Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez djkocyk 17 gru 2012, 19:20
Bonus napisał(a):Ja nigdy takiego szczęścia nie miałem. A tyle koleżanek miałem i nic...Po prostu duży pech i już...

To po raz kolejny obala teorię jakoby ilość koleżanek przekładała się na ilość dziewczyn (co niektórzy twierdzili kilka stron wcześniej). Według mnie twój problem polega na tym, że jesteś kulturalny, miły itd. i dzięki temu dziewczyny cię lubią - właśnie LUBIĄ - ale nie kochają. Według nich świetnie pasujesz na kolegę ale już nie na chłopaka. Co jednak zrobić, żeby przekroczyć ta granicę? Tego nie wiem bo sam chciałbym wiedzieć. W każdym razie model "od kolegi do chłopaka" w praktyce raczej się nie sprawdza. O czym też miałem się okazję przekonać.

przez Arhol 17 gru 2012, 19:22
Pech czy szczęście to w 90% zależy od ciebie,lub nawet bardziej...
Miłość,czy odpowiednia kobieta nie przyjdzie "ot tak" na pstryknięcie palcem,niestety na wszystko trzeba sobie zapracować...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Werty 17 gru 2012, 19:23
To po raz kolejny obala teorię jakoby ilość koleżanek przekładała się na ilość dziewczyn

W żadnym wypadku się nie przekłada! Wręcz przeciwnie, zbyt duża ilość koleżanek może wręcz szkodzić. Kiedyś słyszałem teorię, że dobrze mieć masę koleżanek, bo może któraś zapozna z dziewczyną... ale to ściema. Prędzej kumpel cię zapozna z laską. Koleżanki mogą być bardzo "niepomocne", za wiele nagadają, zazdrość itd.

Tę iluzję też w życiu przerobiłem, wielu ludzi ma takie same wnioski. Nie jestem w tym sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bonus 17 gru 2012, 19:48
Ja bym nie chciał mieć żadnego pecha, bo kto chciałby go mieć? Ale ja tak mam i tyle. Sam u siebie tego nie rozumiem. Nawet nie mogę z tym walczyć, bo nie wiem jak. Niektórzy chyba tak mają...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez beladin 17 gru 2012, 19:52
Bonus Oddaje Ci część z mojego szczęścia :) Nie zakolegowywuj się z laskami, które Ci się podobają, bo zamiast faceta będą widziały w Tobie fajnego kolege ;)
beladin

przez Bonus 17 gru 2012, 20:03
Chciałbym mieć od kogoś dużo zrozumienia, ale nie mam...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Saraid 17 gru 2012, 20:20
Bonus napisał(a):Chciałbym mieć od kogoś dużo zrozumienia, ale nie mam...

Tylko to działa w dwie strony dajesz otrzymujesz.
Saraid

przez Werty 17 gru 2012, 20:23
to działa w dwie strony

to ja muszę mieć niezłą niewykorzystaną kumulację :D no, tak ogólnie w życiu

przez Sorrow 17 gru 2012, 20:32
Ja /cenzura/. Od kiedy przeszła mi kompletna mizantropia jest ze mną coraz gorzej :( . Normalnie czuję się jak bezpański pies, brakuje mi właścicielki.
I z dnia na dzień jest coraz gorzej ze mną.

Bonus napisał(a):Tylko często tam ludzie kłamią i oszukują, a to nie jest dobre. Potem, przy bliższej znajomości, wiele rzeczy się ujawnia i okazuje się, że nie było to prawdą.

Co za ochydne ZOO rasowej niższości.

Bonus napisał(a):Bo duży problem jest taki, że ludzie sie wiążą ze sobą nie z prawdziwego uczucia i miłośći, tylko dla wygody, dla wyglądu, dla kasy. Trudno mi jest uwierzyć, że wielu facetów wybrałoby: brzydkie, grube, nieatrakcyje kobiety do związku.
Prawie każdy facet chce: zgrabną, młodą, wytapetowaną laskę, ponieważ Oni chcą się z nimi pokazywać na ulicach. Chcą się szczycić tym, że podłapali takie laski i to jest takie "lansowanie się" zewnętrznym wyglądem. Trudno jest mi uwierzyć, że tak wiele związków jest ze szczerości, z prawdziwego uczucia...To są tylko pozory...

Dla mnie wytapetowanie należy do tej samej kategorii co grube i brzydkie.

Bonus napisał(a):Nie sądze, żeby kobiety uważały mnie za jakiegoś "nudziarza". Oczywiście takie się też trafiają, ale to już takie "niepoważne", nie wiedzące, czego chcą.
Mi niektóre kobiety powiedziały wprost, że: jestem sympatyczny, kulturalny, wiem jak się zachować. Mam koleżanki, które o mnie wyrażają się dobrze, bo nie mają powodu, by twierdzić inaczej. A to, że ja trafiałem na kobiety "dziecinne", niezbyt mądre, to po prostu miałem do nich pecha.
To nie jest tak, jak tu na forum, że ja tylko "nawijam", bo w rzeczywistości zachowanie mam trochę na innych relacjach z kobietami. I ja nie spotykam się z każdą, nie trafia mi się: jedna za drugą.

Tak w zasadzie to w jaki sposób Ty wybierasz te kobiety?

przez beladin 17 gru 2012, 20:52
Bonus napisał(a):Chciałbym mieć od kogoś dużo zrozumienia, ale nie mam...

Zrozumienia czy współczucia i usprawiedliwienia? Zamiast "dlaczego" pytaj "co muszę zrobić, żeby..?"
beladin

przez Aranjani 17 gru 2012, 21:03
ech... ale siedzeniem przed kompem i narzekaniem na kobiety i na samych siebie niczego nie zmienicie. Weźcie się w garść i zacznijcie żyć :) I wierzyć w siebie :)
Aranjani

przez djkocyk 17 gru 2012, 21:06
Aranjani napisał(a):ech... ale siedzeniem przed kompem i narzekaniem na kobiety i na samych siebie niczego nie zmienicie. Weźcie się w garść i zacznijcie żyć :) I wierzyć w siebie :)

Żeby wierzyć w siebie to trzeba mieć do tego realne podstawy.

przez inbvo 17 gru 2012, 21:07
Aranjani napisał(a):ech... ale siedzeniem przed kompem i narzekaniem na kobiety i na samych siebie niczego nie zmienicie. Weźcie się w garść i zacznijcie żyć :) I wierzyć w siebie :)
dobry pomysł. serio dobry. chociaż trudny w wykonaniu....
ale i tak dobry ;)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Arhol 17 gru 2012, 21:10

Nie.
Lepiej siedźmy i p*erdolmy farmazony przed kompem, w końcu to musi dać jakiś efekt :lol:

A tak na poważnie +100,waćpanna ma racje.

Zaraz,zaraz mnie też się to tyczy :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg