Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Kiya 22 sty 2013, 03:26
zmienny, z tym paptentem na podrywanie to prawda ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Sorrow 22 sty 2013, 04:36
Dobija mnie samotność, wszystko jest takie inne ode mnie. To mnie dobija, to osamotnienie, alienacja. Chciałbym wreszcie spotkać jakąś dziewczynę podobną do mnie...

przez depresyjny86 22 sty 2013, 04:58
Sorrow,no to dobija nas to samo.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez grettttta 22 sty 2013, 10:10
zmienny,
ile razy mam jeszcze pisać ,że to dla mnie żadna zaleta! :)
Sprostowanie dla tych którzy mnie zle zrozumieli :
Facet który miał wiele kobiet nie jest dla mnie w żaden sposób atrakcyjny , zawszę marzyłam o takim który nie ma żadnej przeszłości związanej z kobietami , nikt go nie zdradził ani nie zranił nie wykorzystał i tym podobne . i co dziwne ciągnie mnie właśnie do takich osób z problemami bo są inni dla mnie mają piękną dusze ,tylko do nich ciężko dotrzeć najczęściej zamykają się w sobie a jak już jakaś ładna dziewczyna nimi się zainteresuje to nie potrafią tego zrozumieć , brak wiary w siebie sprawia ,że są zdolni do miłości ...
grettttta

przez Kiya 22 sty 2013, 10:13
grettttta, czyli jednak myślisz jak ja ;p
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez inbvo 22 sty 2013, 13:28
grettttta napisał(a):brak wiary w siebie sprawia ,że są zdolni do miłości ...
to chyba odwrotnie: zdolność dowyższych uczuć powoduje wzgardę u innych i w konsekwencji brak wiary w siebie...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez grettttta 22 sty 2013, 15:19
inbvo,
przepraszam , nie zdolni do miłości ...
zjadłam -NIE :)
grettttta

przez silence_sadness 22 sty 2013, 16:44
grettttta napisał(a):zmienny,
Facet który miał wiele kobiet nie jest dla mnie w żaden sposób atrakcyjny , zawszę marzyłam o takim który nie ma żadnej przeszłości związanej z kobietami , nikt go nie zdradził ani nie zranił nie wykorzystał i tym podobne . i co dziwne ciągnie mnie właśnie do takich osób z problemami bo są inni dla mnie mają piękną dusze ,tylko do nich ciężko dotrzeć najczęściej zamykają się w sobie a jak już jakaś ładna dziewczyna nimi się zainteresuje to nie potrafią tego zrozumieć , brak wiary w siebie sprawia ,że są zdolni do miłości ...

:105: :105: :great:

Przyłączam się do tego..

Wprost idealnie napisane..

Przy moim zjeździe ostatnio nie umiem się wysłowić..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez girl anachronism 22 sty 2013, 16:50
Do faceta, który był wielu "traumatycznych", jak się wyraziliście, związkach, podchodziłabym z rezerwą. To statystycznie niemożliwe, żeby przypadkiem trafiać na same "złe" kobiety - jeśli tak jest, to może coś w tym facecie takie przyciąga?
wild hearts can't be broken.

F31

przez silence_sadness 22 sty 2013, 16:57
To już kwestia chyba indywidualna..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez zmienny 22 sty 2013, 17:10
grettttta napisał(a):zmienny,

no dobra powiedzmy, ze zle ci sie napisalo.

a tak wogole, to opis wymarzonego faceta jest bardzo adekwatny do mnie, no chociaz jakas tam przeszlosc z kobietami mam, ale to nic nie zmienia. I jak ladna dziewczyna sie mna zainteresuje, to zauwaze to nawet jakbym byl w transie hipnotycznym i jestem bardzo zdolny do milosci. A reszta tekstu to przeciez ja. :great:
zmienny

przez L.E. 22 sty 2013, 19:02
Nie do końca ogarniam temat tego, czy kobiety wolą facetów "świeżych" czy doświadczonych.
Toć przecież ile kobiet tyle gustów. Wy też, Panowie, pewnie tak macie, że część by chciała niewinną dziewicę, a część doświadczoną babkę, od której wiele można by się nauczyć.

Mi to w sumie jakoś nigdy specjalnie nie robiło, jaką facet miał przeszłość. Owszem, interesowało mnie, tak z czystej ciekawości czy kogoś miał, ale tak na prawdę zwykle na nic to nie wpływało, ani w łóżku, ani poza łóżkiem.
Mam kilka takich znajomych, co miauczą, że z doświadczonym facetem to jest dopiero coś... A dlaczego? Bo są jak bryły lodu, które mało co rusza, a nawet jak rusza to i tak leżą jak kłody i jasnowidza by trzeba, żeby wiedzieć, co jej się podoba, a co nie. I jak na taką trafi facet, który z x dziewczynami był to łatwiej mu się domyślić.
Za to normalna kobieta powie albo pokaże czego od faceta oczekuje.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez bittersweet 22 sty 2013, 19:17
Nie do końca ogarniam temat tego, czy kobiety wolą facetów "świeżych" czy doświadczonych.
Toć przecież ile kobiet tyle gustów. Wy też, Panowie, pewnie tak macie, że część by chciała niewinną dziewicę, a część doświadczoną babkę, od której wiele można by się nauczyć.
No właśnie.... tez nie ogarniam sensowności tych debat.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Arhol 22 sty 2013, 19:19
Wy też, Panowie, pewnie tak macie, że część by chciała niewinną dziewicę, a część doświadczoną babkę, od której wiele można by się nauczyć.

Jestem pod tym względem "uniwersalny" - jeden diabeł, choć zależy czy się na to patrzy ogólnie czy ktoś był w jakichś związkach, czy też chodzi tylko o dupaczke :lol:

Ogólnie puenta jest prosta - jest to kwestia gustu, a gust jak dupa - każdy ma własną :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg