Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 18 gru 2012, 23:14
Ale już z niskiego wysokiego nie zrobisz

ale z wody zrobisz lód ;)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez djkocyk 18 gru 2012, 23:16
Mushroom napisał(a):
Ale już z niskiego wysokiego nie zrobisz

ale z wody zrobisz lód ;)

Ale lód to ciągle ta sama woda :D

przez Pieprz 18 gru 2012, 23:33
no nie wiem, nie chciałbym skoczyć na główkę w lód.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 19 gru 2012, 06:07
z niewierzącego fanatyka to chyba jakimś praniem mózgu.
A niski wzrost nie jest dyskwalifikacją, przy dobrej sylwetce i ryjku.
zmienny

przez wiejskifilozof 19 gru 2012, 11:21
Co ma wzrost wspólnego, ja mam 187 cm wzrostu i jestem prawiczkiem .

przez zmienny 19 gru 2012, 12:22
wzrost jest jakims tam atutem ale zadna gwarancja
zmienny

przez Arhol 19 gru 2012, 12:57
Wygląd,wzrost - to kwestia gustu,dla jednej będziesz przystojny,dla innej będziesz miał ryj jak niewypał.
Z gustem jak z d*pą, każdy ma własny.
Sylwetka owszem - każdy może sobie ją wypracować,nie mówię od razu o tzw "six-packu",ale nie manie opony na brzuchu - to jest do zrobienia.
No i też mi się wydaje że pewność siebie,stanowczość - to też ma znaczenie,trzeba mieć swoje zdanie,nie bać się...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zmienny 19 gru 2012, 13:39
wygląd, wzrost to kwestia gustu, ale zdecydowana wiekszosc kobiet woli wysokich.
zmienny

przez bittersweet 19 gru 2012, 13:58
zmienny napisał(a):wygląd, wzrost to kwestia gustu, ale zdecydowana wiekszosc kobiet woli wysokich.
Ja tez wolę wysokich, a spotykałam sie już z takimi swojego wzrostu /mam 170/. Rzeczywistość to nie koncert życzeń, każda w miarę inteligentna kobieta to rozumie i nie czeka na księcia na białym koniu :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Aranjani 19 gru 2012, 14:02
bittersweet napisał(a):
zmienny napisał(a):wygląd, wzrost to kwestia gustu, ale zdecydowana wiekszosc kobiet woli wysokich.
Ja tez wolę wysokich, a spotykałam sie już z takimi swojego wzrostu /mam 170/. Rzeczywistość to nie koncert życzeń, każda w miarę inteligentna kobieta to rozumie i nie czeka na księcia na białym koniu :mrgreen:

ja dokładnie tak samo (też mam 170cm :) )
I zgadazm się z Tobą w 100%
Aranjani

przez beladin 19 gru 2012, 15:38
Zadbana sylwetka poza czysto biologicznym popędem sugeruje, że ta osoba posiada pożądane pewne cechy charakteru.
Wszystko dzieje się na podświadomym poziomie, by przyspieszyć obróbkę informacji.

Podobnie jak o wygląd fizyczny można również zadbać o atrakcyjność swojej osobowości. Duża część kobiet nawet nie jest świadoma tego co je pociąga mężczyźnie. Jak je zapytasz co im się spodobało zwykle mówią, że był inny, miał coś w sobie, wskazują na pewne zalety ale nie do końca same są o tym przekonane. Fantazjują o wysokich przystojniakach a tu nagle w ich życiu pojawia się facet zupełnie nie w ich typie i robi im emocjonalny kisiel z mózgu. Zresztą wystarczy bacznie poobserwować pary by zauważyć, że atrakcyjna fizycznie kobieta ma zwykle u swego boku niezbyt atrakcyjnego wizualnie mężczyznę.
beladin

przez djkocyk 19 gru 2012, 15:42
beladin napisał(a):Zadbana sylwetka poza czysto biologicznym popędem sugeruje, że ta osoba posiada pożądane pewne cechy charakteru.
Wszystko dzieje się na podświadomym poziomie, by przyspieszyć obróbkę informacji.

Podobnie jak o wygląd fizyczny można również zadbać o atrakcyjność swojej osobowości. Duża część kobiet nawet nie jest świadoma tego co je pociąga mężczyźnie. Jak je zapytasz co im się spodobało zwykle mówią, że był inny, miał coś w sobie, wskazują na pewne zalety ale nie do końca same są o tym przekonane. Fantazjują o wysokich przystojniakach a tu nagle w ich życiu pojawia się facet zupełnie nie w ich typie i robi im emocjonalny kisiel z mózgu. Zresztą wystarczy bacznie poobserwować pary by zauważyć, że atrakcyjna fizycznie kobieta ma zwykle u swego boku niezbyt atrakcyjnego wizualnie mężczyznę.

Ja takich par nie spotykam.

przez beladin 19 gru 2012, 16:08
kocyku A jak byś miał wybierać między optymistyczie nastawioną do życia, wesołą kobietą a skwaszoną marudą "wszystko na nie", która by była dla Ciebie bardziej atrakcyjna?
beladin

przez djkocyk 19 gru 2012, 16:22
beladin napisał(a):kocyku A jak byś miał wybierać między optymistyczie nastawioną do życia, wesołą kobietą a skwaszoną marudą "wszystko na nie", która by była dla Ciebie bardziej atrakcyjna?

Skaczesz z tematu na temat. Ja pisałem wcześniej o wyglądzie. Jasne jest, że osoby optymistyczne mają większe wzięcie. Ja jestem realistą i realnie patrzę na świat bez różowych okularów. Nie udaję, że jest dobrze jak nie jest. A nie jest.

Sortuj wg