Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 16 gru 2012, 20:10
a ja powiem po swojemu - większość z osób tu piszących, a z dużym prawdopodobieństwem nawet wszyscy, wcale nie jest nieatrakcyjna,albo przynajmniej jest "w normie". Tylko po prostu nikt tu nie umie się "sprzedać"... ja z tym zawsze miałem problem... nie tylko jeśli chodzi o dziewczyny...

trudno dostać szansę jak się nie potrafi o nią walczyć...

ale może nie będzie tak źle...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez silence_sadness 16 gru 2012, 20:25
inbvo napisał(a):a ja powiem po swojemu - większość z osób tu piszących, a z dużym prawdopodobieństwem nawet wszyscy, wcale nie jest nieatrakcyjna,albo przynajmniej jest "w normie". Tylko po prostu nikt tu nie umie się "sprzedać"... ja z tym zawsze miałem problem... nie tylko jeśli chodzi o dziewczyny...

Co mas dokładnie na myśli??
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Arhol 16 gru 2012, 20:27
silence_sadness napisał(a):
inbvo napisał(a):a ja powiem po swojemu - większość z osób tu piszących, a z dużym prawdopodobieństwem nawet wszyscy, wcale nie jest nieatrakcyjna,albo przynajmniej jest "w normie". Tylko po prostu nikt tu nie umie się "sprzedać"... ja z tym zawsze miałem problem... nie tylko jeśli chodzi o dziewczyny...

Ma na myśli to - że przez zwątpienie,niską samoocenę,pesymizm,nie potrafimy się pokazać z tej lepszej strony.
Że być może nie jesteśmy tak "daremni" za jakich się mamy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bonus 16 gru 2012, 20:27
Właśnie powinno się walczyć o dobrą znajomość, tylko nie zawsze kobieta to dostrzega. Są kobiety obojętne na starania i nic sobie z tego nie robią. Nawet, czasami tzw. "wyrywanie" kobiet, bajerowanie ich nic nie daje, bo i na to są obojętne. One same nie wiedzą, czego oczekują i dlatego są takie problemy w znajomościach.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez zmienny 16 gru 2012, 20:29
a może są obojętne bo nie chcą się z Tobą kolegować to nie oznacza tego, że nie wiedzą czego chcą.
zmienny

przez silence_sadness 16 gru 2012, 20:31
Bonus napisał(a):Właśnie powinno się walczyć o dobrą znajomość, tylko nie zawsze kobieta to dostrzega. Są kobiety obojętne na starania i nic sobie z tego nie robią. Nawet, czasami tzw. "wyrywanie" kobiet, bajerowanie ich nic nie daje, bo i na to są obojętne. One same nie wiedzą, czego oczekują i dlatego są takie problemy w znajomościach.

Stwierdzasz tak na swoim przykładzie mam rozumieć??
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez inbvo 16 gru 2012, 20:36

o co mi chodzi? jakby to powiedzieć... we współczesnym świecie zwyciężają Ci, którzy potrafią się odpowiednio zareklamować... a do tego, żeby reklamować siebie potrzeba mieć wysoką samoocenę...

jak nie masz wysokiej samooceny, to trudno Ci przekonać kogoś do siebie... a samoocenę ciężko odbudować.. najczęściej to tak do końca niemożliwe.

dlatego jest trudniej. ale trzeba pamiętać że na świecie żyją i są szczęśliwi ludzie niezbyt pewni siebie.

przez silence_sadness 16 gru 2012, 20:39
inbvo napisał(a):

o co mi chodzi? jakby to powiedzieć... we współczesnym świecie zwyciężają Ci, którzy potrafią się odpowiednio zareklamować... a do tego, żeby reklamować siebie potrzeba mieć wysoką samoocenę...

jak nie masz wysokiej samooceny, to trudno Ci przekonać kogoś do siebie... a samoocenę ciężko odbudować.. najczęściej to tak do końca niemożliwe.

dlatego jest trudniej. ale trzeba pamiętać że na świecie żyją i są szczęśliwi ludzie niezbyt pewni siebie.

:great: :great: zatańczę salsę dla Ciebie.. :mrgreen: :mrgreen: kiedyś się uczyłam..

przez Bonus 16 gru 2012, 20:41
Ale ja akurat nie lubie takich facetów, którzy "wyrywają" każdą laskę, by tylko którąś mieć. Ja nie jestem typem takiego faceta i tak nie robie. Tacy to raczej patrzą tylko na jak naładniejszą laskę, bo dla nich liczy się ich wygląd. Znam takiego jednego gościa z grupy integracyjnej, On jest w moim wieku. Zaleca się do każdej kobiety, jaką zobaczy w swoim towarzystwie, a sam go obserwowałem, co wyczynia na wypoczynku integracyjnym. I to jest takie "zalecanie się" z jego strony w sposób trochę nachalny. Widzi, że kobieta nie jest nim zainteresowana, olewa go, a on i tak swoje. A podobno, że jest w jakimś zwiazku. Ostatnio, gdy byliśmy w Zakopanem na pięciodniowym wypoczynku, zalecał sie do "nowej ofiary", a była to opiekunka naszej grupy. Dziewczyna jest mężatką, ma dziecko, a On po pijanemu chciał zdradzić dziewczynę i nakłaniał ją, by zrobiła to samo. Ja tylko obserwowałem sytuację i wyciagałem wnioski. Oczywiście, nie obchodziło mnie to.

przez silence_sadness 16 gru 2012, 20:44
Bonus napisał(a):Ale ja akurat nie lubie takich facetów, którzy "wyrywają" każdą laskę, by tylko którąś mieć. Ja nie jestem typem takiego faceta i tak nie robie. Tacy to raczej patrzą tylko na jak naładniejszą laskę, bo dla nich liczy się ich wygląd. Znam takiego jednego gościa z grupy integracyjnej, On jest w moim wieku. Zaleca się do każdej kobiety, jaką zobaczy w swoim towarzystwie, a sam go obserwowałem, co wyczynia na wypoczynku integracyjnym. I to jest takie "zalecanie się" z jego strony w sposób trochę nachalny. Widzi, że kobieta nie jest nim zainteresowana, olewa go, a on i tak swoje. A podobno, że jest w jakimś zwiazku. Ostatnio, gdy byliśmy w Zakopanem na pięciodniowym wypoczynku, zalecał sie do "nowej ofiary", a była to opiekunka naszej grupy. Dziewczyna jest mężatką, ma dziecko, a On po pijanemu chciał zdradzić dziewczynę i nakłaniał ją, by zrobiła to samo. Ja tylko obserwowałem sytuację i wyciagałem wnioski. Oczywiście, nie obchodziło mnie to.

Takich jest pełno i nic na to nie poradzimy.. Najlepiej ich omijać.. :D

przez Bonus 16 gru 2012, 20:48
To, że jakieś kobiety nie chcą się ze mną kolegować, to jest ich wybór. Jeżeli tak jest, to ja kobiet do tego nie zmuszę. Ja ze swojej strony okazuje zainteresowanie, ale nie robie tego nachalnie i "na siłę". Ja z kobietami potrafię rozmawiać, a czy coś z tego wyniknie, to się okazuje po jakimś czasie. I nie chodzi mi akurat o związek, bo to może być normalna, koleżeńska znajomość.

przez inbvo 16 gru 2012, 20:48
Bonus napisał(a):Ale ja akurat nie lubie takich facetów, którzy "wyrywają" każdą laskę, by tylko którąś mieć. Ja nie jestem typem takiego faceta i tak nie robie. Tacy to raczej patrzą tylko na jak naładniejszą laskę, bo dla nich liczy się ich wygląd. Znam takiego jednego gościa z grupy integracyjnej, On jest w moim wieku. Zaleca się do każdej kobiety, jaką zobaczy w swoim towarzystwie, a sam go obserwowałem, co wyczynia na wypoczynku integracyjnym. I to jest takie "zalecanie się" z jego strony w sposób trochę nachalny. Widzi, że kobieta nie jest nim zainteresowana, olewa go, a on i tak swoje. A podobno, że jest w jakimś zwiazku. Ostatnio, gdy byliśmy w Zakopanem na pięciodniowym wypoczynku, zalecał sie do "nowej ofiary", a była to opiekunka naszej grupy. Dziewczyna jest mężatką, ma dziecko, a On po pijanemu chciał zdradzić dziewczynę i nakłaniał ją, by zrobiła to samo. Ja tylko obserwowałem sytuację i wyciagałem wnioski. Oczywiście, nie obchodziło mnie to.
No w sumie racja, przede wszystkim jak kobieta jest w związku... ja też takich znam, nieraz sami są w związkach i podrywają inne, im przyjemność to sprawia...

ale co do pogrubionego... no właśnie! nie mówię o sytuacji kiedy jest zbyt nachalny, albo podrywa zajętą, ale widać jaki jest wytrwały... to jest godne naśladowania, ma cel i chce go osiągnąć...

przez Bonus 16 gru 2012, 20:56
Po prostu nie przepadam za takimi typkami, bo mnie takie postępowanie nie bawi. Ten znajomy z grupy integracyjnej lubi często pić vódeczkę, a po pijanemu to jeszcze bardziej zaleca się do pierwszej, lepszej kobiety i do tego nawija jakieś głupoty. Ja nic do niego nie mam, On do mnie też nie.

przez zmienny 16 gru 2012, 21:00
no taka nachalność to porażka.
zmienny

Sortuj wg