Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 19 lut 2013, 22:37
SweetLady napisał(a):a ja pokazuję, że kobietom też nie jest łatwo. no ale przecież kobiety puszczają się na prawo i lewo i nie mają problemów, jak to ktoś napisał kilka stron wcześniej
nie, to nie byłem ja :P

ale...
w sumie nie wiem jak jest kobietom, nie mam prawa wiedzieć bo jestem facetem :P
ale jeżeli chodzi o nawiązywanie znajomości to mogę się zgodzić że kobieta ma nieco łatwiej.. faceci zabiegają o jej wpływy..

gorsza sprawa się zaczyna, gdy żadnych "zabiegających" nie ma..., więc wszystko ma swoje wady..zalety itp.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez qwertyxxx 19 lut 2013, 23:02
SweetLady Ja te panny sprawdzałem za każdym razem i za każdym razem się okazywało, że żadne nieśmiałe. Miały kolegów, chodziły na imprezy i lubiały towarzystwo bardzo. Także tymbardziej nie ma mowy o fobii. A że nie lubi wychodzić z obcymy? Dla mnie to już paranoja bo jeśli panna zakłada konto na portalu aby ponoć zapoznać kogoś to jak może nie lubić wychodzić z obcymi? A jeszcze inaczej bo jeśli jest poznana panna w realu to też taki problem. No przecież można ocenić kto jest duszą towarzystwa a która jakaś domatorka. Dla mnie że się boi to tłumaczenie bardzo idiotyczne. Jeśli sie boi to po cholerę się umawia? Kulturalnie to się daje znać, że nie będzie spotkania. No ale widzę, że trudno o kulturę czesto troszkę ze strony kobiety.

przez Werty 19 lut 2013, 23:05
Jak czasami czytam ten temat to dziwię się kobietom. Niektóre prawiczki (zaznaczam, niektóre!!) z tego tematu to porządni faceci: spokojni, nie kurwiący się, nie nadużywający alkoholu czy narko, o wyważonych poglądach, studiujący na kierunkach technicznych, niektórzy jak wiem dorabiają jak tylko mogą itd.
Nudni czy co? Nie sądzę. Wystarczy prześledzić posty delikwenta by zobaczyć, że ma zainteresowania, hobby.

Naprawdę, nie ogarniam...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 19 lut 2013, 23:15
Niektóre prawiczki (zaznaczam, niektóre!!) z tego tematu to porządni faceci: spokojni, nie kurwiący się
nie wiedziałem że może istnieć kurwiący się prawiczek ;) ja niestety nie studiuje i nie studiowałem na kierunku technicznym, alkoholu czasami nadużywam i lenie się jak tylko mogę także brak zainteresowania kobiet mną jest zrozumiały :evil:
Największy Forumowy Maruda

przez Werty 19 lut 2013, 23:17
nie wiedziałem że może istnieć kurwiący się prawiczek ;)

Byś się jeszcze zdziwił co może istnieć :twisted: :D

przez Candy14 20 lut 2013, 02:29
Jak czasami czytam ten temat to dziwię się kobietom. Niektóre prawiczki (zaznaczam, niektóre!!) z tego tematu to porządni faceci: spokojni, nie kurwiący się, nie nadużywający alkoholu czy narko, o wyważonych poglądach, studiujący na kierunkach technicznych, niektórzy jak wiem dorabiają jak tylko mogą itd.
Nudni czy co? Nie sądzę. Wystarczy prześledzić posty delikwenta by zobaczyć, że ma zainteresowania, hobby.

Werty, ja od dawna sie dziwie , ze forumowe kobitki ich jeszcze nie poderwaly a podobno tyle tu samotnych laseczek... wystarczy wejsc do tematu "Samotnosc" zeby poczytac narzekania
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 20 lut 2013, 03:29
Candy14 napisał(a):

Werty, ja od dawna sie dziwie , ze forumowe kobitki ich jeszcze nie poderwaly a podobno tyle tu samotnych laseczek... wystarczy wejsc do tematu "Samotnosc" zeby poczytac narzekania
to może my powinniśmy popróbować... :D
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 20 lut 2013, 04:29
inbvo, jestem za :D rwijcie jak swieze wisnie ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 20 lut 2013, 09:13
Werty napisał(a):Jak czasami czytam ten temat to dziwię się kobietom. Niektóre prawiczki (zaznaczam, niektóre!!) z tego tematu to porządni faceci: spokojni, nie kurwiący się, nie nadużywający alkoholu czy narko, o wyważonych poglądach, studiujący na kierunkach technicznych, niektórzy jak wiem dorabiają jak tylko mogą itd.

Marudzenie odstrasza...
:mrgreen:
No i hmm,nie studiuje na kierunku technicznym

Poza tym związek 2 chorych osób (oczywiście zależy w jakim stopniu) może doprowadzić do fuckmind'a którejś ze stron.
Ale to tylko moje zdanie,nikt nie musi się zgadzać :mhm:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez abraxas 20 lut 2013, 11:50
Jak przeczytałam ostatnie posty, to mnie szczerze mówiąc odstraszają opinie pt. "kupię sobie kobietę" albo "jakieś głupie albo nienormalne te kobiety" i nie wiem co myśleć o takim facecie. W ogóle nieprzyjemnie jest czytać, że kobiety to się puszczają na prawo i lewo, a najłatwiej je zdobyć za kasę. Jakbym trafiła na takiego gościa, który uważa że zostanę przy nim dla kasy to by mnie już nie było, bo to znaczy że ma pusto we łbie i na pewno nie zależy mu na związku.
Jak wybieracie taki a nie inny typ, to Wasza sprawa, ale przykro czytać, że jest to generalizowane. Jasne, można być sfrustrowanym swoją sytuacją, ale wniosek, że "ja jestem ok, to świat jest be" to chyba niezbyt właściwe podejście. Skoro na portalach randkowych tylko takie sie trafiają, to może trzeba zmienić miejsce poszukiwań? Macie zainteresowania to na forach tematycznych znajdźcie dziewczynę z takim samym hobby, może coś zaiskrzy a jak nie to zawsze to kolejna znajomość i możliwość spędzenia czasu na czymś, co się lubi.
I szczerze mówiąc nie mam pojęcia czemu kobieta kłamie zamiast powiedzieć, że nie chce się spotkać, widać tak ma, może niezręcznie jej powiedzieć że facet nie jest w jej typie albo od razu założyła że to jednorazowy wypad.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 11:53
Candy14 napisał(a):inbvo, jestem za :D rwijcie jak swieze wisnie ;)

Jak dadzą się rwać (spotkać) to trzeba działać :D :D Może normalne kobietki są ale tutaj na forum :P

przez anonus 20 lut 2013, 11:54
Istnieja normalne kobitki tylko nam ciezko na nie natrafic i tyle. Jednak to nie koniec swiata ;) .
anonus

przez qwertyxxx 20 lut 2013, 11:58
abraxas napisał(a):Jak przeczytałam ostatnie posty, to mnie szczerze mówiąc odstraszają opinie pt. "kupię sobie kobietę" albo "jakieś głupie albo nienormalne te kobiety" i nie wiem co myśleć o takim facecie. W ogóle nieprzyjemnie jest czytać, że kobiety to się puszczają na prawo i lewo, a najłatwiej je zdobyć za kasę. Jakbym trafiła na takiego gościa, który uważa że zostanę przy nim dla kasy to by mnie już nie było, bo to znaczy że ma pusto we łbie i na pewno nie zależy mu na związku.
Jak wybieracie taki a nie inny typ, to Wasza sprawa, ale przykro czytać, że jest to generalizowane. Jasne, można być sfrustrowanym swoją sytuacją, ale wniosek, że "ja jestem ok, to świat jest be" to chyba niezbyt właściwe podejście. Skoro na portalach randkowych tylko takie sie trafiają, to może trzeba zmienić miejsce poszukiwań? Macie zainteresowania to na forach tematycznych znajdźcie dziewczynę z takim samym hobby, może coś zaiskrzy a jak nie to zawsze to kolejna znajomość i możliwość spędzenia czasu na czymś, co się lubi.
I szczerze mówiąc nie mam pojęcia czemu kobieta kłamie zamiast powiedzieć, że nie chce się spotkać, widać tak ma, może niezręcznie jej powiedzieć że facet nie jest w jej typie albo od razu założyła że to jednorazowy wypad.

Na związku by mi zależało i nie mam pusto we łbie :P Ale kobieta musi pokazać, że jej zależy a nie że ma mnie w dupie. Nie tędy droga. Jeśli czuję, że jej zależy czyli, że przykładowo widać jakąkolwiek chęc sczerego dogadania się to znaczy coś. Ale jak widzę, że przykładowo umawiając kobieta się wykręca odnośne spotkania to ja tutaj nie widzę przyszłości. To nie tylko mi ma zależeć ;)

przez silence_sadness 20 lut 2013, 12:05
qwertyxxx, to ,że trafiałeś na takie , które Cię okłamywały, odwoływały spotkania i robiły Cię w tzw, "bambuko" , nie oznacza ,że każda taka jest... :D
Poza tym nie ma co pakować wszystkich do jednego wora..

anonus, :great: dobre myślenie.. :P
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Sortuj wg