Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 14 gru 2012, 15:26
girl anachronism napisał(a):inbvo, wydaje mi się, że przyczyna takiego stanu rzeczy jest ważna wyłącznie dla samego zainteresowanego. Kobieta, dla której istotne są pewne cechy nie będzie wnikać w to, czy facet, który ich nie ma taki się urodził, czy może jest DDA - nie ma ich i już. Chyba że spotka się podobną do siebie kobietę.
no dobrze, ja nie skomentuję... ale może Ty powiedz jaka z tego konkluzja....
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez carlosbueno 14 gru 2012, 15:29
Kalebx3, Polki to wolą częsta mało zaradnego rodowitego Anglika, Niemca, Francuza niż zaradnego Polaka, bo prosta praca czy nawet życie tam na zasiłku daję większe korzyści niż pracoholizm w Polsce czy bycie tanią siłą roboczą za granicą.
Widok Polki czy też małżeństwa Polek z obcokrajowcami na zachodzie to powszechność odwrotna sytuacja występuję z 10- krotnie rzadziej, większość Polaków chodzi tam do burdeli żeby se poużywać.
Największy Forumowy Maruda

przez girl anachronism 14 gru 2012, 15:36
carlosbueno, masz jakieś dane statystyczne potwierdzające to, czy tak sobie tylko gadasz? To ciekawe, że siedząc w domu tak dobrze orientujesz się, co i gdzie robi "większość" :lol:

-- 14 gru 2012, 15:38 --

inbvo, mój post jest dość jasno sformułowany, nie sądzę, żeby wymagał komentarza.
wild hearts can't be broken.

F31

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 14 gru 2012, 15:44
girl anachronism, kiedyś w necie był artykuł o tym że 10 krotnie mniej Polaków niż Polek ma partnerów cudzoziemców, poza tym mieszkałem za granica 5 lat prawie i wiem jak tam wygląda przynajmniej z perspektywy nizin społecznych. Znałem 2-3 facetów z kilkuset poznanych co miał miał dziewczynę cudzoziemkę a wśród dziewczyn to około połowa miała takowych, zresztą wystarczyło się rozglądnąć po ulicy czy posłuchać pytań Brytyjczyków i innych nacji typu czy nie załatwisz mi jakiejś Polki, wielu z nich miało właśnie przynajmniej krótkotrwale Polki i je chwalili za urodę, łatwy seks czy to że dobrze gotują.
Największy Forumowy Maruda

przez djkocyk 14 gru 2012, 15:57
carlosbueno napisał(a):Kalebx3, Polki to wolą częsta mało zaradnego rodowitego Anglika, Niemca, Francuza niż zaradnego Polaka, bo prosta praca czy nawet życie tam na zasiłku daję większe korzyści niż pracoholizm w Polsce czy bycie tanią siłą roboczą za granicą.
Widok Polki czy też małżeństwa Polek z obcokrajowcami na zachodzie to powszechność odwrotna sytuacja występuję z 10- krotnie rzadziej, większość Polaków chodzi tam do burdeli żeby se poużywać.

Jak możesz ? :( Przecież wiadomo, że pieniądze się nie liczą tylko zaradność.

przez siostrawiatru 14 gru 2012, 16:02
Ja bym w życiu nie związała się z obcokrajowcem. Tylu jest naprawdę fajnych facetów u nas przecież. I nie wszystkie kobiety to blachary. Ja jak zaczęłam być z chłopakiem a obecnie mężem to był biedny jak mysz kościelna. Mieszkał u rodziców, nie miał pracy i zbierał pety z ulicy.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez inbvo 14 gru 2012, 16:03
siostrawiatru napisał(a):I nie wszystkie kobiety to blachary. Ja jak zaczęłam być z chłopakiem a obecnie mężem to był biedny jak mysz kościelna. Mieszkał u rodziców, nie miał pracy i zbierał pety z ulicy.
dzięki za tego posta :) przywracasz wiarę w ludzi.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Pieprz 14 gru 2012, 16:06
siostrawiatru napisał(a):Ja bym w życiu nie związała się z obcokrajowcem. Tylu jest naprawdę fajnych facetów u nas przecież. I nie wszystkie kobiety to blachary. Ja jak zaczęłam być z chłopakiem a obecnie mężem to był biedny jak mysz kościelna. Mieszkał u rodziców, nie miał pracy i zbierał pety z ulicy.

Na szczęście jest dużo kobiet takich jak Ty.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez djkocyk 14 gru 2012, 16:08
Mushroom napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):Ja bym w życiu nie związała się z obcokrajowcem. Tylu jest naprawdę fajnych facetów u nas przecież. I nie wszystkie kobiety to blachary. Ja jak zaczęłam być z chłopakiem a obecnie mężem to był biedny jak mysz kościelna. Mieszkał u rodziców, nie miał pracy i zbierał pety z ulicy.

Ja akurat sądzę, że nie aż tak dużo ;)

przez silence_sadness 14 gru 2012, 16:13
Ten kto twierdzi ,że zostały tylko same blachary niech je**nie się w łeb i to tak żeby to poczuł.. :twisted:
Ja za taką się nie uważam.. I też uważam ,że "status"< tak to określę bo widzę,że niektórzy tylko myślą,że kasa się liczy>
nie ma największego znaczenia..!
Dobrym przykładem jest post siostrywiatru.. :D

Wiec nie pier*** głupot ,że tylko na kasę lecimy bo tak nie jest..
Nie ma co pakować wszyskich kobiet do jednego wora..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez siostrawiatru 14 gru 2012, 16:13
Jest też wielu wspaniałych facetów i mówię to mimo że zostałam skrzywdzona właśnie przez mężczyzn. A co do mojego męża to na początku wydawało mi się że ma dwie lewe ręce do roboty. Po latach okazało się że ma "głowę na karku" i na prawdę świetnie sobie radzi w życiu. Więc jeśli teraz facet jest trochę niezaradny to nie znaczy że do końca życia taki będzie.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Pieprz 14 gru 2012, 16:15
djkocyk napisał(a):
Mushroom napisał(a):

Ja akurat sądzę, że nie aż tak dużo ;)

każdy żyje w świecie jaki kreuje swoją percepcją ;)
podam Ci przykład - na około 50 znajomych kobiet jakie mam (pi razy drzwi), z 2-3 są blacharami.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 14 gru 2012, 16:23
. Więc jeśli teraz facet jest trochę niezaradny to nie znaczy że do końca życia taki będzie.

I tu sie z Toba siostrawiatru, zgadzam.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez beladin 14 gru 2012, 16:24
Pewnie. Taka niezaradnośc u 30latka jest nawet urocza :D No i takiego można sobie wychować po swojemu.
beladin

Sortuj wg