś wyjątkowym.
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez Marsal2 06 maja 2012, 18:15
KillBill napisał(a):(...) ma 25cm niż 25lat.

Napisałeś parę tylko postów w tym temacie, a wszystkie moje kompleksy musisz budzić?

-- 06 maja 2012, 18:17 --

SadSlav napisał(a):Przynajmniej przeżyjesz pierwszy raz z kimś wyjątkowym.

Tak też próbuję siebie "pocieszać", ale kiepsko mi to wychodzi. :?
Marsal2

przez linka 06 maja 2012, 18:17
Ja tylko dodam, że facet jest przeważnie bardziej doświadczony i jest lepszy w tym co robi nie wtedy gdy miał wcześniej 10 dziewczynek, każda na jedną noc - tylko np. jedną przez dłuższy czas ...... ilość (i wielkość) nie przechodzi nigdy w jakość..... ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez KillBill 06 maja 2012, 18:19
jak myślisz gdy już znajdziesz tą pierwszą kobietę z którą "to zrobisz" i której postarasz się dogodzić będziesz dążył do zrobienia jej dzidziusia i założenia rodziny by nie być już więcej sam ze swoim problemem?
tak sobie myślę że już od 5-10 lat mogłeś byś aktywny seksualnie-musiałeś się ciulato czuć latem na plaży,na basenie,na siłowni gdziekolwiek tam gdzie zwracałeś uwagę na kobiety,pewnie marzyłeś o nie jednej koleżance ze szkoły z osiedla i ani be ani me,ale czy Ciebie przez te lata żadna dziewczyna nie zaczepiła?
To że masz opory w nawiązywaniu kontaktów nie działa w obie strony.Nie zainteresowałeś sobą żadnej kobiety?

przez carlosbueno 06 maja 2012, 18:28
KillBill napisał(a):a to przepraszam faktycznie lepiej gdy prawiczek ma 25cm niż 25lat :lol: przespałeś najlepsze lata i jak będziesz się wstrzymywał dalej to najfajniejsze lachony zaczną Ci mówić "dzień dobry proszę pana" mi już tak mówią a to miłe nie jest :evil:

Ja przespałem sporo więcej niż 25 a detektyw Monk to już rekordzista forumowy.
Wiem że raczej seks z nastolatkami czy nawet 20-23 latkami raczej już nie doświadczę bo na takiego dziada jak ja żadna w tym wieku nie spojrzy. No ale 28-35 dziewczyny są też jest często ok choć z reguły zajęte albo myślące o zamążpójściu.
Największy Forumowy Maruda

przez Marsal2 06 maja 2012, 18:30
KillBill napisał(a):jak myślisz gdy już znajdziesz tą pierwszą kobietę z którą "to zrobisz" i której postarasz się dogodzić będziesz dążył do zrobienia jej dzidziusia i założenia rodziny by nie być już więcej sam ze swoim problemem?

Hola! Bo teraz zaczynasz posuwać się za daleko w swoich domysłach. Nigdzie nic takiego nie napisałem i nie insynuowałem. Do łóżka pójdę jedynie z kobietą do której coś czuję. Czy będę z nią do końca życia? Nie wiem, ale takie będą założenia. Na pewno nie posunąłbym się do takiego świństwa, żeby zatrzymać przy sobie kobietę.

KillBill napisał(a):tak sobie myślę że już od 5-10 lat mogłeś byś aktywny seksualnie-musiałeś się ciulato czuć latem na plaży,na basenie,na siłowni gdziekolwiek tam gdzie zwracałeś uwagę na kobiety,pewnie marzyłeś o nie jednej koleżance ze szkoły z osiedla i ani be ani me (...)

Nie rozumiem co chcesz tu powiedzieć, bo nie widzę żadnego związku z "czuciem się ciulato" a zwracaniem uwagi na kobiety w takich miejscach.

KillBill napisał(a):ale czy Ciebie przez te lata żadna dziewczyna nie zaczepiła?
To że masz opory w nawiązywaniu kontaktów nie działa w obie strony.Nie zainteresowałeś sobą żadnej kobiety?

Przez całe życie jedna dziewczyna się mną zainteresowała. Po miesiącu się znudziła.

-- 06 maja 2012, 18:39 --

linka napisał(a):Ja tylko dodam, że facet jest przeważnie bardziej doświadczony i jest lepszy w tym co robi nie wtedy gdy miał wcześniej 10 dziewczynek, każda na jedną noc - tylko np. jedną przez dłuższy czas ...... ilość (i wielkość) nie przechodzi nigdy w jakość.....

To też nas nie pociesza bo my nie mieliśmy ŻADNEJ. Czy to przez krótki czy długi czas.
Marsal2

przez carlosbueno 06 maja 2012, 19:01
Marsal2 killbill myśli i piszę jak przeciętny normalny facet większość tzw normalnych facetów gdyby zobaczyła to co tu piszemy uznałaby nas za totalnych frajerów, nieudaczników mających coś z głową bo w dzisiejszych czasach seks jest tak łatwo dostępny że aż trudno uwierzyć że ktoś mógł tego nie przeżyć mimo stosownego wieku.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg