Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 20 lut 2013, 13:27
To napisz dlaczego tyle kobiet robi problem ze spotkaniem :P

moze nie jestes w ich typie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 20 lut 2013, 13:29
qwertyxxx napisał(a):To napisz dlaczego tyle kobiet robi problem ze spotkaniem :P
nie wiem...
nie mam pojęcia.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez element 20 lut 2013, 13:29
nie wszystkie dziewczyny sie odrazu umawiaja na randki ;D Nawet te ktorym sie spodobasz;) Dziewczyna to dziewczyna kazda jest inna;D
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 20 lut 2013, 13:30
element napisał(a):Nie poddawaj sie tak latwo.
prawda, o ile ma sięsiłę do przezwyciężenie odrzucenia.

ja wiem ile razy by mi się udało, gdyby nie to...

przez carlosbueno 20 lut 2013, 13:31
element napisał(a):Nie poddawaj sie tak latwo. Dziewczyny lubia jak sie onie walczy. A moze ta akurat taka jest ;D bo sobie mysli a zobaczymy czy mu na mnie zalezy teraz go oleje. Zobaczymy czy sie bedzie staral czy chcial mnie tylko wykorzystac na imprezie;D Popatrz kazdy czlowiek ma jakies swoje mysli ;D Ty myslisz w ten sposob ona w ten ;D Nie mozna sie tak latwo poddawac;) Napisz jej teraz co u niej slychac jak tam remont idzie i napisz jej to ze chetnie bys jej pomogl ale boisz sie ze jakbys tam wpadl to by perfekcyjna Pani domu na emeryture poszla;D albo bys jej zrobil taka demolke ze by do przytulka sie musiala bujac;). Skoro z Toba tanczyla, a tanczysz jak "pokraka" ;D bez obrazy to widocznie musiales jej sie spodobac;D bo uwierz to ze facet nie umei tanczyc irytuje dziewczyny bardzo a jak chce isc z Toba na impreze jeszcze jedna to nawet to jej nie przeszkadzalo ;d wiec cos w tym jest wyciagnij jakies pozytywy.

jeszcze się nie poddałem no ale mój entuzjazm trochę opadł.
zresztą ciekawe czy mi by się spodobała na trzeźwo i w dziennym świetle zresztą ja może jej też nie, ale wg mnie skoro ma remont to tym bardziej powinna się chcieć ruszyć z domu, no chyba że sama remontuje albo tak wszystko pilnuje.
Największy Forumowy Maruda

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 13:31
Candy14 napisał(a):qwertyxxx, hmm.. czyli wystarcza checi z jej strony i zadnych innych wymagan nie masz? Myslalam, ze moze patrzysz na figure, czy urode czy wiek?

No dla mnie jakoś szczególnie nie liczy się figura, uroda i wiek. Oczywiście nie chciałbym jakieś "brzydkiej" czy jakieś 200-kilowej kobietki ale tak na ogół liczy się dla mnie osobowość. Ja polubię za to a nie za wygląd. No oczywiście musi mi się jakoś podobać :D Ale ta chęć z jej strony jest bardzo ważna. Bez chęci nigdy nic nie będzie ;)

przez element 20 lut 2013, 13:31
Po 1 nieraz jest tak ze ludzie w zyciu by nie pomysleli ze beda sie kochac a jednak. Milosc to cos wiecej niz wyglad i takie tam. Malo jest ludzi ktorzy sie przez pol zycia nie akceptuja a pozniej nagle ze soba sa? Nie ma definicji na to uczucie;d to jest strasznie zagmatwane i dziwne ale jakbysmy chcieli to analizowac w ten sposob to siedzielibysmy na dupie przez wiekszosc zycia na tym forum i zastanawiali sie a dlaczego ta w tramwaju sie do mnie nie usmiechnela jak ja sie usmiechnalem ;D Kazdy czlowiek jest inny. A czy kazdy gosc chce sie umowic z laska? tez nie:D

przez inbvo 20 lut 2013, 13:34
element napisał(a):Po 1 nieraz jest tak ze ludzie w zyciu by nie pomysleli ze beda sie kochac a jednak. Milosc to cos wiecej niz wyglad i takie tam. Malo jest ludzi ktorzy sie przez pol zycia nie akceptuja a pozniej nagle ze soba sa? Nie ma definicji na to uczucie;d to jest strasznie zagmatwane i dziwne ale jakbysmy chcieli to analizowac w ten sposob to siedzielibysmy na dupie przez wiekszosc zycia na tym forum i zastanawiali sie a dlaczego ta w tramwaju sie do mnie nie usmiechnela jak ja sie usmiechnalem ;D Kazdy czlowiek jest inny. A czy kazdy gosc chce sie umowic z laska? tez nie:D
kolejny raz prawda, tylko właśnie.... nie wolno rezygnować... a jak sięma silny lęk przed odrzuceniem wyrobiony w przeszłości to już gorzej...

przez element 20 lut 2013, 13:35
hehehe qwerty ;D czyli jednak cos dla Ciebei sie liczy ;D Nie wstydz sie tego ja tez nie chcialbym 200 kilowej kobiety wygladajacej jak Smok Wawelski ;D ale sa ludzie ktorych nawet takie kobiety kreca;D Ja nie chce nikogo obrazac piszac w ten sposob ;D Ale ja lubie w sobie to ze wiem ze chce ladna i madra dziewczyne:D Bo czesto jest tak ze dziewczyny sa ladne ale puste. I nawet jest taki stereotyp ze jak dziewczyna jest ladna to jest pusta ale to jest nie prawda. W tej chwili mam ladna i bardzo madra dziewczyne. Pewnie nie dla wszystkich jest ladna i nie dla wszystkich jest madra ale to chodzi o to ze Ty masz to akceptowac i Ty masz znalezc taka jaka Ci sie podoba ^_^

-- 20 lut 2013, 13:38 --

A pozatym jezeli nie ta dziewczyna "od remontow" ;D to inna nie poddawaj sie w ten sposob;d nigdy nie bedzie tak ze na pstryk palcem kazda bedzie Twoja;d kazda ma swoj gust zarowno tak jak i Ty. Ale czesto to ze walczysz moze zmienic wszystko. Znajdziesz jeszcze dziewczyne!:D nie lam sie.

przez carlosbueno 20 lut 2013, 13:38
200 kilowe to chyba tylko feederom i innym zboczeńcom się podobają ;)
a co do ładnych dziewczyn to najwięcej ich można było spotkać w bibliotece uniwersyteckiej także stereotyp ładna - głupia często się nie sprawdza.

przez element 20 lut 2013, 13:43
oj powiem Ci ze cos w tym jest hehheh ja bylem typowym "studenciakiem" imprezki itp, itd ale wkoncu zrozumialem ze nie tedy droga. Szkoda ze po 3 latach studiowania geografii ogarnalem sie ze cos jest nie tak po co ja mam to studiowac skoro za przeproszeniem G mnie to obchodzi;D ale coz najwazniejsze kiedys dla mnie bylo wyjechac z domu wyrwac sie no i tak sie wyrwalem ze przez 3 lata studiow stoczylem sie na samo dno. Biedna mama mi tylko mandaty po 3 latach sponsorowala jak do domu przychodzily. Tyle ze studiow przywiozlem. Komisje dyscyplinarne, 1500zl mandatow i nie zdawalem sobie sprawy ze kogos tym ranie bo chcialem zmieniac wszystkich wokol. Dopiero teraz wiem ze nie tedy droga. To nie jest fajne ze masz 10000000000 znajomych, kazda dziewczyne, i jestes przez wszystkich lubiany bo sie do nich dopasowujesz, przyjmujesz maski. Najwazniejsze zagladnac wglab siebie i zrozumiec to co zlego sie robilo. Ja zrozumialem to jak zorientowalem sie. STOP zaraz ilez tak mozna? Pic bawic sie przeciez jeszcze kilka lat w takim tempie i ja umre.... A bylo tak bo chcialem zmieniac kazdego wokol siebie. U Kazdego widzialem wady ale ja??? Gdziezbym ja mogl miec jakies wady;D Dopiero teraz widze jaka bylem zacofana istota...

-- 20 lut 2013, 13:44 --

a co do bibliotek to masz racje bo nawet z kumplem specjalnie zalozylismy po 3 latach konto w bibliotece zeby "wypozyczac ksiazki" w sensie ;D ogladac fajne dziewczyny hehe wiem ze zalosne to:D ale takim "osiolem" bylem hheh

przez carlosbueno 20 lut 2013, 13:51
element, dziś wiele osób studiuje bo nie wypada nie studiować skoro prawie wszyscy studiują a że często te studia nas nie interesują czy w życiu się nie przydadzą to druga sprawa. Ja też poszedłem na studia bardziej po to aby się wyszaleć i nie iść do pracy, wojska bo to dawno było a studia mi się w życiu nie przydały no może się trochę na nich uspołeczniłem i poimprezowałem to jedyny plus.

A co do tej dziewczyny to może powinienem do niej zadzwonić bo tego oczekuje ale ja mam telefonofobie lekką i dzwonię gdy muszę tylko właściwie i nie mogę się nigdy skoncentrować na rozmowie.

przez element 20 lut 2013, 13:54
A i jeszcze jedno wiesz co? co z tego ze mialem 10000000000000000000000 znajomych na fejsie naszej klasie i gdzie tylko sie pojawialem poznawalem nowych ludzi. Wiesz ile bylo tych prawdziwych gdy cos potrzebowalem? A nieraz Ci ludzie po ktorych najmniej bym sie spodziewal wyciagneli reke. Ludzie to falsz... oczywiscie nie wszyscy. Ale teraz bede soba i jak cos bedzie mi przeszkadzalo to zwroce uwage. A nie przemilcze i udam ze nic sie nie stalo.

-- 20 lut 2013, 13:59 --

hahha stary nie przejmuj sie od czego sa smsy? myslisz ze ja kiedys po imprezie zadzwonilem do dziewczyny? Pisalem smsa bo sie balem zadzwonic;D Widac jeszcze nieraz po moich wypowiedziach ze jestem taki "ten teges" ;D za co sorka odrazu ale taki wlasnie bylem "ę" "ą" pan zycia. Smiejac sie z innych dowartosciowalem siebie. A teraz nie wstydze sie powiedziec ze milo tej calej otoczki jestem mieeeeeeeeeeczakiem!:D. Ogladam film albo slucham muzyki i musze ja nieraz wylaczyc bo jestem taki "mietki" ze sie rozklejam;d Taki bylem Pan zycia ze w szkole bylem fifarafa;d a jak przychodzilem do domu to bylem nikim;D. Nie musisz odrazu dzwonic mozesz napisac;D zreszta eski sa fajne bo mozna kogos dluzej potrzymac w niepewnosci;d i masz to cisnienie.... odpisze czy nie;d ma mnie w dupie czy nie?:D ale czy to nie jest fajne. To wszystko co uroki podrywu:D a to jest najpiekniejszy czas;d

przez Candy14 20 lut 2013, 14:40
No dla mnie jakoś szczególnie nie liczy się figura, uroda i wiek. Oczywiście nie chciałbym jakieś "brzydkiej" czy jakieś 200-kilowej kobietki ale tak na ogół liczy się dla mnie osobowość. Ja polubię za to a nie za wygląd. No oczywiście musi mi się jakoś podobać :D Ale ta chęć z jej strony jest bardzo ważna. Bez chęci nigdy nic nie będzie ;)

No wiesz ale na portalach randkowych osobowosci raczej nie poznasz. Malo jest profili gdzie po opisie mozna mniej wiecej wywnioskowac jaki kto jest. Glownym kryterium jest fota i przedzial wiekowy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg