Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez beladin 19 gru 2012, 19:25
Uuu.. strach się bać :) Żeby zobaczyły jakie ja mam wymagania.. hahaa
beladin

przez girl anachronism 19 gru 2012, 19:34
Ale jeśli ktoś ma dane wymagania, to z kimś, kto ich nie spełnia, nie będzie się czuł dobrze - przecież to logiczne. Ma je obniżać, bo co? Bo koniecznie trzeba być z kimkolwiek?
wild hearts can't be broken.

F31

przez Werty 19 gru 2012, 19:36
Bonus co do portali randkowych to ja już dawno to zauważyłem więc z zasady nie interesuję się nimi od lat. Chociaż ostatnio przeglądałem jeden taki portal, aby zobaczyć czy będą jacyś znajomi/znajome. Znalazłem tam sporo koleżanek, które od wielu lat są w stałych związkach :mrgreen: Nie pytam czemu, bo wiem - to są miejsca lansu jak fabebook.
Poza tym to co piszesz jest prawdą. Dla przeciętnego typa z ulicy może się to skończyć załamaniem, a potem wpadnięciem w kompleksy.
Trudno poznać kogoś przez te portale, to się zdarza, ale...

To są wszystko duże wymagania kobiet, co do facetów.

Jeżeli mówimy o pannach z portali randkowych to wiedz jedno. Ludzie w sieci są trochę bardziej bezczelni i szczerzy. Większość tych kobiet raczej wyląduje (albo już są i profile mają ch. wie po co, dla lansu? dla zarobku może?) i tak w związkach z facetami, którzy ich wymagania spełnią w optymistycznym wariancie w 25%. Po co w takim razie te portale? Myślę, że aby się trochę podbudowywać, porobić sobie nadziei, wspomniany lansik.
A życie i tak zweryfikuje wszystko :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beladin 19 gru 2012, 19:40
Mało która osoba zasługuje na swój ideał.
beladin

przez girl anachronism 19 gru 2012, 19:46
beladin, ale każda ma prawo mieć swój ideał. A to, przy kim nas ukłuje strzała Amora, to już inna sprawa ;)
wild hearts can't be broken.

F31

przez Werty 19 gru 2012, 19:50
Mało która osoba zasługuje na swój ideał.

To prawda, a często im wyższy ideał tym niższy rozwój intelektualny, emocjonalny tej osoby. Taka dziwna zależność...

Ale jeśli ktoś ma dane wymagania, to z kimś, kto ich nie spełnia, nie będzie się czuł dobrze - przecież to logiczne. Ma je obniżać, bo co?

A życie i tak zweryfikuje wszystko :smile:

Oczywiście, że każdy ma prawo mieć swoje ideały, ma prawo ich szukać i wierzyć w ich istnienie. Bo kto zabroni? Problem leży w czym innym. Dla mnie śmiechu warte są wysokie wymagania przy znikomym wkładzie własnym. To się tyczy mężczyzn i kobiet w równym stopniu.
Śmieszne jest, gdy widzi się lalunię, którą znało się od podstawówki do szkoły średniej, która nie potrafi się wysłowić, a jej uroda (teoretycznie największa broń) jest bardzo, bardzo dyskusyjna, bo to w zasadzie tylko make up, a szuka "przystojnego, wykształcenie najlepiej wyższe".
Ocenę pozostawiam wam. Sam nie potępiam.

przez Bonus 19 gru 2012, 20:59
I tak dużo związków opiera się raczej na wyglądzie. Tylko jeśli takie związki niczego nie wnoszą, ludzie są w nim dla siebie obojętni, to po co wchodzić w takie "głupie związki"? Co dałby mi związek z super-piękną dziewczyną, która od siebie nie dawałaby nic i nic nie wnosiła do zwiazku?
W takim związku to ja bym nie chciał być. Może też dlatego nigdy nie byłem w zwiazku, bo nie chciałem z byle kim go stworzyć, a przecież znałem dziewczyny, znałem i znam koleżanki. Ja muszę być pewny i muszę wiedzieć, czy jakaś dziewczyna mi odpowiada, czy nie. A poza tym musiałoby to też działać w dwie strony, a w moim przypadku działało tylko w jedną. Nigdy żadna z tych dziewczyn nie chciała związku, nawet by o niego nie walczyła. Tylko z mojej strony było zainteresowanie i chęć, chociażby do koleżeńskiej znajomości.
Ale nie można się też "na chama" narzucać, jak się widzi, że ktoś to olewa. To jest głupia sytuacja, ale tak ma wielu ludzi, nie tylko ja.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez bittersweet 19 gru 2012, 21:05
Bonus napisał(a):I tak dużo związków opiera się raczej na wyglądzie. Tylko jeśli takie związki niczego nie wnoszą, ludzie są w nim dla siebie obojętni, to po co wchodzić w takie "głupie związki"? Co dałby mi związek z super-piękną dziewczyną, która od siebie nie dawałaby nic i nic nie wnosiła do zwiazku?
seks :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez zmienny 19 gru 2012, 21:28
bittersweet napisał(a):
zmienny napisał(a):miały długie tułowie, wiec nie byly az takie niskie. ;D
zaleta takie nogi nie sa, bo wygladalo to karykaturalnie, a ze szukaly faceta niskiego, to juz bez znaczenia.
Nic nie rozumiem z tego toku myślenia... najpierw ktoś tam stęka ze kobiety wolą wysokich, a potem się okazuje, że to bez znaczenia czy szukają niskiego czy wysokiego.

no to tłumacze: ja nie stekalem ze kobiety wolą wysokich, bo mi to nie przeszkadza, a poza tym nawet jakbym stękał, to raczej mając na myśli kobiety które mi sie widzą, nie te z krótkimi nogami, bo skoro mi sie nie podobają to jakie to ma dla mnie znaczenie kogo szukają? :)
zmienny

przez Werty 19 gru 2012, 21:29
seks :mrgreen:

bittersweet a mówi się, że to faceci ciągle tylko myślą o seksie :mrgreen:

przez Aranjani 19 gru 2012, 21:31
girl anachronism napisał(a):beladin, ale każda ma prawo mieć swój ideał. A to, przy kim nas ukłuje strzała Amora, to już inna sprawa ;)

:brawo:

ej... a czy jeżeli dorobilibyście się fajnego auta, niezłego mieszkania i znaleźli wtedy kobietę? Nie mielibyście wrażenia, że jest z Wami właśnie z tego powodu? A nie dlatego, że kocha? Nie przeszkadzałoby Wam to?

Werty a kto tak mówi? :mrgreen:
Aranjani

przez Werty 19 gru 2012, 21:32
na przykład Agasaya :D

przez Aranjani 19 gru 2012, 21:39
Werty, ja tam nigdy nie generalizuje. Moim skromnym zdaniem faceci i kobiety w takim samym stopniu myslą o seksie :D Ale w sumie nic w tym złego nie widze :mrgreen:
Aranjani

przez Werty 19 gru 2012, 21:43
Ale w sumie nic w tym złego nie widze :mrgreen:

no, natura, z naturą się nie wygra :smile: .

Sortuj wg