Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 03 lut 2013, 19:54
anonus, Bo mi to nie w głowie,obecnie moim etapem w życiu są pierdoły,hobby itp - na to przyjdzie czas.
Gdyby się na tym skupić, i pracować nad sobą - to do strzału znajdziesz.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez anonus 03 lut 2013, 20:50
Właśnie jak się staram to i tak nic nie wychodzi za bardzo :P .
anonus

przez Arhol 03 lut 2013, 21:19
anonus, Więc myśl co robisz źle,może gdzieś błąd jest..nie jestem tobą, pewnie wiesz co musisz "ogarnąć"..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ciacho7891 03 lut 2013, 21:29
Saiga napisał(a):Pany,jedno wiem na pewno - siedzenie na forum i pierdolenie farmazonów, i rozważanie po pierdyliard razy jakie mamy wady,defekty, i inne bzdury - nic nie da.
Trzeba próbować,brakuje ci prezencji - to tak jak wspomniał kolega - szmaty,trochę o sylwetke zadbać, nie wyglądać jak kloszard - i już będzie +.
Pewność siebie i inne ? - Trzeba iść i zagadać,jedna cie oleje,druga,trzecia, ale może przy czwartej się uda,do oporu próbować,ale też nie na desperata,kobiety wbrew pozorom nie pożerają (tak mi się wydaje :P )
Jedna rzecz jest którą trzeba wyeliminować - to takie biadolenie i bycie pizdą - to szczerze mówiąc chyba najbardziej odrzuca,brak zdecydowania itd.

Wszystko na temat. Ja tak robiłem i co? Na początku byłem posrany jak miałem zagadać, a tero? Ostatnio byłem na imprezie to mi sie laski skonczyły z która jeszcze nie gadalem hahha. 10 razy dostaniesz kosza, a za 11 taką laske sobie ogarniesz ,że sam w to nie uwieżysz:) Trzeba zrobić cos z soba, być kimś, dowartosciowywac sie, ja zeby sie podbudować to auto kupiłem sobie za 20 tyś hah, ale zrobilem to mialem cel tak ciezko pracowalem zeby cos miec, zeby byc kims teraz nosze wysoko glowe i nie dam sobie w kasze dmuchac. Chcesz byc mala ze mna? Pokaz co reprezenujesz sobą, ja za Tobą nie bede ganiał jak pies. I gitara.
ciacho7891

przez Arhol 03 lut 2013, 22:15
"Dla chcącego nic trudnego" jak to powiadają...
Zresztą panowie,"gorsi" od nas też dają radę znaleźć jakieś dziewczyny,niema się co łamać i brać do roboty.
Choć,kto wie,ja tylko teoretyk życiowy ;)
Moderator

przez inbvo 03 lut 2013, 22:41
Ja tam już nic nie wiem. Wydawało mi się że wiem, że będę potrafił... teraz to nie wiem co mam robić.:/
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez qwertyxxx 04 lut 2013, 13:53
anonus napisał(a):ja znowu sie wkurzylem. przez 2 dni gadalem telefonicznie z siostra kumpla, mielismy sie dzis spotkac (ona sama zaproponowala spotkanie), dzwonie do niej 2 razy, ona nie odbiera i wysyla mi esa ze nie moze chwilowo rozmawiac a ta chwila trwa 6 godzine przy czym ona sobie siedziala na fejsie i byla na nim aktywna.

I właśnie dlatego lepiej nie robić nadziei i z góry założyć, że nic nie wyjdzie. Złudna nadzieja jest najgorsza. To zależy na jaką dziewczynę się trafi. No bo jak nie chciała się spotykać to po cholerę się umawia? To tylko świadczy negatywnie o niej. Ja z taka nigdy bym nie chciał być. Dla mnie taka jest skreślona i tyle. Najlepiej nie robić sobie nadziei. Z góry założyć niepowodzenie i nie naberać się na kobiecy uśmiech. Nie będziesz się dołować a w końcu może trafisz na normalna, fajną dziewczyną i będzie fajnie 8)

przez djkocyk 04 lut 2013, 18:08
qwertyxxx napisał(a):
anonus napisał(a):ja znowu sie wkurzylem. przez 2 dni gadalem telefonicznie z siostra kumpla, mielismy sie dzis spotkac (ona sama zaproponowala spotkanie), dzwonie do niej 2 razy, ona nie odbiera i wysyla mi esa ze nie moze chwilowo rozmawiac a ta chwila trwa 6 godzine przy czym ona sobie siedziala na fejsie i byla na nim aktywna.

I właśnie dlatego lepiej nie robić nadziei i z góry założyć, że nic nie wyjdzie. Złudna nadzieja jest najgorsza. To zależy na jaką dziewczynę się trafi. No bo jak nie chciała się spotykać to po cholerę się umawia? To tylko świadczy negatywnie o niej. Ja z taka nigdy bym nie chciał być. Dla mnie taka jest skreślona i tyle. Najlepiej nie robić sobie nadziei. Z góry założyć niepowodzenie i nie naberać się na kobiecy uśmiech. Nie będziesz się dołować a w końcu może trafisz na normalna, fajną dziewczyną i będzie fajnie 8)

Tylko, że jak jak z góry zakładasz niepowodzenie to nie masz żadnej motywacji, żeby coś robić "bo po co skoro i tak nie wyjdzie". Wiem bo sam tak mam.

przez Arhol 04 lut 2013, 18:23
qwertyxxx napisał(a):

Złe podejście.

Nie należy robić sobie jakichś wielkich nadziei,że podejdziesz do pierwszej lepszej,zagadasz i i jest twoja,ale nie należy całkowicie eliminować szans - te zawsze są,i nie można powiedzieć że z góry się nie uda.

Przede wszystkim też dystans do własnej osoby,luz, i no znanie własnych możliwości,i tego co możemy kobiecie "zaoferować"...
Moderator

przez qwertyxxx 04 lut 2013, 19:17
Saiga napisał(a):Złe podejście.

Nie należy robić sobie jakichś wielkich nadziei,że podejdziesz do pierwszej lepszej,zagadasz i i jest twoja,ale nie należy całkowicie eliminować szans - te zawsze są,i nie można powiedzieć że z góry się nie uda.

Przede wszystkim też dystans do własnej osoby,luz, i no znanie własnych możliwości,i tego co możemy kobiecie "zaoferować"...

A właśnie, że dobre podejście. Bo to czy mi coś się uda to nie zależy ode mnie ale od dziewczyny. Jeśli dziewczyna ze mną sie umawia i odwołuje spotkanie to nie dla mnie. Jeśli nie potrafi szczerze, normalnie rozmawiać a jedynie okłamywać, że nie ma czasu a ma to swiadczy o niej żle a nie o mnie. Według mnie to kwestia tego na jaką dziewczynę się trafi i nie świadczy o mnie negatywnie i nie oznacza, że nie mam szans. Nie czuję się jakiś "do dupy". Dla mnie dziewczyna która pogrywa ze mną, okłamuje, umawia sie na spotkanie i odwołuje będzie u mnie zawsze skreślona. To są banalne wymagania ale niełatwo poznać taką normalną dziewczynę. I to świadczy o nich a nie omnie. ;) ;)

przez Arhol 04 lut 2013, 19:54
qwertyxxx, aa źle cię zrozumiałem,myślałem że piszesz o tym że jeśli próbujesz "poderwać" z góry zakładasz klęskę.

A co do reszty - powiedzmy że się zgadzam
Moderator

przez Sorrow 05 lut 2013, 00:18
Ja ostatnio w ogóle nie wiem jak nawiązywać jakiekolwiek znajomości.

przez depresyjny86 05 lut 2013, 01:22
Sorrow,mam tak samo od 25 lat.
:)

przez Sorrow 05 lut 2013, 02:47
Ja mam tak od kiedy miałem przez kilka lat okres że miałem stałych znajomych. Moja umiejętność nawiązywania nowych znajomości w realu uległa atrofii.

Sortuj wg