Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Aranjani 13 gru 2012, 14:07
Werty, :mrgreen:

dla mnie też to niesamowita historia, nigdy bym nawet nie przypuszczała, że tak to się wszystko potoczy. Że tak na prawdę obcy facet stanie się nagle najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Ale życie pisze na prawdę zaskakujące scenariusze.

Oby cokolwiek ich zmotywowało ;)
Aranjani

przez trek 13 gru 2012, 14:08
Krążycie wokół szczegółów - urody, statusu, cały czas zrzucając winę na bogu ducha winne kobiety - bo one zadzierają nosa, są niedobre, ślepe i głupie i nie wiedzą co jest ważne.

kto i cytaty, to juz nie mozna prawdy napisac, ze status i uroda sie liczą i laczy sie to od razu z obwinianiem u Ciebie?

To moze przedstaw argumenty, ze tak nie jest, jakos na konkretnie zadane pytanie, czy duzo jest 35 letnich ładnych bizneswoman z 35-40 letnimi magazynierami nie odpowiedzial nikt twierdząco, wnioski sa proste, a to 'obwinianie' to juz jest imputowanie czegos czego nikt tu nie napisal. :nono:

Aranjani a jesteś ładna? tak w skali od 1-10?
trek

przez Aranjani 13 gru 2012, 14:12
trek, wychodze z założenia, że uroda to rzecz gustu. Nie umiem siebie ocenic. Jest gdzies w wątku "Ludzie z forum" moje zdjecie. I jak napisałam... nie to ładne co ładne...
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beladin 13 gru 2012, 14:14
djkocyku Kiedy czytam to co piszesz uśmiech się rysuje na mojej twarzy :D Arystoteles, Platon, Kant zastanawiali się "jak żyć" ..dobre hahahaa "

Jak nadal będziesz robił to samo efekt będzie dokładnie taki sam" Ogarniasz? :D
..jak mawiał Arystoteles "Praw­dzi­wa wie­dza to zna­jomość przyczyn." albo Kant "Wszys­tka wie­dza pochodzi z doświad­cze­nia. Doświad­cze­nie jest pro­duk­tem rozumu." "Wielu ludzi jest nie­szczęśli­wych, po­nieważ nie pot­ra­fi ab­strak­cyjnie myśleć."
beladin

przez djkocyk 13 gru 2012, 14:17
trek napisał(a):Krążycie wokół szczegółów - urody, statusu, cały czas zrzucając winę na bogu ducha winne kobiety - bo one zadzierają nosa, są niedobre, ślepe i głupie i nie wiedzą co jest ważne.

kto i cytaty, to juz nie mozna prawdy napisac, ze status i uroda sie liczą i laczy sie to od razu z obwinianiem u Ciebie?

To moze przedstaw argumenty, ze tak nie jest, jakos na konkretnie zadane pytanie, czy duzo jest 35 letnich ładnych bizneswoman z 35-40 letnimi magazynierami nie odpowiedzial nikt twierdząco, wnioski sa proste, a to 'obwinianie' to juz jest imputowanie czegos czego nikt tu nie napisal. :nono:

Dokładnie o to samo mi chodzi!

przez beladin 13 gru 2012, 14:17
Werty napisał(a):Ciężko mi uwierzyć, że obcy facet widząc ciebie wypalił głupio "gdzie idziesz?" :D
Jeżeli tak było to zwracam honor.

Wyrwał się ze schematu. Przyciągnął uwagę.

-- 13 gru 2012, 14:19 --

Zakochuje się zawsze w osobowości. Uroda jest potrzebna by przyciągnąć uwagę ..ale tą uwagę można również przyciągnąć innymi sposobami.
beladin

przez djkocyk 13 gru 2012, 14:20
beladin napisał(a):djkocyku Kiedy czytam to co piszesz uśmiech się rysuje na mojej twarzy :D Arystoteles, Platon, Kant zastanawiali się "jak żyć" ..dobre hahahaa "

..jak mawiał Arystoteles "Praw­dzi­wa wie­dza to zna­jomość przyczyn." albo Kant "Wszys­tka wie­dza pochodzi z doświad­cze­nia. Doświad­cze­nie jest pro­duk­tem rozumu." "Wielu ludzi jest nie­szczęśli­wych, po­nieważ nie pot­ra­fi ab­strak­cyjnie myśleć."

Twoja ignorancja jest doprawdy rozbrajająca. Tkwij dalej w swoich poglądach. Kiedy życie cię przyciśnie do gleby będziesz inaczej śpiewał. Zobaczymy czy wtedy też będziesz tak się mądrzył z tymi swoimi "informacjami zwrotnymi".

przez Werty 13 gru 2012, 14:23
dla mnie też to niesamowita historia, nigdy bym nawet nie przypuszczała, że tak to się wszystko potoczy. Że tak na prawdę obcy facet stanie się nagle najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Ale życie pisze na prawdę zaskakujące scenariusze.

Z takich historii motywujących. Tylko trochę podobna do twojej (ale też z rodzaju "zaskakujących scenariuszy") to pamiętam jak miałem z 18 lat (lub 17) i na przystanku nieopodal szkoły średniej czekało na autobus masę ludzi. To była średnia zima, śnieg... każdemu zależało, aby jak najszybciej dotrzeć do domu. Ja też oczywiście czekałem tam na autobus (tyle, że nie do domu a do poradni zdrowia :smile: ) stałem akurat obok grupy młodzieży z pobliskiej szkoły średniej.
Moją uwagę zwrócił jeden koleś nerwowo drepczący w miejscu, cały czerwony na twarzy. W pewnym momencie "trzepnął" się jakby coś go olśniło, zwrócił się do dziewczyny stojącej obok niego i prawie krzycząc do tej dziewczyny (jej imienia nie pamiętam, nie dosłyszałem, ale uznajmy, że było to "Ania") "Ania kocham cię!" :D Dziewczynę zamurowało, cały przystanek zamarł, koleś stoi i patrzy na nią z fanatyzmem w oczach. Dziewczyna obudziła się jakby z chwilowego letargu, uśmiechnęła się od ucha do ucha, rozpromieniła się i do gościa "dureń... :D " i wręcz rzuciła się do niego w objęcia. Byłem wzruszony i poruszony.
:D

Historia jak najbardziej prawdziwa. Chociaż pewne szczegóły jak na przykład ich wygląd czy imię tej laski zatarły się w mojej pamięci.
Co się dalej wydarzyło nie pytajcie, nie wiem. Mam nadzieję, że żyli długo i szczęśliwie :D

przez beladin 13 gru 2012, 14:23
Aranjani napisał(a):..Ale życie pisze na prawdę zaskakujące scenariusze.

Moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie by każdy inny facet napisał swój scenariusz dla takiej historii. Wystarczy ruszyć głową ..zaskoczyć kobietę czymś fajnym i pokazać się od ciekawej strony.

"Aniu, kocham Cię" nie polecam, chociaż zawsze to lepsze niż "piękną dziś mamy pogodę, nieprawdaż?" :D
Ostatnio edytowano 13 gru 2012, 14:27 przez beladin, łącznie edytowano 1 raz
beladin

przez Aranjani 13 gru 2012, 14:25
Werty, :D czasami odwagi też trochę się przydaje :)

-- 13 gru 2012, 14:26 --

beladin, dokładnie :)
Aranjani

przez Candy14 13 gru 2012, 14:27
Facet z którym się związałam nie ma mieszkania, nie ma samochodu i nie zarabia kokosów. Ale mam w nim oparcie, mogę na niego liczyć, śmiać się z nim a jeżeli trzeba i wypłakać się na ramieniu. Nie liczę już przegadanych nocy i ciągle niekończących się tematów. Jest nie tylko moim facetem ale również moim najlepszym przyjacielem.

:brawo: dokladnie tak...ale ich nie przekonasz bo straca wymowke
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 13 gru 2012, 14:28
wielu ludzi nie jest szczęśliwych bo mimo świadomości nie potrafi działać z lęku, z powodu niskie samooceny itd sama wiedza nie wystarczy jak za nią nie pójdą czyny.
Największy Forumowy Maruda

przez trek 13 gru 2012, 14:28
Aranjani, sprawdzilem, dobrze sie prezentujesz, a spytalem bo jak mnie tak zapraszaly gdzies dziewczyny bezposrednio to nie byly ladne, moze przyczyna tkwi we mnie? :bezradny: I zgadzam sie z tym co napisalas, ze dobry rozmowca, blyskotliwy ma wieksze szanse, niz malomowny.
trek

przez beladin 13 gru 2012, 14:30
Należy pamiętać o kolejności ..najpierw ma zostać facetem a potem przyjacielem. Odwrotnie to nie działa :D
beladin

Sortuj wg