Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Bonus 18 gru 2012, 16:00
Ale są ludzie samotni z własnego wyboru i są samotni z konieczności. Zresztą ja nie sądze, żeby ktokolwiek chciał być samotny na własne życzenie, skoro to takie cholerstwo, które gnębi człowieka w środku. Kto czułby się dobrze z samotnością? No może z wyjątkiem takich ludzi, którzy nie kochają siebie, nie okazują komuś uczuć, więc sami też nie potrzebują uczucia od innych ludzi. A jest takich dużo.

-- 18 gru 2012, 15:05 --

Są kobiety, bardzo piękne, atrakcyjne, ale w środku są "puste". Nie okazują nikomu swoich uczuć, są "zimne" dla ludzi i chyba mają serce z kamienia. Nie lubie takich kobiet, bo kto by takie lubił?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Saraid 18 gru 2012, 16:09
Bonus, proponuje zrobic to co napisał Werty !doksonała rada...
Saraid

przez Bonus 18 gru 2012, 16:29
Ja ze skorupy to już dawno wyszedłem. Ostatnio, poznałem w grupie integracyjnej dziewczynę, która jest akurat "wolna" i mam do niej numer tel. Mieszka blisko mnie, w Radomiu. Zależy mi na znajomości z nią, tylko że Ona nie ma czasu na spotkania ze mną, ale nie ma nic przeciwko temu. Gdybym ja sam nie poprosił o jej numer tel.to sama by sie tego nie domyśliła i o mój numer by nie poprosiła. Także tu zrobiłem dobrze, bo coś zdziałałem, był jakiś wstęp. To chyba dobrze ze swojej strony zrobiłem?

-- 18 gru 2012, 15:36 --

Ja w mojej grupie rozmawiałem z kilkoma dziewczynami, ale to nie znaczyło, że od razu będzie z tego bliska znajomość. Akurat ta dziewczyna tańczyła ze mną w Zakopanem w restauracji, na dyskotece i miło mi się z nią rozmawiało. Akurat tak się złożyło, że mieszka blisko mnie, ale to nie będzie żaden związek, tylko znajomość koleżeńska. Gdyby nie ja, to w ogóle nie miałbym z nią kontaktu.

-- 18 gru 2012, 15:47 --

A zresztą ja tak szczerze to nigdy nie siedziałem w żadnej skorupie, jak tu to zstało napisane. Robię tyle, na ilę mogę. Nie mam "stwórczej mocy", że wszystko mogę. Nie wymagajmy od siebie rzeczy niemożliwych.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 18 gru 2012, 20:59
a ja dzisiaj sobie ide do sklepu, a za mna wchodzi taka dziewczyna, pozniej wyszedlem, przenioslem sie do innego sklepu, a po chwili patrze ona tez i podeszla do tego samego regalu i cos tam na dole szukala kucnela i pupa jej ze spodni wyskoczyla. :D moze to byl celowy sygnal dla mnie, a moze zbieg okolicznosci, nie wiem. :smile:
zmienny

przez wiejskifilozof 18 gru 2012, 22:01
Dlaczego, na Forum są ludzie zdrowi i normalni ?. Proponuję zostawić , chorych psychicznie , z DDA , schizofreników , z uzależnieniami .Ekspertów . moderatorów i admina .

przez djkocyk 18 gru 2012, 22:02
Candy14 napisał(a):Werty, no tu jest pies pogrzebany
który chce się otwierać na świat i żyć

latwiej schowac sie w swojej skorupie i narzekac niz chciec

Ja nie siedzę w żadnej skorupie. Mam znajomych, przyjaciół itd. Pisałem już też wcześniej, że mam za sobą niejedną "próbę" podrywu. Gdybym siedział w jakiejś skorupie i był całkowicie aspołeczny to bym się nawet na to nie zdobył. Efektów jednak wychodzenia ze skorupy nie mam. Co prowadzi do prostej konkluzji, że samo "wyjście" do ludzi nie wystarczy. Zresztą Bonus też nie wydaje się kimś kto siedzi w jakiejś skorupie, ma koleżanki a dziewczyny nie. Po prostu jedni mają w sobie to "coś" dzięki czemu przyciągają płeć przeciwną a inni nie. I tyle.

przez wiejskifilozof 18 gru 2012, 22:06
To ja też mam koleżanki, które nie widzą we mnie faceta .Żadna mi niczego nie zaproponowała .

przez zmienny 18 gru 2012, 22:32
djkocyk, a doszedles do konkretnej przyczyny?
zmienny

przez djkocyk 18 gru 2012, 22:33
zmienny napisał(a):djkocyk, a doszedles do konkretnej przyczyny?

Jakbym doszedł to bym o tym napisał ;)
Ostatnio edytowano 18 gru 2012, 22:39 przez djkocyk, łącznie edytowano 1 raz

przez zmienny 18 gru 2012, 22:35
ciezka sprawa, bo skoro umawialy sie te dziewczyny na randki to chyba nie jest kwestia wygladu...
zmienny

przez djkocyk 18 gru 2012, 22:40
zmienny napisał(a):ciezka sprawa, bo skoro umawialy sie te dziewczyny na randki to chyba nie jest kwestia wygladu...

Umówiła się jedna. Reszta była na nie :(

przez zmienny 18 gru 2012, 22:51
a przeciez pisales ze dobrze wygladasz, mogl to byc przypadek w jakims stopniu.

Ogolnie podejsc tak o do obcej dziewczyny, jest stresik i mysle ze nawet dla takich pewnych siebie tez, tylko oni to tlumia skutecznie.
zmienny

przez Pieprz 18 gru 2012, 22:56
djkocyk napisał(a):Tak naprawdę osoby tu piszące chyba nie liczą na to, że ten temat pomoże rozwiązać im problemy w kontaktach z kobietami. Prawda jest taka, że nikt nie jest w stanie pomóc na brak atrakcyjnego wyglądu i na brak atrakcyjnej osobowości a to te czynnik decydują o tym czy mamy powodzenie u płci przeciwnej czy tez nie. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że ktokolwiek (nawet psycholog) mógłby wyrobić w kimkolwiek np. poczucie humoru, które jak wiemy jest dla kobiet atrakcyjne. Innym także coś ciężko sensownego poradzić zwłaszcza w sytuacji kiedy dla nich poznawanie, podrywanie itd. nie przychodziło trudno i są w udanych związkach. Dla nich te problemy są zwykle abstrakcyjne. Syty głodnego nie zrozumie niestety.

Myślę że nie masz racji. Na własny wygląd mamy duży wpływ (siłownia, higiena, ubiór), a skoro my mamy to inni mogą mieć poprzez udzielanie nam rad. Trzeba tylko chcieć. Z osobowością jest tak samo. Czytałem ostatnio świetny artykuł, niestety po angielsku ale i tak wkleję, kto zna angol temu polecam choćby przejrzeć. http://www.cracked.com/blog/6-harsh-tru ... er-person/

-- 18 gru 2012, 22:57 --

djkocyk napisał(a):
Candy14 napisał(a):djkocyk, czyli czlowiek cale zycie stoi w miejscu? Ja tam zmienialam sie z niesmialej nastolatki w pewna siebie kobiete

Nie mówię, że absolutnie nic się nie zmienia, ale jednak człowiek wchodzi w wiek dorosły z pewnym zestawem cech, które są niezmieniane. Nie zrobisz z ekstrawertyka introwertyka itd.

Ale już z lenia pracowitą osobę można. Albo z niewierzącego fanatyka.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez djkocyk 18 gru 2012, 23:11
Mushroom napisał(a):
djkocyk napisał(a):Tak naprawdę osoby tu piszące chyba nie liczą na to, że ten temat pomoże rozwiązać im problemy w kontaktach z kobietami. Prawda jest taka, że nikt nie jest w stanie pomóc na brak atrakcyjnego wyglądu i na brak atrakcyjnej osobowości a to te czynnik decydują o tym czy mamy powodzenie u płci przeciwnej czy tez nie. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że ktokolwiek (nawet psycholog) mógłby wyrobić w kimkolwiek np. poczucie humoru, które jak wiemy jest dla kobiet atrakcyjne. Innym także coś ciężko sensownego poradzić zwłaszcza w sytuacji kiedy dla nich poznawanie, podrywanie itd. nie przychodziło trudno i są w udanych związkach. Dla nich te problemy są zwykle abstrakcyjne. Syty głodnego nie zrozumie niestety.

Myślę że nie masz racji. Na własny wygląd mamy duży wpływ (siłownia, higiena, ubiór), a skoro my mamy to inni mogą mieć poprzez udzielanie nam rad. Trzeba tylko chcieć. Z osobowością jest tak samo. Czytałem ostatnio świetny artykuł, niestety po angielsku ale i tak wkleję, kto zna angol temu polecam choćby przejrzeć. http://www.cracked.com/blog/6-harsh-tru ... er-person/

-- 18 gru 2012, 22:57 --

djkocyk napisał(a):
Candy14 napisał(a):djkocyk, czyli czlowiek cale zycie stoi w miejscu? Ja tam zmienialam sie z niesmialej nastolatki w pewna siebie kobiete

Nie mówię, że absolutnie nic się nie zmienia, ale jednak człowiek wchodzi w wiek dorosły z pewnym zestawem cech, które są niezmieniane. Nie zrobisz z ekstrawertyka introwertyka itd.

Ale już z lenia pracowitą osobę można. Albo z niewierzącego fanatyka.

Ale już z niskiego wysokiego nie zrobisz ;)

Sortuj wg