Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez chory 04 maja 2012, 02:29
Żadno z was nie ma racji, do wszystkiego zawsze można się dostosować w każdym wieku! każdy ma szansę na wszystko 50/50 :D
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez bakus 04 maja 2012, 12:44
chory napisał(a):Żadno z was nie ma racji, do wszystkiego zawsze można się dostosować w każdym wieku! każdy ma szansę na wszystko 50/50 :D

Pewnie :D Wygrać w totolotka, też każdy może ^ ^
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 04 maja 2012, 13:22
No zakładam tak bo nie znam dziewicy po 20...

a iler znasz w ogole dziewczyn po 20? Ja znam mnostwo i fakt... wiekszosc ma juz pierwszy raz za soba ale znam tez dziewice okolo 40 ..wiec sie zdarza.
Taki co "zalicza" na dyskotekach ma pewność siebie i nie ma takich problemów.

Tak to chyba wyglada z boku. Mnie sie jednak wydaje, ze takie zaliczanie moze byc rekompensata niskiej samooceny..ciaglym udowadnianiem sobie, ze jestem cos wart skoro moge wyrwac panienke na seks. Nie do konca wiem czy to plus

Jakiś żart... to teraz chcesz nam powiedzieć, że mamy się wiązać po 30.

Owszem jestem za tym, zeby rodziny zakladac okolo 30stki. Nie myl z rozpoczeciem wspolzycia

Pełno osób smotnych. Czemu na nich nie przyszła pora??

Powodow moze byc mnostwo. Moze zamiast wyjsc do ludzi zamkneli sie z kompem w domu i narzekali na forach?

bakus, absolutnie nie musisz sie ze mna zgadzac i masz prawo miec odmienne zdanie ale to nie znaczy ze masz zachowywac sie agresywnie w stosunku do mnie wyzywajac od idiotek. Moze zastanow sie nad swoimi reakcjami bo one tez buduja relacje z ludzmi.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marsal2 04 maja 2012, 14:07
Candy14 napisał(a):a iler znasz w ogole dziewczyn po 20? Ja znam mnostwo i fakt... wiekszosc ma juz pierwszy raz za soba ale znam tez dziewice okolo 40 ..wiec sie zdarza.

Też znam kilka takich dziewczyn/kobiet, jednak przeważająca większość jest w związkach, a ze swoim pierwszy razem czekają na "po studiach", bo boją się wpadki, a nie chcę przerywać nauki.

Candy14 napisał(a):... ale znam tez dziewice okolo 40 ..wiec sie zdarza.

A są szczęśliwe? I czy czasem nie są to zakonnice?

Candy14 napisał(a):Moze zamiast wyjsc do ludzi zamkneli sie z kompem w domu i narzekali na forach?

Któryś raz używasz frazesu "wyjść do ludzi", a to wcale nie pomaga! Mnie osobiście bardzo to dobija, bo nie potrafię... :( Nie mam nikogo z kim mógłbym wyjść, żeby poznać innych, a sam nie jestem wstanie... :cry:
Marsal2

przez depresyjny86 04 maja 2012, 14:21
No BAkus. troche rzeczywiście przesadzasz z tą agresją.
Ja tam se jestem prawiczkiem,ale...chyba mi niespecjalnie zależy żeby z kimś być.Ba,ja uważam,że w najbliższej przyszłości będę sam,i może w ogole całe zycie będę sam.Szczerze,uwazam,że teraz posiadanie drugiej osoby byłoby dla mnie kolejnym żródłem problemów - a ja nienawidzę problemów związanych z innymi ludżmi..
:)

przez wiejskifilozof 04 maja 2012, 15:29
Ja chyba też nie widzę się jako mąż , może jest mi pisane , na wieki wieków , bycie prawiczkiem .Nawet nie próbuję żadnej poderwać .

przez carlosbueno 04 maja 2012, 15:29
Też znam kilka takich dziewczyn/kobiet, jednak przeważająca większość jest w związkach, a ze swoim pierwszy razem czekają na "po studiach", bo boją się wpadki, a nie chcę przerywać nauki.

No chyba zdecydowana większość studentek nie czeka na po studiach ze względu na ryzyko wpadki. Pewnie 70-80% ma już to za sobą przed studiami a te czekające do ich ukończeniu są w zdecydowanej mniejszości. Kiedyś rozmawiałem przez internet na czacie ale takim od gierek online z 15- latką i ona się skarżyła że w szkole jej dziewczyny nie dają spokoju, wyśmiewają bo nie miała nigdy chłopaka i seksu i chciała się na życie z tego powodu targnąć. Uważała że jest ostatnią 15 letnią dziewicą w Polsce oczywiście to bzdury jednak w różnych środowiskach różnie do tego tematu się podchodzi dla sporej grupy 16-17 latków brak seksu to już trauma a takich 20 parolatków uważa się za ludzi z innego świata.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 04 maja 2012, 15:39
A są szczęśliwe? I czy czasem nie są to zakonnice?

heheh ..znam jedna ... nie zakonnica ale tak sie zlozylo , ze nie potrafila zaufac zadnemu mezczyznie po tym co przeszla w dziecinstwie. A ludzi szczesliwych tak naprawde nie znam. Kazdy ma jakies swoje zgryzy. Ja mam wszystko co jest mi potrzebne do szczescia a nie wiem czy jestem szczesliwa... chyba powinnam

Któryś raz używasz frazesu "wyjść do ludzi", a to wcale nie pomaga! Mnie osobiście bardzo to dobija, bo nie potrafię...

semantyka... mozesz tam wstawic bylejaki wyraz. Cos co oznacza nie zamykanie sie w 4 scianach. Widze, ze ludzie z forum sie spotykaja. To moze byc dobry poczatek. Wiem po sobie, ze mozna poznac realnie mnostwo ludzi bedac forumowiczem. Chociazby do kina na jakis fajny film sie umowic stadnie. Szkoda ze jestes ze Slaska bo bym Cie wyciagnela gdzies :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Marsal2 04 maja 2012, 15:43
carlosbueno, nigdzie nie napisałem, że nie jest tak jak to opisujesz. Chciałem pokazać tylko bakusowi, że są jeszcze dziewice w wieku ponad 20 lat. Te o których wspomniałem mają po 24.
historię o tej 15-stolatce chyba już opisałeś w tym temacie, bo ją gdzieś czytałem. Jest to dla mnie dziwne i jeszcze bardziej dołujące...

detektywmonk, też nie wierzę, że kiedykolwiek stracę "dziewictwo" (nie lubię słowa prawictwo. Istnieje w ogóle takie?). Jednak ciągle oczami wyobraźni widzę się jako kochającego męża, opiekuńczego i wyrozumiałego ojca... Marzę, a nie potrafię w te marzenia uwierzyć.

EDIT:
Candy14 napisał(a):Widze, ze ludzie z forum sie spotykaja. To moze byc dobry poczatek. Wiem po sobie, ze mozna poznac realnie mnostwo ludzi bedac forumowiczem. Chociazby do kina na jakis fajny film sie umowic stadnie.

Może kiedyś uda mi się poznać realnie z kimś z tego forum. Szczerze powiedziawszy, na to liczyłem jak się tu rejestrowałem.

Candy14 napisał(a):Szkoda ze jestes ze Slaska bo bym Cie wyciagnela gdzies :)

Miło coś takiego przeczytać i dziękuję za chęci.
Marsal2

przez carlosbueno 04 maja 2012, 15:54
Marsal 2 napisałeś tak że trudno było zrozumieć czy te czekające do po studiach to te pare co znasz, czy większość w związkach.
Jak by się przysłuchać co mówią teraz młodzi powiedzmy 15-16 latkowie ale i kiedyś też mówili podobnie to bycie w tym wieku prawiczkiem, dziewicą to mega obciach. Pewnie spora cześć tych osób ściemnia po prostu ale dla wrażliwych osób nie mających doświadczeń seksualnych to jest strasznie dołujące znam to z autopsji. Kiedyś był taki magazyn dziecięcy, młodzieżowy bravo, bravo girl i tam seks 12-13 latków uważano za coś normalnego a 16 letnia dziewica, prawiczek to już był emeryt który z tym problemem powinien się do psychologa udać.

przez Marsal2 04 maja 2012, 16:11
carlosbueno, teraz przeczytałem to co napisałem i zwracam honor. Napisane bardzo chaotycznie i nie przekazałem tego co chciałem. No, ale wyjaśniliśmy to już.
Niestety, obecny świat przesiąknięty jest seksem. Można go spotkać wszędzie. Bije od z ekranów telewizorów, reklama w prasie, bilbordów, o internecie nie wspominając. Dziewictwo/prawictwo w dzisiejszych czasach traktowane jest przez większość społeczeństwa jak kalectwo. Jak powiedziałem kiedyś jednej dziewczynie, że jestem jeszcze prawiczkiem, to stwierdziła, że mi nie wierzy, że to niemożliwe, że w tym wieku jeszcze nie uprawiałem seksu... Po tym było mi głupio powiedzieć, że ja W ŻYCIU w żadnym związku nie byłem, więc wymyśliłem jakąś historyjkę...
Marsal2

przez carlosbueno 04 maja 2012, 16:38
Dla wielu tzw normalnych ludzi nie mieści się w głowie że w dzisiejszych czasach łatwo dostępnego seksu i moralnego przyzwolenia 20 parolatek może nie mieć go za sobą. Też mam koleżankę którą znam od kilkunastu lat poznałem na studiach i ona myśli że jakieś tam przelotne dziewczyny miałem już przed studiami i w czasie a jak kiedyś nasz wspólny kumpel co wtedy miał 22 lata wyznał że miał tylko jedną dziewczynę w życiu to nie mogła w to uwierzyć.
Też sporo historyjek odnośnie moich fikcyjnych związków czy seksu nawymyślałem pracując przez przez parę lat z prostymi budowlańcami. Przecież przyznanie się do prawictwa w wieku 28-30 lat oznaczałoby w ich oczach totalne nieudacznictwo skutkowałoby ośmieszeniem, plotkami i podejrzeniem o homoseksualizm. Nie mogłem do tego dopuścić niektórym którzy wiedzieli że nie mam dziewczyny naopowiadałem że chodzę do burdeli.

przez ekspert_abcZdrowie 04 maja 2012, 17:36
Bądźmy realistami.. Pokaż mi dziewicę po 20, która nie ma faceta...
Wiara o któej piszesz nie jest kompletnie nic warta i nie ma nic wspólnego z realiami, jeżeli taka osoba "chcę" ale nie może sobie nikogo znaleźć.

Ja znam osobiście jedną;)
Ale takie coś nie jest możliwe jak się ma już X lat jest się kompletnie zielony w te klocki, nie wie jak się powinno zachować, jak się nie umie rozmawiać z kobietami. Jak ma się mieć umiejętność stworzenia związku kiedy takie doświadczenia nabierało się w gimnazjum, liceum czy na studiach. Jak ktoś to przespał to ma problem i żadne bzdurne gadanie jak koleżanka wyżej, że na każdego przyjdzie pora nie pomoże, a co więcej skrzywdzi. Pełno osób samotnych. Czemu na nich nie przyszła pora?? Co za durne gadanie to w ogóle jest ;/ Przez takie bzdety jak twoje candy14 moje nastroje są jeszcze gorsze bo 5 lat pisali mi podobne kretynizmy i jakoś nikt się nie pojawił. Za 5 lat też się nie pojawi za 50 też się nie pojawi. Więc co ty mi bredzisz, że na każdego przyjdzie pora jak nie przyjdzie. Na niektórych nie przyszła. Umarli jako starzy kawalerowie i stare panny.

Owszem, brak doświadczenia w relacjach damsko-męskich może być przeszkodą w tworzeniu związku z kobietą, ale brak doświadczenia seksualnego nie ma aż takiego znaczenia dla jakości relacji. Wcześniejsze doświadczenia seksualne są ważniejsze dla mężczyzn, bo pozwalają mi się poczuć pewniej, bardziej męsko.
Psycholog

przez Marsal2 04 maja 2012, 17:44
ekspert_abcZdrowie napisał(a):Owszem, brak doświadczenia w relacjach damsko-męskich może być przeszkodą w tworzeniu związku z kobietą, ale brak doświadczenia seksualnego nie ma aż takiego znaczenia dla jakości relacji. Wcześniejsze doświadczenia seksualne są ważniejsze dla mężczyzn, bo pozwalają mi się poczuć pewniej, bardziej męsko.

Czyli mam przewalone i tyle... :cry: :cry:
Marsal2

Sortuj wg