Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 17 gru 2012, 23:23
zamiast wyciągnąć wnioski można się załamać i wtedy będzie jeszcze gorzej.

Najgorzej jest chyba wtedy kiedy za wszystko obwiniamy druga strone nie widzac swojego udzialu w umieraniu zwiazku na dokladke palajac nienawiscia do bylego. Ja tam widze co zrobilam nie tak( wyciagnelam wnioski..nie powtarzam w nastepnym zwiazku) i moj byly tylko czasami doprowadza mnie do szalu..pozatym potrafimy zyc obok siebie calkiem dobrze
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bonus 18 gru 2012, 00:05
Nie, ja podałem taki przykład, że bardzo wiele kobiet przestało wierzyć w miłość, a nie większość. Nie są dokładne dane, ile konkretnie kobiet i mężczyzn nie wierzy w miłość, czy też nie mają szczęścia do związków, ale jest to dość ogromna liczba, chociażby w samej Polsce.
Nie wiem, jak przedstawia się sytuacja w innych krajach w tych sprawach. Ale ogólnie, na całym Świecie jest to problem wielki, a w innych krajach jest nawet z tym gorzej, niż u nas. Najlepszym przykładem są Stany Zjednoczone, gdzie jest ogromna liczba tzw. singli. Głównym powodem braku związku tam jest brak na to czasu, ale również brak szczęscia do właściwej osoby i miłośći.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez djkocyk 18 gru 2012, 12:14
Mushroom napisał(a):kurde przegapiłem 500tną stronę, a chciałem posta napisać o takiej treści:

"Mamy okrągłą rocznię tematu, w związku z tym chciałem poruszyć temat jego skuteczności. Minęło 500 stron narzekania na kobiety ;), a czy któremuś prawiczkowi ten temat coś dał? W sensie zastosował rady i zdobył kobietę, albo chociaż przeleciał? Jestem ciekawy po prostu czy ludzie tu wchodzący chcą sobie pomóc, czy tylko poużalać się nad sobą."

Tak naprawdę osoby tu piszące chyba nie liczą na to, że ten temat pomoże rozwiązać im problemy w kontaktach z kobietami. Prawda jest taka, że nikt nie jest w stanie pomóc na brak atrakcyjnego wyglądu i na brak atrakcyjnej osobowości a to te czynnik decydują o tym czy mamy powodzenie u płci przeciwnej czy tez nie. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że ktokolwiek (nawet psycholog) mógłby wyrobić w kimkolwiek np. poczucie humoru, które jak wiemy jest dla kobiet atrakcyjne. Innym także coś ciężko sensownego poradzić zwłaszcza w sytuacji kiedy dla nich poznawanie, podrywanie itd. nie przychodziło trudno i są w udanych związkach. Dla nich te problemy są zwykle abstrakcyjne. Syty głodnego nie zrozumie niestety.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 18 gru 2012, 12:44
Prawda jest taka, że nikt nie jest w stanie pomóc na brak atrakcyjnego wyglądu i na brak atrakcyjnej osobowości

ano..samemu trzeba nad tym popracowac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez djkocyk 18 gru 2012, 13:06
Candy14 napisał(a):
Prawda jest taka, że nikt nie jest w stanie pomóc na brak atrakcyjnego wyglądu i na brak atrakcyjnej osobowości

ano..samemu trzeba nad tym popracowac

I tu się różnimy ;) . Według mnie osobowości, charakteru nie da się zmienić.

przez Candy14 18 gru 2012, 13:13
djkocyk, czyli czlowiek cale zycie stoi w miejscu? Ja tam zmienialam sie z niesmialej nastolatki w pewna siebie kobiete

przez Werty 18 gru 2012, 13:16
Djkocyk z tego co słyszałem charakter człowieka zmienia się co siedem lat :mrgreen:

przez djkocyk 18 gru 2012, 13:18
Candy14 napisał(a):djkocyk, czyli czlowiek cale zycie stoi w miejscu? Ja tam zmienialam sie z niesmialej nastolatki w pewna siebie kobiete

Nie mówię, że absolutnie nic się nie zmienia, ale jednak człowiek wchodzi w wiek dorosły z pewnym zestawem cech, które są niezmieniane. Nie zrobisz z ekstrawertyka introwertyka itd.

przez Candy14 18 gru 2012, 13:20
no jak nie? wszystko mozna wypracowac. Ja nie jestem zbyt gadatliwa i raczej typ samotnika ale bez bolu przestawiam sie kiedy wychodze z towarzystwem. Malo ktos jest albo albo... raczej ma sie cechy mieszane

przez Bonus 18 gru 2012, 13:23
Może nie tyle wiele kobiet i mężczyzn przestało wierzyć w miłość, co po prostu nie mają do miłośći szczęścia. Bo w miłość można wierzyć bardzo mocno i też nie mieć do niej szczęścia. Ja wierzę bardzo w miłość wzajemną, oddaną, ale nie mam do niej szczęścia. Chociaż czasem mam wątpliwości...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Werty 18 gru 2012, 13:33
no jak nie? wszystko mozna wypracowac. Ja nie jestem zbyt gadatliwa i raczej typ samotnika ale bez bolu przestawiam sie kiedy wychodze z towarzystwem. Malo ktos jest albo albo... raczej ma sie cechy mieszane

Candy
ale introwertyk, który chce się otwierać na świat i żyć aktywnie towarzysko będzie tylko co najwyżej nieco bardziej uspołecznionym introwertykiem. Introwersja i skłonności do niej raczej nie znikną :smile:

przez Candy14 18 gru 2012, 13:50
Werty, no tu jest pies pogrzebany
który chce się otwierać na świat i żyć

latwiej schowac sie w swojej skorupie i narzekac niz chciec

przez Werty 18 gru 2012, 14:06
Można wyjść ze skorupy. Wymaga to pracy i poświęceń, ale można :smile: .

przez Arhol 18 gru 2012, 14:20
Co do nieśmiałości,introwertyzmu,bycia samotnikiem,sam taki jestem,cenie sobie św spokój itd.,ale były czas gdy szedłem z znajomymi i mogłem jakoś się pobawić i pogadać (a jestem aspołeczny jak diabli)
Werty, nic dodać nic ująć.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg