Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Sorrow 17 gru 2012, 21:52
Bonus napisał(a):Kiedyś koleżanka była wesoła, radosna, a po tych "przykrych" wydarzeniach zmieniła się, ale nie jest z nią najlepiej. Ją juz wiele takich wydarzeń spotykało i bardzo dużo przeszła. Do końca życia chce być sama i nie chce zwiazków. Rozumiem ją. Gdyby nie ten człowiek, który ją uratował, to prawdopodobnie ten Bydlak by ją tam zabił...Ona nawet nie dała rady uciekać, bo ją trzymał i bił.

Nom, to przykre.

przez Werty 17 gru 2012, 21:54
Sorrow gratuluje trzytysięcznego posta :D

przez bittersweet 17 gru 2012, 22:04
inbvo napisał(a):a jak ktoś jest naprawdę inteligentny to powinien mimo świadomości swoich wad dojść do zrozumienia, że tak naprawdę nie jest gorszy od innych.
:uklon: nom, tak korzystajmy z inteligencji, żeby działała na nasza korzyść : można widzieć nie tylko swoje wady ale i zalety, wyciągać wnioski ze swoich niepowodzeń żeby ich juz nie powtarzać, nauczyć sie pozytywnego myślenia zamiast pesymizmu ... itd. Inteligencja to też umiejętność odnoszenia sukcesu.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 17 gru 2012, 22:06
Werty napisał(a):Sorrow gratuluje trzytysięcznego posta :D

Dzięki :D .

przez Bonus 17 gru 2012, 22:10
I ja gratuluje 3001 posta, ha ha!

-- 17 gru 2012, 21:13 --

Każdy myślałby negatywnie po takich wydarzeniach, jakie spotkały koleżankę. W miłość już nie wierzy pełno kobiet i ja się nie dziwię.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Werty 17 gru 2012, 22:37
Podałeś bardzo ekstremalny przykład. Większość kobiet i mężczyzn załamuje się i przestaje wierzyć w miłość, związki, relacje z powodu o wiele mniej drastycznych wydarzeń w życiu. Na przykład kilka zawodów miłosnych jeden po drugim, niewłaściwy partner/partnerka

przez Candy14 17 gru 2012, 22:40
zmienny napisał(a):Candy, mogło też tak być, że na czas mnie chciały załatwić i specjalnie robiły tak, żebym ja więcej gadał. :)

Calkiem mozliwe :P kobiece sztuczki :yeah:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 17 gru 2012, 22:41
Candy14 napisał(a):
zmienny napisał(a):Candy, mogło też tak być, że na czas mnie chciały załatwić i specjalnie robiły tak, żebym ja więcej gadał. :)

Calkiem mozliwe :P kobiece sztuczki :yeah:
Candy daj jeszcze inne przykłady sztuczek... ;)

przez bittersweet 17 gru 2012, 22:47
Werty napisał(a): Większość kobiet i mężczyzn załamuje się i przestaje wierzyć w miłość, związki, relacje z powodu o wiele mniej drastycznych wydarzeń w życiu. Na przykład kilka zawodów miłosnych jeden po drugim, niewłaściwy partner/partnerka
W naszej kulturze panuje przekonanie, że prawdziwa miłość jest stała, niezmienna, dożywotnia niejako. To chyba niedościgły ideał. Wolę wierzyć, ze nawet jeśli relacja z kimś jest nietrwała, to wcale nie znaczy że była bezwartościowa. Wtedy nie ma zawodów miłosnych, tylko kolejne związki. Jeśli jeden z nich okaże sie trwały, to super, jeśli nie - taka jest kolej rzeczy.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 17 gru 2012, 22:51
inbvo, ja tam nie znam :P Przy stole mowie tylko czesc i dzieki za gre ale zdaza sie ze mnie zagaduje taki jeden z drugim liczac na rozproszenie ;)

Wolę wierzyć, ze nawet jeśli relacja z kimś jest nietrwała, to wcale nie znaczy że była bezwartościowa. Wtedy nie ma zawodów miłosnych, tylko kolejne związki. Jeśli jeden z nich okaże sie trwały, to super, jeśli nie - taka jest kolej rzeczy.

bittersweet, moim zdaniem masz racje. Kazdy zwiazek czegos nas uczy chociazby tego czego nie chcemy w nastepnym. Tylko glupcy nie wyciagaja wnioskow z porazek.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 17 gru 2012, 22:53
Candy14 napisał(a):Tylko glupcy nie wyciagaja wnioskow z porazek.
zamiast wyciągnąć wnioski można się załamać i wtedy będzie jeszcze gorzej.

inbvo, ja tam nie znam :P Przy stole mowie tylko czesc i dzieki za gre ale zdaza sie ze mnie zagaduje taki jeden z drugim liczac na rozproszenie ;)
taaak, jasne.. ;) każdy zna różne sztuczki, nawet ja ;)

przez Werty 17 gru 2012, 23:00
W naszej kulturze panuje przekonanie, że prawdziwa miłość jest stała, niezmienna, dożywotnia niejako. To chyba niedościgły ideał. Wolę wierzyć, ze nawet jeśli relacja z kimś jest nietrwała, to wcale nie znaczy że była bezwartościowa. Wtedy nie ma zawodów miłosnych, tylko kolejne związki. Jeśli jeden z nich okaże sie trwały, to super, jeśli nie - taka jest kolej rzeczy.

:great: Na dzień dzisiejszy mam podobne zdanie na ten temat :smile:

przez Pieprz 17 gru 2012, 23:07
kurde przegapiłem 500tną stronę, a chciałem posta napisać o takiej treści:

"Mamy okrągłą rocznię tematu, w związku z tym chciałem poruszyć temat jego skuteczności. Minęło 500 stron narzekania na kobiety ;), a czy któremuś prawiczkowi ten temat coś dał? W sensie zastosował rady i zdobył kobietę, albo chociaż przeleciał? Jestem ciekawy po prostu czy ludzie tu wchodzący chcą sobie pomóc, czy tylko poużalać się nad sobą."
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez Arhol 17 gru 2012, 23:15
Mushroom napisał(a):kurde przegapiłem 500tną stronę, a chciałem posta napisać o takiej treści:

"Mamy okrągłą rocznię tematu, w związku z tym chciałem poruszyć temat jego skuteczności. Minęło 500 stron narzekania na kobiety ;), a czy któremuś prawiczkowi ten temat coś dał? W sensie zastosował rady i zdobył kobietę, albo chociaż przeleciał? Jestem ciekawy po prostu czy ludzie tu wchodzący chcą sobie pomóc, czy tylko poużalać się nad sobą."

Zapewne:
1.Nie
2.Nie
.opcja nr 2 : D.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg