Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Werty 13 gru 2012, 02:04
ale to zachowania raczej underclassowe i 90% ludzi i większość ceniących się kobiet takich rzeczy by unikała a te kobiety z underclass brytyjskiej i beneficiarstwa to bym nawet palcem nie dotknął bo brzydkie i 100 kg nadwagi ;)

:D

Dzięki bogu u nas pod tym względem jest jeszcze w miarę normalne i jeszcze długo będzie. Z drugiej strony oni mają przyrost naturalny na bardzo przyzwoitym poziomie, a u nas za kilkanaście lat nie będzie komu robić na emerytury. To wszystko dzięki "elastycznym formom zatrudnienia" i pomaganiu przedsiębiorcom. Kto ma trochę oleju w głowie ucieka daleko z Polski.

przez trek 13 gru 2012, 02:05
heh to sa bardzo marginalne przypadki i wydaje mi sie, ze facet jest wtedy przystojnym dodatkiem do kobiety, wiec sie zle czuje z tym.

W uk maja przyrost ale śniadych. Ja im tego nie zazdroszcze.
trek

przez Werty 13 gru 2012, 02:12
Fakt, ale bez przesady... Dzięki przybyszom z europy wschodniej mają trochę białych.

A w Polsce to co? Mnie osobiście zastanawia dlaczego w Polsce, w której mamy 12 (niedługo 13)% bezrobocie niektóre firmy ściągają śniadych... Są takie przypadki. Tak niestety jest. Wszystko po to by zaniżać koszty pracy. Skoro w firmie przykładowo pracuje 20 ludzi i każdy jest ekspertem, w którego szkolenie "szef" nie włożył nawet złotówki i masz tam specjalistów (którzy wiedzą jak obchodzić się z surowcem i jak dbać o sprzęt), w której jest księgowy, w której jest zaopatrzeniowiec (który wie skąd brać surowce), po co takiej firmie szef. To jest dopiero pasożyt. I jeszcze ściąga z zagranicy zbędnego pracownika jako straszak dla całej reszty...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trek 13 gru 2012, 02:15
jak to jest jego firma to on nie jest pasożytem tylko wlascicielem. :D
trek

przez Werty 13 gru 2012, 02:19
on nie jest pasożytem tylko wlascicielem.

Jeśli jeszcze rzeczywiście pracuje w tej firmie to może jest jej właścicielem, a jeżeli przyjeżdza tylko doglądać gospodarstwa i odcinać kupony to jest zbędnym pasożytem.

przez trek 13 gru 2012, 02:27
nie, zgodnie z prawem wlasnosci on jest wlascicielem i to ze ktos mu rozkrecil firme nie znaczy ze przestaje byc jego, jak dam zlotowke inwestorowi i on zrobi z tego 1000 zl to jemu sie nalezy tylko za usluge, a nie ten hajs ktory przeciez on zarobil.
trek

przez beladin 13 gru 2012, 13:22
djkocyk napisał(a):Jakież proste jest to życie. Jak jutro spotkam bezdomnego, który powie, że jest mu zimno i nie ma gdzie mieszkać to powiem mu "kup mieszkanie". A jak spotkam chorego to powiem mu "wyzdrowiej". Dziwne, że jeszcze nikt poza tobą nie wpadł na sprzedawanie takich mądrości. Może wydasz książkę?

djkocykuSłodzisz mi chłopiee ..dziękuję ;) Wydaje mi się jednak, że nie muszę wydawać książki. Wszyscy o tym wiedzą. To banalnie proste i oczywiste jak oddychanie "Jak działanie nie daje zamierzonego rezultatu rób coś innego"
Dla myślącego człowieka życie jest banalnie proste. Oczywiście dzieją się w życiu rzeczy nie do przewidzenia, ale bardzo sporadycznie. Pozostała większość jest następstwem bezmyślnego działania.

Krążycie wokół szczegółów - urody, statusu, cały czas zrzucając winę na bogu ducha winne kobiety - bo one zadzierają nosa, są niedobre, ślepe i głupie i nie wiedzą co jest ważne.
Moi zdaniem sprawa jest dużo prostsza: Jak koleś jest tumanem i ofermą to nie ma co liczyć na zainteresowanie mądrej i pięknej kobiety.
beladin

przez Aranjani 13 gru 2012, 13:35
beladin napisał(a):Krążycie wokół szczegółów - urody, statusu, cały czas zrzucając winę na bogu ducha winne kobiety - bo one zadzierają nosa, są niedobre, ślepe i głupie i nie wiedzą co jest ważne.
Moi zdaniem sprawa jest dużo prostsza: Jak koleś jest tumanem i ofermą to nie ma co liczyć na zainteresowanie mądrej i pięknej kobiety.

i tu się z Toba zgadzam. Najłatwiej jest się zasłonić stereotypami. "nie mam kobiety bo nie jestem bogaty, bo nie mam mieszkania, samochodu itd itp, a kobiety na to lecą" G**** prawda.
Poza tym chyba lepiej nie miec milionów i wiedzieć, że kobieta jest bo kocha a nie jest bo masz kase.
Dla kobiet liczy się to co facet ma w środku. Oczywiście wygląd też ma znaczenie... ale nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.

Facet z którym się związałam nie ma mieszkania, nie ma samochodu i nie zarabia kokosów. Ale mam w nim oparcie, mogę na niego liczyć, śmiać się z nim a jeżeli trzeba i wypłakać się na ramieniu. Nie liczę już przegadanych nocy i ciągle niekończących się tematów. Jest nie tylko moim facetem ale również moim najlepszym przyjacielem.

Więc drodzy Panowie... nie generalizujcie. Każda kobieta jest inna... a te co lecą na kasę to mniejszość.
Aranjani

przez beladin 13 gru 2012, 13:44
Aranjani To może napisz czym Cię zaiteresował w chwili poznania, czym przyciągnął Twoją uwagę?
beladin

przez djkocyk 13 gru 2012, 13:51
beladin napisał(a):
djkocyk napisał(a):Jakież proste jest to życie. Jak jutro spotkam bezdomnego, który powie, że jest mu zimno i nie ma gdzie mieszkać to powiem mu "kup mieszkanie". A jak spotkam chorego to powiem mu "wyzdrowiej". Dziwne, że jeszcze nikt poza tobą nie wpadł na sprzedawanie takich mądrości. Może wydasz książkę?

djkocykuSłodzisz mi chłopiee ..dziękuję ;) Wydaje mi się jednak, że nie muszę wydawać książki. Wszyscy o tym wiedzą. To banalnie proste i oczywiste jak oddychanie "Jak działanie nie daje zamierzonego rezultatu rób coś innego"
Dla myślącego człowieka życie jest banalnie proste. Oczywiście dzieją się w życiu rzeczy nie do przewidzenia, ale bardzo sporadycznie. Pozostała większość jest następstwem bezmyślnego działania.

Krążycie wokół szczegółów - urody, statusu, cały czas zrzucając winę na bogu ducha winne kobiety - bo one zadzierają nosa, są niedobre, ślepe i głupie i nie wiedzą co jest ważne.

"Dla myślącego człowieka życie jest banalnie proste" - płytkość takiego myślenia mnie poraża. Arystoteles, Platon, Kant i inne najtęższe umysły świata strawili życie na odpowiedzi na pytanie "jak żyć?". Według ciebie byli pewnie idiotami bo nie znali wielkiej prawdy o "informacjach zwrotnych" itp. głupot.

przez Aranjani 13 gru 2012, 13:52
beladin, mieszkalismy niedaleko siebie, kiedys "wpadliśmy na siebie" jak ja szłam do pubu, zapytał gdzie idę a ja, że na piwo i mimo chodem dodałam "idziesz?" I poszedł. I tak już prawie trzy lata jestesmy razem. Wtedy czym mnie zainteresował... podejściem do życia, inteligancją, dowcipem... przegadaliśmy wtedy całą noc... Czułam się jakbym znała go wieki.
Aranjani

przez Werty 13 gru 2012, 13:55
beladin, mieszkalismy niedaleko siebie, kiedys "wpadliśmy na siebie" jak ja szłam do pubu, zapytał gdzie idę a ja, że na piwo i mimo chodem dodałam "idziesz?" I poszedł. I tak już prawie trzy lata jestesmy razem. Wtedy czym mnie zainteresował... podejściem do życia, inteligancją, dowcipem... przegadaliśmy wtedy całą noc... Czułam się jakbym znała go wieki.

ale musieliście się chociaż trochę znać już wcześniej.

Ciężko mi uwierzyć, że obcy facet widząc ciebie wypalił głupio "gdzie idziesz?" :D
Jeżeli tak było to zwracam honor.

przez Aranjani 13 gru 2012, 13:57
Werty, znaliśmy się z widzenia, pare razy powiedzieliśmy sobie czesc. Nigdy wcześniej więcej słów nie zamieniliśmy
Aranjani

przez Werty 13 gru 2012, 14:04
Werty, znaliśmy się z widzenia, pare razy powiedzieliśmy sobie czesc. Nigdy wcześniej więcej słów nie zamieniliśmy

To bardzo fajne. Dobra opowieść :smile:

Myślę, że ma siłę motywować niektórych prawiczków (i nie tylko) do działania. Chociaż wszystkich wypowiadających się tutaj prawiczków wywiało jakby...

Sortuj wg