Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez djkocyk 18 sty 2013, 18:11
beladin napisał(a):Cokolwiek. Jak coś co robisz się nie sprawdza rób coś innego.

Tak mnie ciekawi... Te komunały wygłaszasz jako praktyk czy tylko teoretyzujesz?

przez anonus 18 sty 2013, 18:13
L.E., watpie, zebym mial jakikolwiek wyglad. Przynajmniej czesc dziewczyn mnie w tym utiwerdza oczerniajac moja powloke cielesna.

-- 18 sty 2013, 18:13 --

L.E., watpie, zebym mial jakikolwiek wyglad. Przynajmniej czesc dziewczyn mnie w tym utiwerdza oczerniajac moja powloke cielesna. Jeszcze nigdy nie slyszalem komppementu nt. mojego wygladu.
anonus

przez beladin 18 sty 2013, 18:17
anonus, Jestem fobikiem społecznym, ale się nie załamuje tylko robię wszystko by coś jeszcze z tego życia mieć.

djkocyk, Teoretyzuję, ale mam nadzieję, że dzięki temu co piszę chociaż Tobie uda się wyjść z tego błędnego koła pomyłek.
beladin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez L.E. 18 sty 2013, 18:18
anonus, nie będę Ci wciskać kitu, że jesteś nie wiadomo jakim ciachem, ale nie ma co przesadzać w drugą stronę. Wyglądasz w porządku, normalny facet, bez przesady w żadną stronę. Cytując klasyka: "Dość przystojny, żeby nie było się z nim wstyd pokazać, ale nie na tyle, żeby się jakieś małolaty za nim uganiały. Idealnie." :mrgreen:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez anonus 18 sty 2013, 18:23
beladin, tez mam fobie spoleczna (zawsze mnie krepuje wieksza grupa), mam nerwice natrectw, zanizona samoocene, i nie mam wygladu, oraz narzekam non stop. Kto gorzej wychodzi? Chyba ja. I to nie jest tak, ze sie nie staram nic z tym zrobic, ale zawsze to sie konczy porazka :/ .
L.E., zeby jakas dziewczyna tak samo mowila w prawdziwym swiecie, a nie "masz brzydki ryj", na co ja musze zareagowac po chamsku i zmieszac taka laske z blotem, a wiem, ze nie powinienem, bo to kobieta, no ale krew mnie zalewa przy takim zachowaniu.
anonus

przez beladin 18 sty 2013, 18:27
anonus, Jak chcesz mieć powodzenie to po pierwsze zadbaj o włosy, zrób sobie jakaś fajną męską fryzurę ..jedynie brad pitt może sobie maszynką ścinać włosy i mieć powowdzenie :D Reszta to ciekawe zainteresowania, zadbane dłonie i zęby, ubiór z gustem bez wydziwiania no i zwyczajna śmiałość ..jak nie zaczepisz to nic nie wskurasz, bo kobiety raczej nie zagadują do facetów.

..aaa to najpierw lecz fobię!
beladin

przez anonus 18 sty 2013, 18:31
beladin, wlasnie tu tez jest problem, bo ten sam fakt, ze jakbym zmienil swoj wyglad na duzo lepszy, sprawilby, ze laski zaraz by do mnie lgnely, mnie wkurza. A czemu wkurza? No dlatego, ze jak jestem brzydki to jakos zadna nie zagada, a jakbym zrobil z siebie ciacho, to zaraz taka niechetna dziewczyna zmienilaby zdanie mimo tego, ze w srodku bylbym tym samym gosciem.'
Zagmatwalem, ale mam nadzieje, ze w miare zrozumiale.
anonus

przez djkocyk 18 sty 2013, 18:34
beladin napisał(a): Jestem fobikiem społecznym, ale się nie załamuje tylko robię wszystko by coś jeszcze z tego życia mieć.

Ale tak jak napisał anonus masz przynajmniej wygląd o czym świadczą wyniki głosowania w ankiecie na Mistera Forum. Teraz wyobraź sobie, że wyglądasz sporo gorzej i jesteś fobikiem społecznym. Poderwałbyś wtedy swoją żonę? Zastanów się i przemyśl to.

beladin napisał(a): Teoretyzuję, ale mam nadzieję, że dzięki temu co piszę chociaż Tobie uda się wyjść z tego błędnego koła pomyłek.

Tak też myślałem... To o czym ja piszę bierze się z tego co przeżyłem i czego doświadczyłem. Ty teoretyzujesz.

przez anonus 18 sty 2013, 18:36
djkocyk, :brawo:
anonus

przez beladin 18 sty 2013, 18:42
anonus, Rozumiem doskonale. Mnie tez krępuje kiedy jakaś kobieta wyraźnie pokazuje mi że jej się podobam. Nie lubię takich sytuacji i unikam ich jak mogę.
Młody jesteś i oburzasz się z byle powodu. Nie chodzi o to byś robił z siebie ciacho tylko fajnego, przystępnego faceta. Wygląd to opakowanie i, jak to opakowanie, jest ono istotne tylko przez chwile. Po nawiązaniu kontaktu kobieta/mężczyzna skupiają swoją uwagę na tym jak im sie rozmawia ze sobą, na wspólnych tematach, poznawaniu cech osobowości, charakterze, na tym co w środku. Nikt nie zakochuje się w wyglądzie.
Wyglądasz fajnie, uśmiechasz się a potem pokazujesz jaki jesteś ..to wszystko.
beladin

przez bittersweet 18 sty 2013, 18:49
anonus napisał(a):beladin, wlasnie tu tez jest problem, bo ten sam fakt, ze jakbym zmienil swoj wyglad na duzo lepszy, sprawilby, ze laski zaraz by do mnie lgnely, mnie wkurza.
Dlatego sie nie zmieniaj za bardzo i nie skupiaj na wyglądzie, sam widzisz dlaczego :bezradny: uroda nie rozwiązuje żadnych problemów, tak sie tylko wydaje na początek :arrow: laski by do mnie lgnęły ... ale co za laski, pustaki ? sensowne kobiety zwracają uwagę na charakter, a ten zależy od Ciebie :P
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Arhol 18 sty 2013, 18:51
Nie łudźmy się,wygląd to spory atut przy 1 wrażeniu,próbie poznania, itd...znacznie zwiększa szanse..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez djkocyk 18 sty 2013, 18:52
beladin napisał(a):anonus, Nie chodzi o to byś robił z siebie ciacho tylko fajnego, przystępnego faceta. Wygląd to opakowanie i, jak to opakowanie, jest ono istotne tylko przez chwile.

Dodajmy (czego przedmówca nie napisał), że jest to NAJWAŻNIEJSZA chwila, w której zostajesz zakwalifikowany jako atrakcyjny albo nie. Jak nie to możesz potem, że tak powiem tańczyć i śpiewać a i tak nic ci to nie da.

beladin napisał(a): Nikt nie zakochuje się w wyglądzie. Wyglądasz fajnie, uśmiechasz się a potem pokazujesz jaki jesteś ..to wszystko.

Jak ktoś dobrze wygląda to się tak łatwo pisze...

przez L.E. 18 sty 2013, 18:53
anonus, teksty w stylu "Ale masz szkaradny ryj" świadczą tylko i wyłącznie o poziomie mówiącego takie teksty. Masakra!!!

Zgadzam się z beladinem w kwestii wyglądu. Facet nie musi być piękny, ale musi być zadbany i robić chociaż względnie dobre pierwsze wrażenie. Fajnie, jak nosi koszule, rozsądne swetry (takie ani za obcisłe ani wiszące jak worki). Koszulki też mogą być, ale fajne, a nie wyblakłe i wielkie jak namiot i też nie takie, że sutki prześwitują :mrgreen:

Spotykałam się kiedyś z facetem, który był ciachem nieziemskim, ale był tak zapuszczony, że żal było na niego patrzeć. Urodę miał taką w stylu Johnnego Deppa, a zapuszczony był tak, że wyglądał, jak żul spod śmietnika. Burdel na głowie, krzywo ogolony, przykrótkie spodnie, koszulki starsze od niego, brązowa bluza ze złotym zamkiem. Obecnie kijem bym go nie ruszyła. Takim panom mówimy zdecydowane NIE.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Sortuj wg