Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bittersweet 06 maja 2012, 09:35
zmoriartyz napisał(a):
W każdym razie żadna kobieta się nie przyzna nawet przed samą sobą, że by chciała być bzyknięta przez bogatego, potężnie zbudowanego, dwumetrowego faceta z charakterem przywódcy, którego wszyscy się boją. Tak już jest, trzeba się z tym pogodzić, nie można ciągle je obrażać, że piszą jedno, a wychodzi drugie.

ja tam sie przyznam :lol: ale fakt, na co dzień wytrzymać z takim trudno :bezradny:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 06 maja 2012, 09:35
Czytam też fora różne i wiedzę wypowiedzi w tematach „w jakim wieku pierwszy raz”. Wejdź sobie… przypadek 1 na 100 jak ktoś zrobił to powyżej 20.
Pisałaś o tym, że Ci co „zaliczają” leczą tym kompekst… cóż no akurat to po części prawda, niemniej częściej ma się ona w przypadku dziewczyn.

Takie forum na pewno nie jest reprezentatywne dla całej populacji wchodzą, piszą tam ci którzy chcą się pochwalić, większość dziewic, prawiczków tego typu fora omija z daleka. Jak wejdziesz na jakieś katolickie forum to wyjdzie ci że większość czeka do ślubu. Bycie 23- letnim prawiczkiem jest rzadkie ale nie jest żadną wielką rzadkością tak jak np bycie nim w wieku 30 lat.
Bakus jedziesz do stanów tam podobno są łatwe dziewczyny nic nie przeszkodzi temu byś zaliczył jakąś moi znajomi byli na tych work and travel i większość nawiązała tam jakieś relacje seksualne ale oni prawiczkami, dziewicami nie byli także łatwiej im było.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 06 maja 2012, 09:43
Rożnica wieku , nie ma znaczenia ;) mi się podobała bibliotekarka koło 50 , ma fajny biust :twisted:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 06 maja 2012, 09:44
carmen1988 napisał(a):shinobi, za duża różnica wieku. :smile:

facetów po 30-ce już nikt nie chce tym bardziej jak prawiczkami są a przecież w tym wieku powinni mieć dom,samochód, rodzinę itd.
Rynkowski śpiewał o takich za starzy na seks za młodzi na śmierć :mrgreen:

przez Marsal2 06 maja 2012, 10:12
carmen1988, ja jestem tylko rok od Ciebie starszy. :P
Marsal2

przez SadSlav 06 maja 2012, 10:18
chiha napisał(a):ej ja jestem z facetem, ktory przede mną nie miał nikogo. Ma 22 lata.

powiem Wam, że mimo, że czułam duuży lęk przed zbliżeniem z nim (że powstanie miedzy nami niezreczna sytuacja, ze sie nie dogramy, ze sie bedzie bal :D ), to okazało się ,że TOTALNIE nieadekwatny.

nie spotkałam się nigdy z tak czułym, delikatnym, wrażliwym facetem, który otwarcie mówi o swoich potrzebach. i tak szybko się uczy :D

jestem po prostu w szoku. <3 <3

To chyba logiczne jak dla mnie. Nie ma doświadczeń to jest nadmiernie delikatny. 22 lata to i tak nieźle.
W ogóle nie wiem co to za stereotyp, że takich niedoświadczonych facetów to trzeba się obawiać? Równie dobrze można powiedzieć, że jak partnerka miała wcześniej kilku facetów to tego typu obawy wynikają z jej winy, bo dziewczyna może mieć przez to pociąg do dziwnych zachowań podczas seksu. Że nie wspomnę też o chorobach wenerycznych, których facet mógłby się obawiać u "doświadczonej"...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez Marsal2 06 maja 2012, 10:30
SadSlav napisał(a):Równie dobrze można powiedzieć, że jak partnerka miała wcześniej kilku facetów to tego typu obawy wynikają z jej winy

Chyba nie tędy droga, bo to przerzucanie winy z jednej bogu ducha winnej osoby na drugą.

SadSlav napisał(a):dziewczyna może mieć przez to pociąg do dziwnych zachowań podczas seksu. Że nie wspomnę też o chorobach wenerycznych, których facet mógłby się obawiać u "doświadczonej"...

Są to ostatnie dwie rzeczy, których ja się w takiej sytuacji bym obawiał. Chociaż pierwsza po części podchodzi pod inną, że nie sprostałbym jej wymaganiom.
Marsal2

przez carmen1988 06 maja 2012, 10:31
Marsal2, jeśli chcesz napisz na PW. :smile:
nerwica wegetatywna

przez Marsal2 06 maja 2012, 10:40
carmen1988, o jezu, w życiu nie dostałem takie propozycji. Problemem może być jednak moja niemoc oddzielenia fizyczności od emocjonalności w tych sprawach. No i dzieli nas niemała odległość.
Marsal2

przez SadSlav 06 maja 2012, 10:41
Marsal2, nie chodzi o przerzucenie winy tylko o nadinterpretację pewnych faktów. Skoro prawiczek może być uważany za życiowego ciamajdę bo jest prawiczkiem to np doświadczona kobieta może być uważana za "łatwą". Stereotypowe podejście ale pokutuje.

A jeśli chodzi o choroby weneryczne to jednak bym uważał. Oczywiście wszystko zależy też od wcześniejszej jakości życia seksualnego danej osoby (gumka, pigułki czy co tam jeszcze) ale ostrożnym trza być. Po pierwszym razie świat cały czas się kręci i nie warto ryzykować swojego zdrowia.
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez Marsal2 06 maja 2012, 10:50
SadSlav, mnie raczej problem chorób wenerycznych nie dotyczy (przynajmniej w jakim nie wiadomo jak wysokim stopniu), bo nie potrafiłbym przespać się z pierwszą lepszą. A jeżeli już byłaby między nami więź, to sądzę, że parę spraw byłoby przedyskutowanych.

-- 06 maja 2012, 10:56 --

Marsal2, nie chodzi o przerzucenie winy tylko o nadinterpretację pewnych faktów. Skoro prawiczek może być uważany za życiowego ciamajdę bo jest prawiczkiem to np doświadczona kobieta może być uważana za "łatwą". Stereotypowe podejście ale pokutuje.

Niestety tak jest we współczesnym społeczeństwie. 20 parolatek prawiczek uważany jest za życiowego ciamajdę, "doświadczona" kobieta w takim wieku za "dziwkę". Jednak w drugą stronę to nie działa. 20 parolatek zaliczający na lewo i prawo, uważany jest za macho i za coś zdrowego i normalnego, dziewica też jest ceniona za swoją niezależność i cenienie się (co prawda, gimbusy będą sie wyśmiewać, ale kto się nimi przejmuje?). To jest chore, ale prawdziwe.

Nieśmiały facet, prawiczek, w dzisiejszym świecie jest skazany na zostanie samotnym prawiczkiem na wieki.
Marsal2

przez carmen1988 06 maja 2012, 11:19
Marsal2, rozumiem :smile:
nerwica wegetatywna

przez Candy14 06 maja 2012, 11:29
Nie wiem czy ty czytasz co my tutaj piszemy... ale my nawet nie jesteśmy w stanie wejść do klubu i poderwać dziewczyny na jedną noc bo i takie nas olewają...
No to macie farta. Stracenie w ten sposob dziewictwa pozostawia straszny niesmak. I co sie niby w Tobie zmieni kiedy juz spuscisz sie po dwoch sekundach w kiblu? Nagle przestaniesz warczec na otoczenie, ktore ma inne spojrzenie niz Ty, staniesz sie milym pewnym siebie facetem, ktory nagle wyzbedzie sie wszystkich zburzen? W Twoim wypadku mysle , ze prawictwo jest tematem zastepczym na ktorym sie skupiasz zeby nie myslec o innym swoich problemach. Tak jak aborcja jest tematem dyzurnym rzadu.
POzbadz sie najpierw agresji bo udajac milego dziewczyny i tak ja wyczuwaja
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 06 maja 2012, 11:39
Z tym fartem to bym nie przesadzał znam osoby które straciły dziewictwo w podobny sposób w wieku 14-15 lat i teraz tworzą udane związki, maja dzieci i udane życie. Oni,one w wieku 18-20 lat już się wyszumieli zaliczali dziesiątki panienek, facetów a w wieku 20 lat mniej więcej zaczęli poważnie podchodzić do życia, dość szybko założyli rodziny, usamodzielnili się mają dzieci, udane życie zawodowe a ci co mieli problemy ze swoim dziewictwem maja teraz często problemy choć wiem że generalizuje.

Sortuj wg