Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Aranjani 18 sty 2013, 20:47
to może jakis zróbmy zlot i podniesiemy Wam tę niską samoocene :mrgreen:
Aranjani

przez bittersweet 18 sty 2013, 20:48
a ja powiem tak: zagadać to mniejszy problem... u mnie się zaczyna zjazd jak się spotkam z odrzuceniem.
Hm, a dlaczego tak przezywasz fakt, że zostałeś odrzucony ? przecież niczego nie straciłeś .... najwyżej nic nie zyskałeś.

bittersweet, Dokłądnie. Nie trzeba przecież nikogo podrywać by nawiązać kontakt. Niestety fobiki mają nawet z tak podstawowymi umiejętnościami problem
No to tym bardziej znak, żeby z tym walczyć. Bo to już bardzo niepokojące :?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez inbvo 18 sty 2013, 20:54
bittersweet napisał(a):Hm, a dlaczego tak przezywasz fakt, że zostałeś odrzucony ? przecież niczego nie straciłeś .... najwyżej nic nie zyskałeś.
Trudne pytanie.. tak do końca pewnie nie wiem, zresztą trudno w lękach doszukiwać się logiki i sensu...

może dlatego że nigdy się nie udało i to kolejny dowód na to że nigdy się nie uda.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez djkocyk 18 sty 2013, 21:02
inbvo napisał(a): ja powiem tak: zagadać to mniejszy problem... u mnie się zaczyna zjazd jak się spotkam z odrzuceniem.

Dokładnie. Mam bardzo podobnie.

inbvo napisał(a):Trudne pytanie.. tak do końca pewnie nie wiem, zresztą trudno w lękach doszukiwać się logiki i sensu... może dlatego że nigdy się nie udało i to kolejny dowód na to że nigdy się nie uda.

Lepiej bym tego nie ujął. Ile razy można się przekonywać, że druga osoba ma cię gdzieś?

przez Arhol 18 sty 2013, 21:03
Aranjani, Nie wystarczy ci to że pewnie poznanie mnie w sieci już uszkodziło jakoś twoją osobowość :mrgreen:
Ja powinienem w izolatce spędzić reszte żywota :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez djkocyk 18 sty 2013, 21:13
bittersweet napisał(a):Otóż bzdura, skąd Ty masz te info ? Nieraz olałam gościa na pierwszy rzut oka, ale gdy potem się okazał dowcipny, inteligenty, miły, zainteresowany moją osobą - zmieniałam zdanie.

Hmm... A czy chodziłaś z nimi, zostawali twoimi chłopkami/facetami, spotykałaś się z nimi na randkach?

bittersweet napisał(a):Te jęki na temat wyglądu wyglądają mi na zwykła wymówkę - nie jestem ładny, wiem nie mam co sie starać. Najprościej tak stwierdzić :?

Żadne jęki. Stwierdzam tylko - wygląd się liczy (nawet bardzo) i tyle.

przez Sorrow 18 sty 2013, 21:16
L.E. napisał(a):anonus, teksty w stylu "Ale masz szkaradny ryj" świadczą tylko i wyłącznie o poziomie mówiącego takie teksty. Masakra!!!

Zgadzam się z beladinem w kwestii wyglądu. Facet nie musi być piękny, ale musi być zadbany i robić chociaż względnie dobre pierwsze wrażenie. Fajnie, jak nosi koszule, rozsądne swetry (takie ani za obcisłe ani wiszące jak worki). Koszulki też mogą być, ale fajne, a nie wyblakłe i wielkie jak namiot i też nie takie, że sutki prześwitują :mrgreen:

Spotykałam się kiedyś z facetem, który był ciachem nieziemskim, ale był tak zapuszczony, że żal było na niego patrzeć. Urodę miał taką w stylu Johnnego Deppa, a zapuszczony był tak, że wyglądał, jak żul spod śmietnika. Burdel na głowie, krzywo ogolony, przykrótkie spodnie, koszulki starsze od niego, brązowa bluza ze złotym zamkiem. Obecnie kijem bym go nie ruszyła. Takim panom mówimy zdecydowane NIE.

No, wiem o czym mówisz. Często nawet jak dziewczyna jest ładna to nie dba o to by mieć czystą twarz, albo/i ma jakieś kawałki metalu powbijane w uszy albo w nos albo w wargę. Albo ma włosy przebarwione jakimiś chemikaliami. Coś takiego strasznie mi się nie podoba i z taką bym nie chciał być.

beladin napisał(a): Nikt nie zakochuje się w wyglądzie. Wyglądasz fajnie, uśmiechasz się a potem pokazujesz jaki jesteś ..to wszystko.

Czy ten uśmiech jest konieczny?

przez Aranjani 18 sty 2013, 21:22
Saiga, mojej osobowości już nikt nie uszkodzi :)
głupek ;)
Aranjani

przez Arhol 18 sty 2013, 21:25
Aranjani, oj tam...przy mnie każdego szlag trafia,prędzej czy później :mrgreen:
Nie doceniasz mojej rodowej upierdliwości,czy czegoś w tym typie : P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez bittersweet 18 sty 2013, 22:08
Trudne pytanie.. tak do końca pewnie nie wiem, zresztą trudno w lękach doszukiwać się logiki i sensu...
Jestem pewna, że korzenie tego lęku tkwią w zaburzonej relacji z rodzicami - byli nadmiernie krytyczni, odrzucali Cię kiedy nie spełniałeś ich oczekiwań albo coś w ten deseń. Można się tego dogrzebać na terapii, inaczej te nielogiczne lęki będą zatruwać Ci życie.
może dlatego że nigdy się nie udało i to kolejny dowód na to że nigdy się nie uda
Nigdy, tzn ile razy? 3, 20, 40 ?
Hmm... A czy chodziłaś z nimi, zostawali twoimi chłopkami/facetami, spotykałaś się z nimi na randkach?
Jasne... ale podejrzewam, że i tak nic Cie nie przekona ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez anonus 18 sty 2013, 23:25
Latwo mowic, ze facet nie musi byc pieknym, jezeli sie nie wie jak ciezko jest byc brzydkim.
anonus

przez zmienny 19 sty 2013, 01:29
anonus napisał(a):beladin, Ty to przynajmniej masz wygląd to Ci z dziewczynami łatwo, ale co ja i np.Saiga mamy powiedzieć?

Annonus jak na moje to normalnie wygladasz i jak dopakujesz, a Saiga jak schudnie, poliki zrzuci, to tez nie bedziecie zle wygladali, wiec to zalezy od was.
zmienny

przez Arhol 19 sty 2013, 02:13
Annonus jak na moje to normalnie wygladasz i jak dopakujesz, a Saiga jak schudnie, poliki zrzuci, to tez nie bedziecie zle wygladali, wiec to zalezy od was.

To jeszcze nie gwarantuje "100% sukcesu",ale zgodze się na pewno znacznie zwiększy szanse, i nie zaszkodzi :mrgreen:
Moderator

przez Nameless 19 sty 2013, 03:48
Mi dobry wygląd nigdy nie przeszkadzał w kompletnych klęskach odnośnie relacji damsko-męskich.
Trust me, I'm an engineer.

Sortuj wg