Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez beladin 13 gru 2012, 18:18
Haha :) A na pierwszym spotkaniu jak tak nadskakuje nie masz czasem poczucia, że reszta zależy już tylko od Ciebie? ..że możesz ulepić z niego co zechcesz, kazać mu upaść na czworaka i szczekać ;P Jak jest z tym szacunkiem wobec tego typu mężczyzn?
beladin

przez Aranjani 13 gru 2012, 18:26
ja nie chcę żeby facet nadskakiwał. Bo to mi się kojarzy z zagłaskaniem misia na śmierc. Kultura jak najbardziej. ale bez przesady.
Są tacy faceci, rzeczywiście... że kobieta wie, że zatanczą jak im zagra. Ale nie w tym rzecz. Facet musi mieć jaja. Ma dbać o kobietę ale też mieć swoje zdanie. Tak samo jak kobieta, tez ma miec swoje zdanie ale tez ma dbać o swojego faceta :) Wszystko w granicach zdrowego rozsądku :)
Aranjani

przez trek 13 gru 2012, 20:38
Facet musi mieć jaja. Ma dbać o kobietę ale też mieć swoje zdanie.

Aranjani a jakie jeszcze masz wymagania?
trek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 13 gru 2012, 20:46
Aranjani napisał(a):
beladin napisał(a):
Kawa, zbieranie rozrzuconych przez wiatr papierów czy upuszczonych książek jest stare i niemodne ;P

a na kobiety to działa... ;)

lubudubu chyba nie kumasz ;) lepiej nie podpalac mieszkania tylko poprostu skusić się na podryw :mrgreen:

Na mężczyzn też, przepraszam moze pani pomóc i podaje upuszczona ksiązke, jeden z lepszych sposobów , zawsze działa.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez carlosbueno 13 gru 2012, 20:47
Facet musi mieć jaja. Ma dbać o kobietę ale też mieć swoje zdanie.

pójdę do marketu i kupię se zgrzewkę jaj, wtedy dopiero będę miał powodzenie. ;) :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez trek 13 gru 2012, 21:04
ja jutro po strusie jadę do farmy nieopodal. :yeah:

Tahela, czyli co działa na mężczyzn, bo sie pogubilem?
trek

przez beladin 13 gru 2012, 21:17
Uważajcie z tymi jajami, żeby się przypadkiem za Was jakiś facio na ostro nie zabrał :D
beladin

przez inbvo 13 gru 2012, 22:43
tahela napisał(a):Na mężczyzn też, przepraszam moze pani pomóc i podaje upuszczona ksiązke, jeden z lepszych sposobów , zawsze działa.
mam ochotę jakoś to wypróbować na dziewczyny, tak sobie,... ale nie wiem czy się odważę i czy zadziała... :)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez tahela 13 gru 2012, 22:45
trek,
chyba wyraźnie napisałam co działa
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez trek 14 gru 2012, 00:04
aha musialem doczytac cytat do ktorego sie odnioslas, rozrzucanie papierow nie dziala na nikogo, ale jest dobrą zaczepką.
trek

przez *Monika* 14 gru 2012, 00:15
trek, udawaj, że zgubiłeś portfel :mrgreen:
Sukces gwarantowany ;) :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

przez trek 14 gru 2012, 00:24
ok to jutro bede rzucał moją porponetkę, ale na sznurek przyczepie, żeby nikt nie gwizdnął. :D
trek

przez Werty 14 gru 2012, 13:35
Nie wiem jak napisać tego posta, aby zostać dobrze zrozumiany przez wszystkich, nie wiem jak zamknąć to co chcę napisać w miarę krótkiej wypowiedzi. Spróbuję
Odnoszę wrażenie, że dyskusje o związkach i relacjach kobieta-mężczyzna są trochę zbyt obciążone pojęciami takimi jak zaradność, kasa, obrotność, siła. Nie ma się co oszukiwać, że zaradni i z kasą nie tylko w relacjach, ale w życiu mają o wiele łatwiej. Bo łatwiej być "interesującym" człowiekiem kiedy ma się grosz przy duszy - można rozwijać się bez przeszkód finansowych i co za tym idzie bez kompleksów w każdej dziedzinie. Pójść gdzieś i czegoś spróbować, pojechać i zobaczyć (a to wszystko rozwija). Dla każdego "mieć coś" znaczy co innego - dla mnie zarabiać w tej chwili minimum 1500 brutto to marzenie, bo nie mam praktycznie nic, każdy wydatek (nawet piwo) to dla mnie wielki cios, nawet koncert na który chciałem iść był zbyt wielkim wydatkiem, a co dopiero zabrać gdzieś dziewczynę... Jakimś pocieszeniem jest fakt, że doskonale zdaję sobie sprawę, iż gdybym trafił na właściwą osobę nie byłoby to problemem, ale ambicja i samoocena cierpi, oj cierpi :smile:

Trzeba odróżnić normalne, zwyczajne kobiety od blachar (a czytając ten temat mam wrażenie, że dla niektórych to jedno i to samo! :? ). Blachary nie pogadają nawet z facetem jeżeli nie ma blachy i zarąbiście drogich gadżetów, bo to dla nich strata czasu, chodzi im tylko o korzystanie. To nie są związki, a raczej relacje, bo ciężko tu mówić o związkach... Tam jedyna szczerość jest taka, że obie strony zdają sobie sprawę na czym się to trzyma. Wątpię by taka została przy facecie, gdyby nagle stracił wszystko i jeszcze ciężko zachorował.
Natomiast normalna kobieta chce prędzej czy później stworzyć dom (nie koniecznie mieć dzieci), a trudno stworzyć realny związek z kimś kto nie umie poradzić sobie w życiu i nie rokuje nadziei na poprawę np. nie chce pracować, chleje, nie angażuje się w związek i jedynym jego wkładem w związek jest jego przyrodzenie.
Jak już pisałem w tym temacie, normalnych kobiet jest przytłaczająca większość. Patrząc na większość facetów, których znam, a którzy są w związkach napiszę świadomie - mało kto cokolwiek ma, zarabiają grosze i mimo to są związani z bardzo fajnymi, interesującymi i kochającymi ich kobietami. To co opisała Aranjani parę stron temu to też jest wcale nie rzadka sytuacja.
No to jakim cudem, przecież nie dzięki kasie? To jak? Nie każdy z nich jest też demonem uwodzenia, krokodylem życia, chodzącym uosobieniem sukcesu, a mimo to komuś na nich zależy.

Nie można robić ze wszystkich kobiet jakiś żądnych korzyści potworów. :?

przez inbvo 14 gru 2012, 13:46
Werty napisał(a):Natomiast normalna kobieta chce prędzej czy później stworzyć dom (nie koniecznie mieć dzieci), a trudno stworzyć realny związek z kimś kto nie umie poradzić sobie w życiu i nie rokuje nadziei na poprawę np. nie chce pracować, chleje, nie angażuje się w związek i jedynym jego wkładem w związek jest jego przyrodzenie.
Nie wiem czy każda, ale większość. Natomiast z resztątego co napisałeś zgadzam się w zupełności. Tak samo zresztą jak i z tym:
Patrząc na większość facetów, których znam, a którzy są w związkach napiszę świadomie - mało kto cokolwiek ma, zarabiają grosze i mimo to są związani z bardzo fajnymi, interesującymi i kochającymi ich kobietami. To co opisała Aranjani parę stron temu to też jest wcale nie rzadka sytuacja.
No to jakim cudem, przecież nie dzięki kasie? To jak? Nie każdy z nich jest też demonem uwodzenia, krokodylem życia, chodzącym uosobieniem sukcesu, a mimo to komuś na nich zależy.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Sortuj wg