Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 12:10
silence_sadness napisał(a):qwertyxxx, to ,że trafiałeś na takie , które Cię okłamywały, odwoływały spotkania i robiły Cię w tzw, "bambuko" , nie oznacza ,że każda taka jest... :D
Poza tym nie ma co pakować wszystkich do jednego wora..

Ale z ponad 90 % taka jest bo wszystkie lata tak trafiam :D Trzeba chyba mieć czarodziejską kulę aby wyczarowac taką normalną :lol:

I dlatego czasem sobie myślę, że gdyby związać z jakąś za pieniądze to było by lepiej bo by mnie nie okłamywała, nie było by problemu ze spotkaniem i nie robiła by mnie jak to piszesz w "bambuko".
I tym zaprzeczam, że mam pusto we łbie bo ja chciałbym jedynie spotkać normalną kobitkę :oops:

przez silence_sadness 20 lut 2013, 12:17
Czytając to co piszesz odnoszę wrażenie jakbyś był jakimś desperatem.. :roll:
Najwidoczniej źle szukasz skoro tylko na takie kobiety trafisz..

Cóż ja mogę napisać gdyż Twoje nastawienie do tego typu kwestii jest jednoznaczne.. :roll:
Powodzenia w tym " związaniu się za pieniądze" :shock:
Przykre się wydaje owe myślenie w ten sposób..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Arhol 20 lut 2013, 12:17
abraxas, zgadzam się...
KASA TO NIE WSZYSTKO,
Sam to mogę stwierdzić po relacjach z rodziną,która zapewnia dobre zaplecze fiansowe,ale w wychowaniu są daremni,uczuć nie kupisz,szczęścia też nie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 20 lut 2013, 12:17
qwertyxxx, moze nie tak trafiales a takie wybierales. Ciekawa jestyem czym kierowales sie przy wyborze?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez anonus 20 lut 2013, 12:19
silence_sadness, mowie tak, bo dopiero teraz sobie uswiadomilem, ze poznawanie nowych dziewczyn to nie jest nic trudnego, a co za tym idzie-mozna natrafic na normalna.
anonus

przez silence_sadness 20 lut 2013, 12:21
anonus, widzisz.. :P
Dobrze,że chociaż Ty to zrozumiałeś.. :D
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez abraxas 20 lut 2013, 12:24
qwertyxxx, to zmień miejsce poszukiwań, bo widać nie jest zbyt dobre.
Ja nie mówię, że zależeć ma tylko Tobie, ale skoro kobieta ma Cię w dupie to po co w ogóle myśleć o związku. Poznaliście się, ona nie chce to nic dalej z tego nie będzie i tyle. Przecież od pierwszego spotkania do mówienia o związku jest bardzo długa droga, masz jakieś strasznie duże parcie na ten związek. Ale jak potrzebujesz, to jasne, możesz proponować kasę, tylko wtedy będziesz miał właśnie taką kobitę, która ma Cię w dupie, bo na pewno nie tą normalną.
I nie wierz, że za kasę kobita Cię nie oszuka, bo przecież ona nie ma żadnych zobowiązań co do wierności, a kasę można brać z wielu miejsc. W ogóle co to za twór związek za pieniądze... Już lepiej do agencji iść co jakiś czas.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 12:30
silence_sadness napisał(a):Czytając to co piszesz odnoszę wrażenie jakbyś był jakimś desperatem.. :roll:
Najwidoczniej źle szukasz skoro tylko na takie kobiety trafisz..

Cóż ja mogę napisać gdyż Twoje nastawienie do tego typu kwestii jest jednoznaczne.. :roll:
Powodzenia w tym " związaniu się za pieniądze" :shock:
Przykre się wydaje owe myślenie w ten sposób..

Dlaczego od razu desperat? :roll: Co to za sens ma być pakowanie się w relację z kobetą z ktorą trudno się umówić na spotkanie? :roll: Ja myślę tym tokiem. Kobieta jest ok to jest po prostu wtedy ok. A oczywiście są kobiety które są normalne. Za przykład mogę przytoczyć moje koleżanki bo umówić się z nimi nie ma najmniejszego problemu. Każda się określa czy chce\nie chce, ma czas\nie ma czasu. A także wyrwać dziewczynę na przygodne spotkanie paradoksalnie nie ma problemu raczej bo wtedy jakoś panna ma ochotę się dogadać. Chociaż czy to fajnie to sam nie wiem :? Ale chyba jest nei rozumiane "związanie za pieniądze". Mi nie chodzi o kupowanie uczuć. Mi chodzi raczej o świadomość, że kobieta ma cheć ze mną sie umówić. I w żadnym wypadku nie chodzi mi, że kobieta to jakiś towar który można sobie kupić. Nie myślę w tak chamski sposób ;)

przez Arhol 20 lut 2013, 12:36
silence_sadness, legenda mówi że kobiety to też ludzie,nie twory z innej planety :o :D
Wracając do tematu,miłości sie nie kupi,nie tej prawdziwej
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 20 lut 2013, 12:39
qwertyxxx, nie tylko Ty tak masz mi dziś pewna dziewczyna której zaproponowałem spotkanie gdzieś na mieście napisała że ten weekend odpada bo ma remont w domu, a na to czemu nie odpowiada na moje smsy że nie jest dobra w pisaniu ;) a jak ją poznałem w ostatni weekend wydawało mi się że jest mną zainteresowana a może za dużo wypiłem i mi się tylko zdawało.
Największy Forumowy Maruda

przez silence_sadness 20 lut 2013, 12:41
qwertyxxx, top zacznij szukać gdzie indziej tych normalnych .. :D

Saiga, no co Ty.. :P znowu burzysz moją wizję siebie jako potwora z
loch ness.. :mrgreen:

co do miłości prawdziwej.. :great: nawet za diamenty jej nie kupi się..

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 12:44
carlosbueno napisał(a):qwertyxxx, nie tylko Ty tak masz mi dziś pewna dziewczyna której zaproponowałem spotkanie gdzieś na mieście napisała że ten weekend odpada bo ma remont w domu, a na to czemu nie odpowiada na moje smsy że nie jest dobra w pisaniu ;) a jak ją poznałem w ostatni weekend wydawało mi się że jest mną zainteresowana a może za dużo wypiłem i mi się tylko zdawało.

Też tak miewałem. Raz się spotkałem z dziewczyną i była mega zainteresowana i nie chciała mnie puścic. Rozgadana była i mówiła, że ciągle w towarzystwie. I męczyła mnie sms-ami jaki słodziak jestem. A potem mnie nagle olała :D

przez carlosbueno 20 lut 2013, 12:53
qwertyxxx napisał(a):
carlosbueno napisał(a):qwertyxxx, nie tylko Ty tak masz mi dziś pewna dziewczyna której zaproponowałem spotkanie gdzieś na mieście napisała że ten weekend odpada bo ma remont w domu, a na to czemu nie odpowiada na moje smsy że nie jest dobra w pisaniu ;) a jak ją poznałem w ostatni weekend wydawało mi się że jest mną zainteresowana a może za dużo wypiłem i mi się tylko zdawało.

Też tak miewałem. Raz się spotkałem z dziewczyną i była mega zainteresowana i nie chciała mnie puścic. Rozgadana była i mówiła, że ciągle w towarzystwie. I męczyła mnie sms-ami jaki słodziak jestem. A potem mnie nagle olała :D

Może z tą dziewczyną o której pisałem nie jest wszystko stracone może w następnym tygodniu skończy się remont ale takie wymówki że nie chce ze mną pisać na gg bo jest chora nie napawają optymizmem.
Też miałem kiedyś taką sytuacje pisałem z dziewczyna poznaną przez portal randkowy chyba z 2 miesiące wszystko wydawało się o.k a później zerwała kontakt nagle no ale może ja za mało operatywny byłem w zapraszaniu ją na spotkanie w realu.
Największy Forumowy Maruda

przez *Wiola* 20 lut 2013, 12:56
carlosbueno, Było zaproponować pomoc przy remoncie ;)
Moderator

Sortuj wg