Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez silence_sadness 16 gru 2012, 02:43
Aranjani, :mrgreen: :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez zmienny 16 gru 2012, 04:30
Aranjani ok tak się składa, że preferuje bezpieczne sposoby. :smile:
zmienny

przez Arhol 16 gru 2012, 09:54
Na prymitywny podryw reagują (nawet jeśli) to i tak rzadko - dyskotekowe blachary,które były wspomniane wcześniej :mrgreen: .
A tak mi się wydaje że "wyczujesz" - czy może coś z tego być,czy też kobita patrzy na ciebie jak na zdechłą padline i masz spadać :mrgreen:
Ale nie wiem,ode mnie z daleka uderza beznadziejność,więc nawet nie "próbuje" : D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 16 gru 2012, 11:10
beznadziejność to znaczy pesymizm? a ja tylko teoretycznie pytałem, bo jak miałbym już coś działać to przez neta i w przejrzystych sytuacjach, ale to raczej w styczniu niż w grudniu. ;)
zmienny

przez Bonus 16 gru 2012, 15:51
Tylko co, jeżeli faceci mają kompletnego pecha do kobiet? Za każdym razem, gdy są jakieś kontakty, to nigdy nic z tego nie wychodzi. To jest naprawdę pech...jeśli coś takiego dzieje się już kilkanaście razy. Są kobiety nieprzewidywalne, które jednego dnia mówią, że "są zainteresowane", a drugiego dnia stwierdzają: "Bardzo mi przykro, ale nic z tego nie będzie, bo ja mam inne oczekiwania w życiu". Tak się zachowują niektóre kobiety. Sam tak miałem.

-- 16 gru 2012, 14:55 --

Tutaj problemem u tych kobiet jest to, że One nie wiedzą czego chcą od życia. Niby mówią, że chcą bliskiej znajomości, ale w rzeczywistośći to im nie pasuje. A w takich sprawach trzeba być konkretnym. Nie ma mowy o żadnej "zabawie" z kimś dla żartu.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Rafka 16 gru 2012, 17:28
Bonus, ty znów z tym pechem
Rafka

przez Candy14 16 gru 2012, 18:30
Są kobiety nieprzewidywalne, które jednego dnia mówią, że "są zainteresowane", a drugiego dnia stwierdzają: "Bardzo mi przykro, ale nic z tego nie będzie, bo ja mam inne oczekiwania w życiu". Tak się zachowują niektóre kobiety. Sam tak miałem.

Widocznie tracisz przy blizszym poznaniu i sa roznice nie do przeskoczenia. Co w tym dziwnego czy pechowego?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 16 gru 2012, 18:50
Candy14 napisał(a):
Są kobiety nieprzewidywalne, które jednego dnia mówią, że "są zainteresowane", a drugiego dnia stwierdzają: "Bardzo mi przykro, ale nic z tego nie będzie, bo ja mam inne oczekiwania w życiu". Tak się zachowują niektóre kobiety. Sam tak miałem.

Widocznie tracisz przy blizszym poznaniu i sa roznice nie do przeskoczenia. Co w tym dziwnego czy pechowego?

Prawda jest za prosta,czy ciężka do akceptacji to się szuka wymówek,c'nie :mrgreen: ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez silence_sadness 16 gru 2012, 18:54
Saiga napisał(a):
Candy14 napisał(a):

Prawda jest za prosta,czy ciężka do akceptacji to się szuka wymówek,c'nie :mrgreen: ?

No a jak.. :mrgreen: trzeba na kogoś winę zwalić.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Sorrow 16 gru 2012, 19:04
silence_sadness napisał(a):Sorrow, "szukajcie a znajdziecie" :mrgreen:

Nom?

Bonus napisał(a):Ja bardzo lubie kobiety: zdecydowane, poważne, mające swój cel w życiu, dominujące, trochę tajemnicze...Jeśli chodzi o seks, to ja wolałbym, aby to kobieta dominowała i zachęcała do seksu. Ja sam nie lubię wymuszać seksu na kobiecie, zresztą nigdy tak nie robiłem. Większa przewaga musi być u kobiety, niż u mnie.

Tak właśnie myślałem.

Bonus napisał(a):Tylko co, jeżeli faceci mają kompletnego pecha do kobiet? Za każdym razem, gdy są jakieś kontakty, to nigdy nic z tego nie wychodzi. To jest naprawdę pech...jeśli coś takiego dzieje się już kilkanaście razy. Są kobiety nieprzewidywalne, które jednego dnia mówią, że "są zainteresowane", a drugiego dnia stwierdzają: "Bardzo mi przykro, ale nic z tego nie będzie, bo ja mam inne oczekiwania w życiu". Tak się zachowują niektóre kobiety. Sam tak miałem.

-- 16 gru 2012, 14:55 --

Tutaj problemem u tych kobiet jest to, że One nie wiedzą czego chcą od życia. Niby mówią, że chcą bliskiej znajomości, ale w rzeczywistośći to im nie pasuje. A w takich sprawach trzeba być konkretnym. Nie ma mowy o żadnej "zabawie" z kimś dla żartu.

Pewnie podchodzisz do dziewczyn złej rasy. Mają wpojone ideały że potrzebują faceta podobnego do Ciebie, ale ich rasowym przeznaczeniem jest robić za worek treningowy dla osobnika swojej rasy. Jako, że nim nie jesteś, nie czują do ciebie pożądania, pomimo, że odpowiadasz kulturowemu ideałowi.

Spróbuj według tego:
http://www.koanicsoul.com/blog/reading- ... -the-soul/

Saiga napisał(a):Na prymitywny podryw reagują (nawet jeśli) to i tak rzadko - dyskotekowe blachary,które były wspomniane wcześniej :mrgreen: .
A tak mi się wydaje że "wyczujesz" - czy może coś z tego być,czy też kobita patrzy na ciebie jak na zdechłą padline i masz spadać :mrgreen:
Ale nie wiem,ode mnie z daleka uderza beznadziejność,więc nawet nie "próbuje" : D

Stark :D ?

przez Bonus 16 gru 2012, 19:16
Zwalajmy na siebie winę, co? Chociaż będzie nam tu wesoło, jak cholera.

-- 16 gru 2012, 18:22 --

No może jest coś w tym. A kto trafi za myśleniem kobiet...

przez silence_sadness 16 gru 2012, 19:23
Na mnie, na mnie.. :mrgreen: :mrgreen: mi aż za wesoło ..

przez Bonus 16 gru 2012, 19:47
No to już trafiam na Twoje myślenie, niesamowita koleżanko, ha ha!

przez silence_sadness 16 gru 2012, 19:49
Bonus, Uuuu... bardzo ciekawe... :mrgreen: :mrgreen:

Sortuj wg